Uchodźcy #2

12 stycznia 2016 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
Nie z erratami, tylko z komentarzami.
12 stycznia 2016 14:22 / 3 osobom podoba się ten post
Niemcy maja talent do robienia "pasztetu". Kompletnie nie analizują niczego.
12 stycznia 2016 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Niemcy maja talent do robienia "pasztetu". Kompletnie nie analizują niczego.

Tak. Nie martwią ani też nie przejmują się zbytnio niczym. Wszysto się jakoś samo potoczy.
12 stycznia 2016 14:43
wichurra2

Nie z erratami, tylko z komentarzami.

No tak 
12 stycznia 2016 14:52
ORIM

to tak jeszcze dorzuce do przemyslen.
Taka ciekawa zbieznosc wydarzen.Przyjeto emigrantow i jednoczesnie ukazalo sie wydanie Mein Kampf (z eratami)
Europa moze i jest nowoczesna ale poglady ludzi bywaja rozne

ja dorzucę, mam Mein Kampf,można posiadac  w Pl, ale nie rooooooooooozpowchrześniać i chyba dobrze.
12 stycznia 2016 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Zauważcie że tylko nowoczesna Europa otworzyła swoje granice w pełnym tego słowa znaczeniu. W USA - owszem przyjmą, ale na swoich zasadach, Kanada, Australia, Rosja - to samo. A za całą Europę i przyjmowanie terrorystów odpowiada moim zdaniem Merkel.

Cos sie dzisij na Ciebie uwzięłam tak , tylko zauważ ,że tam nie płyna łodziami drewnianymi i " na bele czem" jest czas przeprowadzic weryfikacje. A Europa? ... cóż zostaje zepchnąc ich do wody  czy ratować gdy się topią. Ale to moje babskie obserwacje.
12 stycznia 2016 15:05 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Cos sie dzisij na Ciebie uwzięłam :-) tak , tylko zauważ ,że tam nie płyna łodziami drewnianymi i " na bele czem" jest czas przeprowadzic weryfikacje. A Europa? ... cóż zostaje zepchnąc ich do wody  czy ratować gdy się topią. Ale to moje babskie obserwacje.

Nie wyobrażam sobie do USA płynąć na "bele czem". W ogóle płynąć. Toc to samolotem 12 godzin.Co dopiero łodzią, a co to Kolumby jakie czy co?
12 stycznia 2016 15:06 / 3 osobom podoba się ten post
Jeśli już, to wpuszczać młode kobiety z malutkimi dziećmi, a facetom stanowczo Nie !
Chłopy niech bronią "swojego kraju".
12 stycznia 2016 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie wyobrażam sobie do USA płynąć na "bele czem". W ogóle płynąć. Toc to samolotem 12 godzin.Co dopiero łodzią, a co to Kolumby jakie czy co?

Tak normalnie po ludzku to jest mi tych ludzi bardzo żal.,,,,mam na myśli ludzi uczciwych ,którzy przemierzają cały kontynent za chlebem ,za lepszym życiem z malutkimi dziećmi i starymi rodzicami, Cieszę się że ja takiej drogi nie muszę pokonywać .
12 stycznia 2016 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie wyobrażam sobie do USA płynąć na "bele czem". W ogóle płynąć. Toc to samolotem 12 godzin.Co dopiero łodzią, a co to Kolumby jakie czy co?

Uzyłam tego określenia w przenośni chyba nie jest to ciężko zrozumieć. Czas gra tu wielka rolę dla obu stron. Europę wzieli z zaskoczenia własnie przybywając wszelkimi mozliwymi środkami i z różnych stron. Lecąc samolotem przechodzą pierszą weryfikację a płynąc jakąś beznadziejną łódka  modlą się tylko pewnie,żeby za dużo wody nie nabrała.
12 stycznia 2016 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

ja dorzucę, mam Mein Kampf,można posiadac  w Pl, ale nie rooooooooooozpowchrześniać i chyba dobrze.

a teraz sie to zmienilo.Dodano komentarze i juz mozna
12 stycznia 2016 17:37
ORIM

a teraz sie to zmienilo.Dodano komentarze i juz mozna :matrix:

Orimku,  nie można, no chyba, że chcesz to chętnie prywatnie w moim domku (tak prywatnie), hehehehe 
12 stycznia 2016 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Uzyłam tego określenia w przenośni chyba nie jest to ciężko zrozumieć. Czas gra tu wielka rolę dla obu stron. Europę wzieli z zaskoczenia własnie przybywając wszelkimi mozliwymi środkami i z różnych stron. Lecąc samolotem przechodzą pierszą weryfikację a płynąc jakąś beznadziejną łódka  modlą się tylko pewnie,żeby za dużo wody nie nabrała.

Bardzo dobrze rozumię ,głupia nie jestem ,poprostu szkoda mi jest ich i basta.
12 stycznia 2016 18:05
bieta

Orimku,  nie można, no chyba, że chcesz to chętnie prywatnie w moim domku (tak prywatnie), hehehehe 

otoz mozna ! To nowe wydanie z komentarzami bedzie dostepne na rynku.Kazdy bedzie mogl nabyc i przeczytac.Czy przeczyta komentarze i sie z nimi zgodzi to juz inna sprawa.
12 stycznia 2016 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

otoz mozna ! To nowe wydanie z komentarzami bedzie dostepne na rynku.Kazdy bedzie mogl nabyc i przeczytac.Czy przeczyta komentarze i sie z nimi zgodzi to juz inna sprawa.

nowe wydanie z komentarzami