Wyłowione z sieci 3

06 marca 2018 17:18 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

No cóż...może przeceniający się szarlatan wpadający w deprechę bo babka się zes.....a 
06 marca 2018 18:15
06 marca 2018 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

https://www.radioarabella.de/arabella-aktuell/nachrichten/aktuelles/mordverdacht-gegen-grzegorz-stanislaw-wolsztajn/

On się na okragło na FB ogłaszał,ze roboty szuka,co tydzień prawie/

Ktoś go jednak zatrudniał. Mam tu na myśli firmy. Tak się może skonczyć niefrasobliwość firm , jesli chodzi o nabór opiekunek i opiekunów. Jak wynika z artykułu , mężczyzna ma również inne grzeszki na sumieniu, a raczej innych podopiecznych. 
06 marca 2018 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Ktoś go jednak zatrudniał. Mam tu na myśli firmy. Tak się może skonczyć niefrasobliwość firm , jesli chodzi o nabór opiekunek i opiekunów. Jak wynika z artykułu , mężczyzna ma również inne grzeszki na sumieniu, a raczej innych podopiecznych. 

Debili pelno wszedzie. Ale przykro czytac, ze ktos pojechal do pracy aby pomagac, a robil krzywde i doprowadzal do smierci. Masakra jakas.
07 marca 2018 14:47
https://www.orange.pl/view/roaming#fup
07 marca 2018 17:38
kasia63

https://www.orange.pl/view/roaming#fup

Właśnie dostałem SMSa, 16gr minuta wychodząca itd...
07 marca 2018 18:46 / 8 osobom podoba się ten post
salazar

https://www.wetter.com/videos/todes-pfleger-aus-ottobrunn-polizei-muenchen-sucht-weitere-opfer/5a9ec92238f78824494f05b6

Na miejscu rodziny zmarłego, wystapiłabym z pozwem cywilnym do firmy, ktora tego psychola tam skierowała i zażądała co najmniej 1 milion euro odszkodowania. Może wreszcie te bżdziągwy z firemek zaczęłyby myśleć . Nie istnieje zadna weryfikacja potencjalnych opiekunek i opiekunów w 95% firm. Wszystko jest załatwiane przez internet. Nic nie jest sprawdzone. Opiekunka moze opowiadać banialuki o swoim wykształceniu, doświadczeniu itd...... , braku nałogów, empatii, powołaniu i misji. Potem sa własnie takie kwiatki, choć tak drastyczny to chyba na szczęscie pierwszy, chociaz.........?
07 marca 2018 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Geronimo

Właśnie dostałem SMSa, 16gr minuta wychodząca itd...:nerwowy2:

Też dostałam, Najpierw ostrzeżenie, a potem ostateczny cennik Własnie muszę do nich zadzwonic, bo zanim zmieniłam abonament miałam 300 minut w roamingu w gratisie, więc teraz niech mi oddają nazad
07 marca 2018 19:25
doda1961

Też dostałam, Najpierw ostrzeżenie, a potem ostateczny cennik:-) Własnie muszę do nich zadzwonic, bo zanim zmieniłam abonament miałam 300 minut w roamingu w gratisie, więc teraz niech mi oddają nazad:-)

A można coś z tym zrobić? W Szwajcarii to wprawdzie 2 strefa i takie zastosowania jak w 1-wszej nie mają miejsca , ale mam 400 min w roamingu-to też niech mi oddają 
07 marca 2018 19:30 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A można coś z tym zrobić? W Szwajcarii to wprawdzie 2 strefa i takie zastosowania jak w 1-wszej nie mają miejsca , ale mam 400 min w roamingu-to też niech mi oddają :-)

Dowiem się wkrótce, bo to tak być to nie będzie . Dam znać czego się dowiedziałam.
07 marca 2018 19:42
doda1961

Dowiem się wkrótce, bo to tak być to nie będzie :-). Dam znać czego się dowiedziałam.

Probuj , moze akurat .Wiem , ze moga naliczac oplaty jesli w ciagu 4 miesiecy , 2 jestes w De.
U mnie jeszcze cisza , choc jestem w innej sieci.
Ja tylko tak z ciekawosci zapytam , jakie abonamenty placicie ?
07 marca 2018 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Probuj , moze akurat .Wiem , ze moga naliczac oplaty jesli w ciagu 4 miesiecy , 2 jestes w De.
U mnie jeszcze cisza , choc jestem w innej sieci.
Ja tylko tak z ciekawosci zapytam , jakie abonamenty placicie ?

Ja w Orange płacę 86 zł w tym mam internet stacjonarny, telefon stacjonarny, tv i tel komórkowy z darmowymi rozmowami do wszystkich. stacjonarny tez darmowe rozmowy do wszystkich.
 
07 marca 2018 19:48
doda1961

Ja w Orange płacę 86 zł w tym mam internet stacjonarny, telefon stacjonarny, tv i tel komórkowy z darmowymi rozmowami do wszystkich. stacjonarny tez darmowe rozmowy do wszystkich.
 

Czyli takie 4 w 1 )).
Dzieki , tak pytam bo ja place 99zl , tylko za komorke w tym ponad 5 gb internetu , jak mi przyjdzie cennik to chyba sie i bede w ciemnej doopie ((
07 marca 2018 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Czyli takie 4 w 1 )).
Dzieki , tak pytam bo ja place 99zl , tylko za komorke w tym ponad 5 gb internetu , jak mi przyjdzie cennik to chyba sie :placz3:i bede w ciemnej doopie ((

No ja też mam internet w komórce,ale nie korzystam prawie wcale, bo nie mam potrzeby.