Pomysły na prezent świąteczny

15 grudnia 2015 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Lepiej myśliwiec kup. Nie ma to jak dostać elegancką koszule, która się nie podoba i nie pasuje :-) - wiem coś o tym, bo kilka w życiu takich dostałem.

Dzięki za męską radę Janusz :) . Przespałam się z "problemem" , bo problem jest :)
Z tą koszulą to masz rację, synowi kiedyś taki niewypał kupiłam- leży do tej pory :)
Pomału wyłoniło mi się światełko z tunelu no i będzie:
-model myśliwca
-samolocik wisiorek
-dorzucę zegarek w stylu sportowej elegancji-jakiś chronograf może. W zeszłym roku moi synowie na zegarki pod choinkę zareagowali pozytywnie, men też powinien się ucieszyć :)
15 grudnia 2015 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
Pieczeń z owsianką:)hi hi hi

Ja mojemu,kiedyś dawno/jeszcze przed ślubem/ na prezent dałam, w ładnym etiu klucze od swojego mieszkania a ten nic.....no,nie zajarzył:)Wziął ,rozpakował,popatrzył i odłożył.....ha ha ha.Faceci to bywają masakrycznie niedomyślni:):):):)
15 grudnia 2015 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
Hehe, no to z tych pomysłów metodą dedukcji i redukcji to tylko zegarek dostanie :) Zlecę wygrawerowanie jakiegoś napisu i już:

Moim synom w zeszłym roku zamawiałam zegarki Adriatica- fajnie się noszą, dobre zegarki no i cena dobra, a teraz zamówiłam już też szwajcarski, ale innej firmy i koniec z zastanawianiem się nad prezentami, bo mi się mózg zlasuje :)
















15 grudnia 2015 12:48
tina 100%

Hehe, no to z tych pomysłów metodą dedukcji i redukcji to tylko zegarek dostanie :) Zlecę wygrawerowanie jakiegoś napisu i już:

Moim synom w zeszłym roku zamawiałam zegarki Adriatica- fajnie się noszą, dobre zegarki no i cena dobra, a teraz zamówiłam już też szwajcarski, ale innej firmy i koniec z zastanawianiem się nad prezentami, bo mi się mózg zlasuje :)
















Wygląda bardzo elegancko. Mogę spytać ile takie cacko kosztowało?
15 grudnia 2015 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Wygląda bardzo elegancko. Mogę spytać ile takie cacko kosztowało?

Tu masz linka, do tego sklepu w którym zamawiałam- zegarek 1000 zł kosztował. W zeszłym roku w tym samym sklepie zamawiałam zegarki synom- przyszły w eleganckich oryginalnych opakowaniach, gwarancja, instrukcja , wsio było dołączone, więc se pomyslałam, że nie będę kombinować, zamówię i już. http://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-seamove-65356-41-61
15 grudnia 2015 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tu masz linka, do tego sklepu w którym zamawiałam- zegarek 1000 zł kosztował. W zeszłym roku w tym samym sklepie zamawiałam zegarki synom- przyszły w eleganckich oryginalnych opakowaniach, gwarancja, instrukcja , wsio było dołączone, więc se pomyslałam, że nie będę kombinować, zamówię i już. http://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-seamove-65356-41-61

Dziekuję!
15 grudnia 2015 13:17 / 2 osobom podoba się ten post
Matko kochana, jak Ty ten rower pod choinkę wsadziłaś :))))
15 grudnia 2015 13:39
Zaraz tam zgłupiałaś :) . Na pewno Twój mąż docenia to wszystko. Nooo, jakby był z Tobą tylko dla prezentów, to może i faktycznie niedługo musiałabyś mu mieszkanie kupić, ale pewnie tak nie jest :).

Ja się tam w metody kija i marchewki nie bawię- jakby był jakimś idiotą, to może i trza by było takie metody stosować, ale by do tego nie doszło, bo ja na takich typków nie lecę. No, a tego fajnego sikora kupiłam z uczucia do niego, no zegarki ładne też lubię, sama mam kilka- słabość taka :).
15 grudnia 2015 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
Spróbuj ,czy ten trzydziestoletni tańszy będzie prezentowo ,nie mówiąc o utrzymaniu go.A i jeszcze wychować takiego.Masz swojego małżona oswojonego,przyzwyczajonego,przywiązanego.Chyba że adrenaliny potrzebujesz,ale to już inną bajka.
15 grudnia 2015 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
Gościem jestem tak na pół gwizdka.Nie mam czasu zadomowić się ,rewolucji nie robię ,więc czuję się gościnnie.I pytam się co gdzie jest w moim domu.Już nie ogarniam,przymykam oko,wiele rzeczy odpuszczam bo nic to nie da.Daję na luz.I chyba jest tak dobrze.
15 grudnia 2015 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
To strasznie drogi ten zegarek. Ja nie mogę sobie pozwolić na takie kosztowne prezenty. W tym roku dla męża kupiłam trochę ubrań. najbardziej cieszę się z koszulki z własnym nadrukiem. Wymyśliłam mu śmieszny napis i dodałam grafikę. Trochę obawiałam się o jakość, ale okazało się, że bezpodstawnie, bo przyszła bardzo ładna, z takiego grubszego materiału. mam nadzieję, że mu się spodoba.
jakbyś chciała też dać taki prezent, to ja zamawiałam w tym sklepie: http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html
Oczywiście jest ich dużo, więc potraktuj to jako sugestię.
Z drugiej strony nie jest to pewnie prezent dla każdego, bo nie każdy mężczyzna będzie w tym chodził.
15 grudnia 2015 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
Trochę latek już pracuję w tym naszym zawodzie-zdążyłam uzbierać ;))

W takiej koszulce to pewnie by prawie każdy facet chodził-zależy od nadruku-co tam się komu podoba.
Żeby się już więcej z zakupu zegarka nie tłumaczyć, to dodam, że zegarek średniej klasy, a porządny, nie chinszczyzna, nie rozsypie się po roku :).
15 grudnia 2015 14:43
No to czas na łodź ,żeby mógł na te ryby wypływać.A co tam będziesz chłopu żałować.
16 grudnia 2015 11:23 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dostanę nowy smartfon (wiem już ). Nie wiem co kupić synkowi. Chce mu kupić jakąś zabawkę edukacyjną (dla takiego małego dziecka to na szczęście prosta i niedroga sprawa), jakieś ubranka - ale to dopiero obczaję na ebayu i allegro. Dla kobiety kupię torebkę - wiem, jaka jej się podobała.
16 grudnia 2015 11:28 / 3 osobom podoba się ten post
Fajna rzecz dla takiego malusiego dzidziusia to karuzela do powieszenia nad łóżeczkiem/wydaje dźwięki i światełka różne/,ale...wnuczek od syna wył jak tylko włączali i zdjęli a ten od córki zachwycony:)Najlepsza to chyba na teraz przytulanka,taką która można prać albo w mikrofali dezynfekować.Twój syneczek dopiero co się urodził to maleńtas jeszcze,na edukację czas :)