Wyłowione z sieci 3

12 sierpnia 2017 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-na-obozie-harcerskim-w-suszku-dwie-osoby-nie-zyja-a-20-jest-rannych-6154337489004673a
Przeczytajcie.

Czytałam i aż się poryczałam. 

Miesiąc wczesniej na takim obozie była 9-letnia córka mojego brata. Też namioty i w lesie.
Tak się dziecku spodobało, że już kazała się na przyszły rok zapisać.
Muszę im to jakoś z głowy wybić, bo jej to ciężko będzie.

Jednak z drugiej strony, co ma być, to będzie. Obojętnie gdzie.
12 sierpnia 2017 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-na-obozie-harcerskim-w-suszku-dwie-osoby-nie-zyja-a-20-jest-rannych-6154337489004673a
Przeczytajcie.

Aż mnie zmrozilo.....przedwczoraj moja 13 letnia wnuczka wróciła z obozu w Rabce.....cała i zdrowa na szczęście. Współczuję rodzinom tych dwóch harcerek.....nie ma nic gorszego na świecie niż śmierć dziecka.
12 sierpnia 2017 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
13 sierpnia 2017 08:06
https://wiadomosci.wp.pl/smieciarka-calkowicie-zmiazdzyla-golfa-w-srodku-bylo-5-osob-6154211727743105a

Co za wypadek,umrzeć zgniecionym przez śmieciarkę...Trzeba mieć prawdziwego pecha...
13 sierpnia 2017 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

https://wiadomosci.wp.pl/smieciarka-calkowicie-zmiazdzyla-golfa-w-srodku-bylo-5-osob-6154211727743105a

Co za wypadek,umrzeć zgniecionym przez śmieciarkę...Trzeba mieć prawdziwego pecha...

Oglądałam to we wczorajszych wiadomościach... Autko to było do wszystkiego podobne tylko nie do autka...
13 sierpnia 2017 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Sluchalam tego ale zla jestem bo robia z nas jakie niedorajdy zyciowe i pokazuja jakie to my bidne sa!!! Moze by tak napisali,ze my odwazne,se dajemy rade a nie ino eurosieroty,bida i co tam jeszcze! I przez  to czlowiek w kompleksy wpada i sie moze jeszcze ma wstydzic,ze pracuje. Nie beda sie nic wstydzic,starczy,ze zazdrosni sasiedzi pierdoly rozpowiadaja z zazdrosci i sie z ludzi wysmiewaja a sami z dupami siedza i se w zyciu nic na lepsze nie zmienia! Jeszcze brakuje,ze beda pisac o tym jak opiekunki dupy daja na saksach i bedzie dopiero wsio ino negatywnie pisane.
13 sierpnia 2017 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Sluchalam tego ale zla jestem bo robia z nas jakie niedorajdy zyciowe i pokazuja jakie to my bidne sa!!! Moze by tak napisali,ze my odwazne,se dajemy rade a nie ino eurosieroty,bida i co tam jeszcze! I przez  to czlowiek w kompleksy wpada i sie moze jeszcze ma wstydzic,ze pracuje. Nie beda sie nic wstydzic,starczy,ze zazdrosni sasiedzi pierdoly rozpowiadaja z zazdrosci i sie z ludzi wysmiewaja a sami z dupami siedza i se w zyciu nic na lepsze nie zmienia! Jeszcze brakuje,ze beda pisac o tym jak opiekunki dupy daja na saksach i bedzie dopiero wsio ino negatywnie pisane.

Mnie też ten facio zbulwersował
13 sierpnia 2017 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Mnie też ten facio zbulwersował:strzela z bicza:

Zeby ino on!!! Wszedzie pierdo....la same zle rzeczy ale mam to w dupie! Sama se decyduje gdzie pracuje i za ile tyz i gowno im do tego a jak chca polepszenia warunkow naszej pracy to trza zrobic ogolny strajk a nie ino pierdol...ic i nas wysmiewac wszedzie. Do tego co nam po strajku jak zara wezma jakie Rumunki czy inne nacje jeszcze taniej i zostaniemy bez niczego
13 sierpnia 2017 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Mnie też ten facio zbulwersował:strzela z bicza:

