Pomysły na prezent świąteczny

10 grudnia 2015 10:40 / 2 osobom podoba się ten post
Mam zawsze ten sam problem. Nienawidzę dawać prezentów, nie dlatego że nie lubię obdarowywać, a dlatego że nigdy nie wiem co mam kupić.
10 grudnia 2015 12:05
Ja równiez nie przepadam za kupowaniem prezentów. Szczególnie dla osob, które są bardzo wybredne z charakteru albo tez mają wszystko. O ile z dziećmi probemów nie mam żadnych bo zwykle same mi mówią co chca to problem moze byc z mężem :) Zwykle dostaję odpowiedź: NIc nie chcę. Ale jednak coś kupić trzeba :) Jeśli nie wiesz co kupić facetowi to niech będzie to coś praktycznego. Oni najbardziej lubią dostawać właśnie takie prezenty. Tutaj masz kilka dobrych propozycji, możesz sobie zerknąć: http://supersklep.pl/prezent-pod-choinke . W tym roku swojemu zamówiłam bluzę Dickies. 
10 grudnia 2015 12:26 / 6 osobom podoba się ten post
A ja uwielbiam kupowac i dawać prezenty. W tym roku juz mam ogarnięte. Kazdy z obdarowanych dostanie butelkę dobrego alkoholu. Ciotki po likierku, a wujkowie po brendy. Do tego jakieś dobre czekoladki i finito. Dziecko moje oczywiscie gotówkę dostanie. Chrzesniak również, bo to juz duzy chłopak. Przyjaciółka dostanie choineczkę własnoręcznie zrobioną, ukochane sąsiadki po flaszce Gluweina i własnoręcznie upieczone ciasteczka, pieknie zapakowane. Oj, będzie się działo Doczekać się juz nie mogę Ach, no i najwazniejszy człowiek, czyli mój sąsiad, który chałupy dogląda, kosz ze śmieciami wystawia i wstawia dostanie 6pak piwka dobrego. Najlepiej na tegorocznej Gwiazdce wyjdzie moja mama. Gruntowny remont pokoju i przedpokoju wraz z nowymi meblami dostanie od św Mikołaja hi...hi...hi....
10 grudnia 2015 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

A ja uwielbiam kupowac i dawać prezenty. W tym roku juz mam ogarnięte. Kazdy z obdarowanych dostanie butelkę dobrego alkoholu. Ciotki po likierku, a wujkowie po brendy. Do tego jakieś dobre czekoladki i finito. Dziecko moje oczywiscie gotówkę dostanie. Chrzesniak również, bo to juz duzy chłopak. Przyjaciółka dostanie choineczkę własnoręcznie zrobioną, ukochane sąsiadki po flaszce Gluweina i własnoręcznie upieczone ciasteczka, pieknie zapakowane. Oj, będzie się działo :-) Doczekać się juz nie mogę :-) Ach, no i najwazniejszy człowiek, czyli mój sąsiad, który chałupy dogląda, kosz ze śmieciami wystawia i wstawia dostanie 6pak piwka dobrego. Najlepiej na tegorocznej Gwiazdce wyjdzie moja mama. Gruntowny remont pokoju i przedpokoju wraz z nowymi meblami dostanie od św Mikołaja hi...hi...hi....

Wow no to mama pewnie przeszczesliwa!! :)
10 grudnia 2015 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Helen78

Wow no to mama pewnie przeszczesliwa!! :)

Bardzo, choc jest w lekkim szoku W sierpniu bedzie miała 80=te urodziny to dostanie jeszcze nową kuchnię ode mnie, niech ma
10 grudnia 2015 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Topik i dzisiejszy wypad na zakupy w zimnym wietrzysku natchnął był mnie w kwestii prezentu dla pana F. Zwykle są to jakieś wędkarskie akcesoria,jednak w tym roku to będzie gofrownica:):)Już kilka razy podchodził do zakupu i nic.Zdecyduję więc za niego:)Hi hi.Ja gofrów nie jadam,prezent choć niby praktyczny będzie wyłącznie łasuchowi służył:)Pozostała familia i wnuczęta została obdarzona na wyrost na listopadowej wizycie.Ja już wiem co dostanę ,ale udaje ze nie wiem:)Znalazłam przypadkiem:)Karnet do SPA na masaże kamieniami:)Hi hi
10 grudnia 2015 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Topik i dzisiejszy wypad na zakupy w zimnym wietrzysku natchnął był mnie w kwestii prezentu dla pana F. Zwykle są to jakieś wędkarskie akcesoria,jednak w tym roku to będzie gofrownica:):)Już kilka razy podchodził do zakupu i nic.Zdecyduję więc za niego:)Hi hi.Ja gofrów nie jadam,prezent choć niby praktyczny będzie wyłącznie łasuchowi służył:)Pozostała familia i wnuczęta została obdarzona na wyrost na listopadowej wizycie.Ja już wiem co dostanę ,ale udaje ze nie wiem:)Znalazłam przypadkiem:)Karnet do SPA na masaże kamieniami:)Hi hi

