Pomysły na prezent świąteczny

14 grudnia 2015 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
giunta

Nieeee :P trzeba się trochę bardziej wysilić jednak ;)

zel + balsam do ciala ??????
14 grudnia 2015 21:39
ORIM

zel + balsam do ciala ??????:lol3:

;)
14 grudnia 2015 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Ja jeszcze nie mam prezentów na BN dla rodziny. I jak zwykle nie wiem, co kupić...

Przelot balonem:0Skakac na spadochronie moze nie wszyscy zechcą a tak poleca a Ty z balona wyskoczysz:):):)

A z mniej ekstremalnych prezentów to  do wyboru:

- bilety do teatru,opery itp/dla rodziców na Sylwka np./
- książki/prezent tzw.uniwersalny/
- jakieś karnety na zabiegi czy do spa
żadnych skarpet,krawatów,kapci itp.brrrrrrrrr
14 grudnia 2015 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Ja jeszcze nie mam prezentów na BN dla rodziny. I jak zwykle nie wiem, co kupić...

Nie Ty jedna :)
14 grudnia 2015 22:13 / 5 osobom podoba się ten post
coroczny problem - co komu pod zielone drzewko ....  - ciuchowo-kosmetyczne prezenciki dla rodzinki już są , a dla dwóch najbliższych sercu dorzuciłam osobiście wykonane pierdułeczki .... daleko im do doskonałości , bo to moje początki rękodzieła - ale ilem się nastarała !!!  uffff!
dla Mamy:

dla córci :

14 grudnia 2015 22:24
A masz jakiś pomysł na uniwersalny prezent dla mena? 
Dla synów moich to raczej problemu nie będzie, ale "unemu" to nie wiem co kupić :)

Myślałam o jakimś zdalnym modelu samolotu do własnego montażu, jako że interesuje się lotnictwem, ale sama nie wiem...może coś bardziej uniwersalnego powinnam kupić.
14 grudnia 2015 22:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A masz jakiś pomysł na uniwersalny prezent dla mena? 
Dla synów moich to raczej problemu nie będzie, ale "unemu" to nie wiem co kupić :)

Myślałam o jakimś zdalnym modelu samolotu do własnego montażu, jako że interesuje się lotnictwem, ale sama nie wiem...może coś bardziej uniwersalnego powinnam kupić.

To może drona? Taki szał ostatnio na nie. Będzie sąsiadki podglądał:)
14 grudnia 2015 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Drona nie- mysliwiec, najlepiej z okresu II wojny światowej :)

Zgłupiałam już- może kupię po prostu jakąś elegancką koszulę i już :)
14 grudnia 2015 23:05 / 1 osobie podoba się ten post
Aaaa, to ja też będę mogła podglądac?- No, to się zastanowię :))).
14 grudnia 2015 23:08
Kurcze- fajne wdzianko :)))

Kto wie. czy taki zabawny prezent nie będzie najlepszy :)
14 grudnia 2015 23:11
Kurcze nie wiem- do kilkuset złotych max:). Jak się da zaoszczędzić to nie mam nic przeciwko ;))
14 grudnia 2015 23:13
A z tego, co Kasia proponowała?
- karnet na siłownię, czy na basen
- może bon do gabinetu urody - np. na masaż:)
- jak jest komputerowy, to może przenośny dysk
- albo jakiś fajny, markowy portfel

Ja jak nie mam pomysłu na prezent dla męża, to wymyślam mu jakąś wycieczkę, no ale pod choinkę to chyba nie bardzo.
14 grudnia 2015 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mój teściu jest modelarzem - samoloty skleja i kupiliśmy mu katalog Graupnera na rok 2016 - już od dawna próbował go dostać, ale chyba w Polsce o to trudno. Jak się dowiedziałam, to zamówiłam przez niemiecką stronę Graupnera. Wysyłają też do Polski. Katalog kosztuje 7,5 Euro, ale razem z przesyłką do Polski wyszło niemal 20.
14 grudnia 2015 23:30 / 2 osobom podoba się ten post
No fajny pomysł , czemu nie :) A ten wisiorek- samolocik też niezły- taki osobisty prezent, do tego katalog, o którym pisała Wichurra, to nawet byłoby lepiej niż konkretny model zakupiony przeze mnie, bo ja to się na tym nie znam :)
15 grudnia 2015 08:52 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Drona nie- mysliwiec, najlepiej z okresu II wojny światowej :)

Zgłupiałam już- może kupię po prostu jakąś elegancką koszulę i już :)

Lepiej myśliwiec kup. Nie ma to jak dostać elegancką koszule, która się nie podoba i nie pasuje - wiem coś o tym, bo kilka w życiu takich dostałem.