Koniczynka bus

12 grudnia 2015 08:43 / 3 osobom podoba się ten post
gosia35

Malgus nie zlosc sie na mnie tylko.Ja tak ogolnie ocenilam ta cala sytuacje.wybaczysz????:-(

Gosieńko, nie złoszczę się na Ciebie. Nigdy nie miałam takiego zamiaru. Mam nadzieję, że już masz lepsze zajęcie od denerwowania się naszymi wpisami?
12 grudnia 2015 16:23
Malgi

Gosieńko, nie złoszczę się na Ciebie. Nigdy nie miałam takiego zamiaru. Mam nadzieję, że już masz lepsze zajęcie od denerwowania się naszymi wpisami?

Mam sentyment do Was.Czesto podgladam ,poczytam Was dla mnie jestescie jak kolezanki z ,,pracy,, .Kawal czasu z Wami spedzilam.Brakuje mi tego opiekunkowego klimatu.
12 grudnia 2015 16:27
gosia35

Mam sentyment do Was.Czesto podgladam ,poczytam Was dla mnie jestescie jak kolezanki z ,,pracy,, .Kawal czasu z Wami spedzilam.Brakuje mi tego opiekunkowego klimatu.

Już się"rozsypałaś"?Chyba nie ,jak tu do nas zaglądasz?Zocha się nie spieszy:)
12 grudnia 2015 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
Znowu się spamernia robi.
12 grudnia 2015 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Znowu się spamernia robi.

Kajam się,kajam:)Już nie będę:)Gosiu napisz W DOMU co u Ciebie.
26 kwietnia 2016 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ja również nie polecam koniczynki obiecali przewóz następnego dnia odmówili.Znalezli innego przewoznika takiego na200 procent,który kilka godzin przed wyjazdem napisał sms o awarii auta dziwny zbieg okoliczności.I tak dzięki koniczynce nie dojechałem do pracy na czas nie wiem czy mam jeszcze prace.W tej chwili koniczynka nie odbiera odemnie telefonów.
05 lipca 2016 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Drugi powrót do Polski Koniczynką pozostawiający bardzo przykre wrażenie o firmie, a zwłaszcza o jej szefie, który jest osobą bardzo nierzetelną.
Pierwszy powrót do Polski w marcu busik opóżniony 5h, ostatni wyjazd zamiast 30.06.2016 doszedł do skutku 01.07.2016 (opóżnienie 23 h). Wynajęty kierowca prowadzący busika spędził za kierownicą ponad 48 h.
Jeśli szef Koniczynki nie potrafi sprostać zamówieniom i liczy się dla niego tylko kasa, a nie bezpieczeństwo pasażerów to powinien zmienić branżę.
Był to już mój ostatni wyjazd busikiem z firmą Koniczynka.