a ja dzis zakupilam prezent dla Andy. Problem sam sie rozwiazal poniewaz szukal dzis gitary w sklepach internetowych no i zamowil a ja zaplace:) Po niedzieli ida paczki na Polske. Udziergalam wnusiom cieple sweterki bo tak mysle, ze bedzie im milo jak babcina robotka bedzie je grzala, a pozostalym symbolicznie. Jenda corka dostanie miedzy innymi orginalne kubki do grzanca i beda mogli z przyjacielem wieczorkami sie rozgrzewac no i angielska literatura, poniewaz sa nauczycielami anglistyki, druga corka dostanie karte z zyczeniami;( nie zasluzyla na wiecej ale ja kocham no i dwoje znajomych , ktorym zakupilam roznorodne zelki , bo je uwielbiaja. Lubie komus cos dawac i cieszy mnie to bardziej niz ja zostaje czyms obdarowana. lubie patrzec na twarz obdarowanego. Bardzo czesto sama cos robie i ofiarowuje
10 grudnia 2015 22:20 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie prezenty wyglądają mało romantycznie - przeważnie obdarowywane osoby wiedzą, co dostaną. Często robię też tak, że kupuję droższy prezent, ale jest już na wszystkie okazje w roku - Gwiazdka, urodziny i imieniny. Mężowi bym chciała kurtkę kupić, tacie koszulę taką lepszejszą. Obydwoje muszą przymierzyć. Dla mamy będzie niespodzianka w tym roku - duże lusterko stojące, 7-krotnie powiększane z jednej strony. Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami, to często z mojego korzystała, więc prezent będzie chyba udany. Do tego mam do niej jajeczko eos i może jeszcze jakąś książkę znajdę. Siorze zawsze daję kasę, co by sobie coś kupiła i mi oddała do zapakowania i położenia pod choinką. Dałam jej też kasę, żeby kupiła prezent dla chrześniaka. Ona wie najlepiej, co mu się będzie podobało.
10 grudnia 2015 22:25
wichurra2

U mnie prezenty wyglądają mało romantycznie - przeważnie obdarowywane osoby wiedzą, co dostaną. Często robię też tak, że kupuję droższy prezent, ale jest już na wszystkie okazje w roku - Gwiazdka, urodziny i imieniny. Mężowi bym chciała kurtkę kupić, tacie koszulę taką lepszejszą. Obydwoje muszą przymierzyć. Dla mamy będzie niespodzianka w tym roku - duże lusterko stojące, 7-krotnie powiększane z jednej strony. Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami, to często z mojego korzystała, więc prezent będzie chyba udany. Do tego mam do niej jajeczko eos i może jeszcze jakąś książkę znajdę. Siorze zawsze daję kasę, co by sobie coś kupiła i mi oddała do zapakowania i położenia pod choinką. Dałam jej też kasę, żeby kupiła prezent dla chrześniaka. Ona wie najlepiej, co mu się będzie podobało.

polecam.Powinien byc zadowolony z firmy

http://www.vip-brands.pl/meskie-koszule-dlugi-rekaw-tommy-hilfiger-1
10 grudnia 2015 22:29
I tak Orimie przez internet takich rzeczy nie kupuję:)
Po pierwsze trzeba przymierzyć, po drugie nie ma gwarancji, że to nie podróbka. Zwłaszcza, że jakieś tanie te koszule:)
No i co do koszul, to tata ma 2 ulubione firmy - Pierre Cardin i Daniel Hechter. Jako, że stacjonarnego sklepu Hechtera nie ma w mojej okolicy, nie wiem nawet czy w Polsce w ogóle jest, to stanie na Pierre Cardin.
10 grudnia 2015 22:38 / 4 osobom podoba się ten post
Kiedys sprawie sobie taki prezent
Nie to zeby ja miec ( chociaz kuszące) ale sie nia przejechac tak nad morze,mazury i wrocic
10 grudnia 2015 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

I tak Orimie przez internet takich rzeczy nie kupuję:)
Po pierwsze trzeba przymierzyć, po drugie nie ma gwarancji, że to nie podróbka. Zwłaszcza, że jakieś tanie te koszule:)
No i co do koszul, to tata ma 2 ulubione firmy - Pierre Cardin i Daniel Hechter. Jako, że stacjonarnego sklepu Hechtera nie ma w mojej okolicy, nie wiem nawet czy w Polsce w ogóle jest, to stanie na Pierre Cardin.

Daniel Hechter - Krakow i Warszawa
14 grudnia 2015 21:07
Ja jeszcze nie mam prezentów na BN dla rodziny. I jak zwykle nie wiem, co kupić...
14 grudnia 2015 21:32
giunta

Ja jeszcze nie mam prezentów na BN dla rodziny. I jak zwykle nie wiem, co kupić...

to moze tak niemieckim sposobem - zel pod prysznic dla wszystkich Jak bedzie w promocji lub w czteropaku
14 grudnia 2015 21:33
ORIM

to moze tak niemieckim sposobem - zel pod prysznic dla wszystkich:-) Jak bedzie w promocji lub w czteropaku:-)

Nieeee :P trzeba się trochę bardziej wysilić jednak ;)