Wyłowione z sieci 3

01 lutego 2018 13:19
Zofija

Jest taki Kamikadze za kółkiem, że pewnie by się ucieszył, ale jak kiedyś zaciągnęłam go do parku rozrywki i przejechał sie na Achterbahn, to wymiękł i powiedział: nigdy więcej:-)

:D :D Za kółkiem sam prowadzi, ma kontrolę.
01 lutego 2018 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

:D :D Za kółkiem sam prowadzi, ma kontrolę.

Tak i uważa się za najlepszego kierowcę na świecie
01 lutego 2018 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Tak i uważa się za najlepszego kierowcę na świecie

Każdy tak o sobie myśli :D Nie daj się krytykować :D
02 lutego 2018 07:36
Poniższy tekst dedykuję tym wszystkim nieroztropnym opiekunkom,które jadą do pracy bez żadnego ubezpieczenia.Tekst dotyczy wprawdzie wyjazdów wakacyjnych ,ale daje do myślenia porządnie.

https://turystyka.wp.pl/to-mogly-byc-najdrozsze-wakacje-w-jego-zyciu-rachunek-za-leczenie-na-blisko-700-tys-zl-6214973786327169a?src01=6a4c8&src02=facebook_wp

02 lutego 2018 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
15 lutego 2018 07:16 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

http://unaswdojczlandzie.blogspot.de/2012/09/nie-mow-do-mnie-po-niemiecku-bo-ci.html

Super ...Co mi tam ...Guten Morgen( dzień dobry ) Salazar
15 lutego 2018 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

http://unaswdojczlandzie.blogspot.de/2012/09/nie-mow-do-mnie-po-niemiecku-bo-ci.html

Rewelka!!! Dawno się tak serdecznie nie uśmiałam. ... obawiam się ,że u mnie te geny regresywne ,też nieźle mieszają.
15 lutego 2018 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Rewelka!!! Dawno się tak serdecznie nie uśmiałam.:smiech3: ... obawiam się ,że u mnie te geny regresywne ,też nieźle mieszają.:smiech2:

Tak myślałam, że niektórym po lekturze poprawi się humor ;).. Mnie też się poprawił, żeby nie było :D.
 
Szkoda, że autor z polskim też jest trochę na bakier, ale przecież my się błędów nie czepiamy (no, może tylko troszkę :D ;)).
15 lutego 2018 11:41 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Tak myślałam, że niektórym po lekturze poprawi się humor ;).. Mnie też się poprawił, żeby nie było :D.
 
Szkoda, że autor z polskim też jest trochę na bakier, ale przecież my się błędów nie czepiamy (no, może tylko troszkę :D ;)).

My się błędów czepiamy,my??????Kto śmie tak twierdzić?????W porównaniu do naszej Romany sławetnej jesteśmy Salazarku miłosierne do przesady:):):)Hi hi hi
Tekst fajny,wrzuciłam w zakładki ,żeby inne jeszcze poczytać:)
15 lutego 2018 11:49 / 4 osobom podoba się ten post
Jak czytałam to jakbym Darka słyszała...no,dokładnie takie samo podejście
Wprawdzie jeszcze nie słyszałam "Nie mów do mnie po niemiecku bo ci przypierdolę" ,ale założę sie że pomyślał tak wiele razy
Mikroszkop i te inne mnie ubawiły
Osobiście lubię niemiecki ale jak raz mi syn powiedział" A po co ci ten film w wersji polskiej" przecież możesz po niemiecku ,( chciałam wieczorem obejrzeć)to się wściekłam .
Moge cały dzień ,ale wieczory! Nie,wieczorem wymiękam już z niemiecką mową.
15 lutego 2018 12:06 / 5 osobom podoba się ten post
Rzadko spotykam się z innymi opiekunkami, albowiem w DDR prawie nie wystepują w przyrodzie. Nic mnie tak jednak nie wqrwia, jak wtrącanie co drugie słowo niemieckich zwrotów.
Chyba dobrze, że nie mam okazji się wqrwiać. Jednak.
15 lutego 2018 12:28
Wysłałam w kosmos, więc wyciągam :).
15 lutego 2018 13:18 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Rzadko spotykam się z innymi opiekunkami, albowiem w DDR prawie nie wystepują w przyrodzie. Nic mnie tak jednak nie wqrwia, jak wtrącanie co drugie słowo niemieckich zwrotów.
Chyba dobrze, że nie mam okazji się wqrwiać. Jednak.

Warum ( dlaczego )  Doduś ? ...
15 lutego 2018 14:09 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Warum ( dlaczego )  Doduś ? ...:smiech3:

Weil ich nicht mag (bo nie lubie) Wystarczają sprawnie posługuję się językiem ojczystym