Urwał się z choinki i pierdoly opowiada. I jeszcze kasę za to bierze....jakieś zdania wyrwane z kontekstu nie poparte żadnymi konkretami....nie ma pojęcia o tej pracy......wie, ze gdzieś dzwonią tylko nie wie w ktorym kościele.....
15 sierpnia 2017 23:09 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Wysłuchalem z uwagą. No cóż, gościowi  trudno odmówić wielu racji.
Chociaż wolałbym osobiście, aby nikt nie użalał się zbytnio nad losem opiekunów w De.
No pewnie, że jest ogromna różnica pomiędzy zarobkiem dla Niemca i Polaka. 
Tak samo, jak jest wielka różnica pomiędzy pracowitością tych dwóch Narodów.
Gdyby było inaczej, nie byłoby nas tutaj.
Poza tym pan dziennikarz zapomniał doliczyć koszty naszego tu utrzymania, z zamieszkaniem włącznie. 
Zapomniał też o tym, że mamy możliwość dzięki tej pracy poznać inny kraj.  Mamy możliwość podróżować, zwiedzać, chodzić do restauracji, itp. 
Nie tylko samą pracą człowiek tu żyje. 
Co zaś do naśmiewania, no też naśmiewam się z propozycji pracy w Polsce. Naśmiewam się z oferowanych mi tam zarobków. 
To dziwne, że pracuję 24 godziny na dobę, ale taka jest prawda. I tu przyznaję Panu rację.
Dlatego nie wykonuję żadnych ponadplanowych obiadków, ani nie nadskakuję nikomu. Dzisiaj każdy ma wolny dzień, ale nie ja. Ja jestem w pracy. Dlatego zawsze o tym pamiętam i  znikam w swoim pokoju jak są odwiedziny lub coś innego do wykonania. 
Nie robię niczego, co ponadplanowe jest. No chyba, że to jest coś, co bardzo robić llubię, sprawia mi to radość i "zabija" czas. 
15 sierpnia 2017 23:18
Annika

http://wyborcza.pl/7,155287,22229300,macron-zwolni-tysiace-polakow-rzad-beaty-szydlo-jest-bezradny.html

Na razie Francja

Gazeta wyborcza-nie czytam tego So...go  g..na.
Jak zwykle, nagonka na obecną ekipę rządzącą. Kto winien?? No wiadomo, ten kto się stawia i nie chce podporządkować. Durna dedukcja. 
No niech lepiej pan Macron zajmie się obcymi spoza EU we własnym kraju, bo chyba kompletnie sobie z tym nie radzi.
16 sierpnia 2017 08:43 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Wysłuchalem z uwagą. No cóż, gościowi  trudno odmówić wielu racji.
Chociaż wolałbym osobiście, aby nikt nie użalał się zbytnio nad losem opiekunów w De.
No pewnie, że jest ogromna różnica pomiędzy zarobkiem dla Niemca i Polaka. 
Tak samo, jak jest wielka różnica pomiędzy pracowitością tych dwóch Narodów.
Gdyby było inaczej, nie byłoby nas tutaj.
Poza tym pan dziennikarz zapomniał doliczyć koszty naszego tu utrzymania, z zamieszkaniem włącznie. 
Zapomniał też o tym, że mamy możliwość dzięki tej pracy poznać inny kraj.  Mamy możliwość podróżować, zwiedzać, chodzić do restauracji, itp. 
Nie tylko samą pracą człowiek tu żyje. 
Co zaś do naśmiewania, no też naśmiewam się z propozycji pracy w Polsce. Naśmiewam się z oferowanych mi tam zarobków. 
To dziwne, że pracuję 24 godziny na dobę, ale taka jest prawda. I tu przyznaję Panu rację.
Dlatego nie wykonuję żadnych ponadplanowych obiadków, ani nie nadskakuję nikomu. Dzisiaj każdy ma wolny dzień, ale nie ja. Ja jestem w pracy. Dlatego zawsze o tym pamiętam i  znikam w swoim pokoju jak są odwiedziny lub coś innego do wykonania. 
Nie robię niczego, co ponadplanowe jest. No chyba, że to jest coś, co bardzo robić llubię, sprawia mi to radość i "zabija" czas. 

I to jest cała prawda co napisałesnic dodać nic ująć
18 sierpnia 2017 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Ostatnio wieść niesie o dyrektywie unijnej w sprawie zrównania zarobków na lokalnym rynku.
Opiekunka z Polski pracująca w Niemczech czy Francji ma zarabiać tyle co opiekunka francuska czy niemiecka i przepisy ,podatki mają obowiązywać z danego kraju gdzie się pracuje.
Macron już groził,a teraz mają się tym w pażdzierniku zająć.
Ponoć sporo agencji z Europy wschodniej nie wytrzyma konkurencji ,a opiekunki stracą pracę.
Nie mam dostępu do mobilnej strony Gazety wyborczej ,a tam był wczoraj duży artykuł na ten temat.
18 sierpnia 2017 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ostatnio wieść niesie o dyrektywie unijnej w sprawie zrównania zarobków na lokalnym rynku.
Opiekunka z Polski pracująca w Niemczech czy Francji ma zarabiać tyle co opiekunka francuska czy niemiecka i przepisy ,podatki mają obowiązywać z danego kraju gdzie się pracuje.
Macron już groził,a teraz mają się tym w pażdzierniku zająć.
Ponoć sporo agencji z Europy wschodniej nie wytrzyma konkurencji ,a opiekunki stracą pracę.
Nie mam dostępu do mobilnej strony Gazety wyborczej ,a tam był wczoraj duży artykuł na ten temat.