Wyłowione z sieci 3

26 sierpnia 2017 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Odswiezacz szarych komorek chociaz musze przyznac nie wiem kto to jest frodo,musza corki spytac http://ksiazki.onet.pl/wybitni-pisarze-i-ich-dziela-czy-znasz-ich-wszystkich-sprawdz-sie-quiz/4ew20c

Froda to wiedziałąm,ale że" Noce i dnie" miały roboczy tytuł "Domowe pierogi",tego nie:)
26 sierpnia 2017 11:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Froda to wiedziałąm,ale że" Noce i dnie" miały roboczy tytuł "Domowe pierogi",tego nie:)

Tego tyz nie wiedzialam ale juz wiem. Paczta ciekawy artykul o emigracji lubie rano czytac http://kobieta.onet.pl/katarzyna-tubylewicz-polskosc-jest-rodzajem-uzaleznienia/mh2rs74
26 sierpnia 2017 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
Odnośnie burz z piorunami, żeby Kasi63 nie zagracać bloga tu zapodaję info.
http://lowcyburz.pl/2012/03/09/zasady-bezpieczenstwa-podczas-burz/
26 sierpnia 2017 22:41 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Froda to wiedziałąm,ale że" Noce i dnie" miały roboczy tytuł "Domowe pierogi",tego nie:)

No paczcie to Maryska już wtedy wiedziała, że ja domowe pierogi robię.

A tak po prawdzie to moja babcia nazywała się Maria Dąbrowska.
27 sierpnia 2017 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

https://wiadomosci.wp.pl/we-wloszech-zgwalcono-polke-na-oczach-jej-chlopaka-6159409051764353a

Jak takie coś czytam to taki rasista się we mnie budzi, że ..... ))))
27 sierpnia 2017 08:14 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Jak takie coś czytam to taki rasista się we mnie budzi, że ..... ))))

Też to czytałam i powiem tak..jezeli to prawda to pora się zbroić.Natomiast ja bardzo sceptycznie podchodze do informacji medialnych (no chyba ze są poparte nagraniami z kamer to ok)Może być tak ,że takie info. są: podpuszczaniem,sianiem paniki i nienawiści przez "kogos "komu na tym zależy,aczkolwiek moze to być rownie dobrze prawda. 
27 sierpnia 2017 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

Też to czytałam i powiem tak..jezeli to prawda to pora się zbroić.Natomiast ja bardzo sceptycznie podchodze do informacji medialnych (no chyba ze są poparte nagraniami z kamer to ok)Może być tak ,że takie info. są: podpuszczaniem,sianiem paniki i nienawiści przez "kogos "komu na tym zależy,aczkolwiek moze to być rownie dobrze prawda. 

Dla mnie świat jest rasistowski... Wszystko w nim zostalo podzielone na gatunki, rodzaje i rasy... I tak jak na zewnątrz ma być wewnątrz... Czego ja nie mieszam to nie powinno być mieszane we mnie.., a mieszanie siłowe jest łączeniem za pomoca nitu... Wiem, że wiadomości tego typu mogą być wyssane z palca, ale takie na ogół rozróżniam... ))))
27 sierpnia 2017 11:12 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dla mnie świat jest rasistowski... Wszystko w nim zostalo podzielone na gatunki, rodzaje i rasy... I tak jak na zewnątrz ma być wewnątrz... Czego ja nie mieszam to nie powinno być mieszane we mnie.., a mieszanie siłowe jest łączeniem za pomoca nitu... Wiem, że wiadomości tego typu mogą być wyssane z palca, ale takie na ogół rozróżniam... ))))

Masz rację, świat z założenia jest rasistowski i nic tego nie zmieni. 
27 sierpnia 2017 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
W takim razie co polecasz ? Chętnie wysłucham/poczytam   
27 sierpnia 2017 15:12 / 5 osobom podoba się ten post
bieta

W takim razie co polecasz ? Chętnie wysłucham/poczytam  :-) 

Tez chętnie się dowiem jaka gazeta nie jest szmatławcem.Bo ja czytam jak Alina GW:)Oraz oczywiście prasę lokalną.
27 sierpnia 2017 15:23 / 5 osobom podoba się ten post
Geronimo o gustach się nie dyskutuje. Zaraz ci dziewczyny wtłuką  
27 sierpnia 2017 15:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

Też to czytałam i powiem tak..jezeli to prawda to pora się zbroić.Natomiast ja bardzo sceptycznie podchodze do informacji medialnych (no chyba ze są poparte nagraniami z kamer to ok)Może być tak ,że takie info. są: podpuszczaniem,sianiem paniki i nienawiści przez "kogos "komu na tym zależy,aczkolwiek moze to być rownie dobrze prawda. 

Po publikacjach w gazetach, informacjach w radio, zajęcia stanowiska przez naczelnego szeryfa RP, Ty wątpisz czy to prawda, co zrobiono tym biednym ludziom? No nie do wiary po prostu dziewczynko, nie do wiary. Wyobraź sobie , co teraz czują ci młodzi ludzie. Co czuje ta dziewczyna, odarta z godności, kobiecości, pokaleczona fizycznie, a najbardziej psychicznie i co czuje jej chłopak, który nie mógł jej pomóc. Gazet nie czytasz? TV nie oglądasz? Mieszkasz na pustyni? W puszczy? Brak mi słów! Ktoś Cię zaczarował dziewczynko? Moj syn,  wczoraj wrócił z Chorwacji, gdzie był ze swoją dziewczyną na wakacjach. Z pewnoscią tez chodzili na dyskoteki, spacerowali nocą po plazy, obserwowali wschod słońca. To mogło spotkać również ich! Wiesz co się dzieje na świecie? Wiesz co się dzieje we Włoszech i nie tylko? Otówrz szerzej oczęta, dziewczynko!
27 sierpnia 2017 15:59 / 7 osobom podoba się ten post
Mam nadzieję, że ich znajdą. Mogliby ich posadzić w więzieniu w PL. Już by sobie co poniektórzy poradzili z nimi. Seksu mieliby po kokardki.
27 sierpnia 2017 16:57
Mycha

Masz rację, świat z założenia jest rasistowski i nic tego nie zmieni. 

Na tego Twojego posta pozwolisz, że odpowiem Ci w moim topiku... bo to temat też jakby z mojej półki ...))))