Wyłowione z sieci 3

15 lutego 2018 14:22 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Weil ich nicht mag (bo nie lubie) Wystarczają sprawnie posługuję się językiem ojczystym :-)

Och ...ja niby też , ale miło jak koleżanki wrzucą coś w tym obcym języku ...uczmy się ..uczmyyy ! ...Ino niech kurde blaszka bez błędów piszą , bo nas w błąd tym sposobem ( jeśli z błędem ) wprowadzają ...poliglotki jedne ...psia mać 
15 lutego 2018 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Och ...ja niby też , ale miło jak koleżanki wrzucą coś w tym obcym języku ...uczmy się ..uczmyyy ! ...Ino niech kurde blaszka bez błędów piszą , bo nas w błąd tym sposobem ( jeśli z błędem ) wprowadzają ...poliglotki jedne ...psia mać :smiech3:

Mnie to zasadniczo nie robi róznicy. I tak nie umiem pisac. Po niemiecku oczywiscie i raczej juz sie nie nauczę.
15 lutego 2018 15:13
http://natemat.pl/77105,chcesz-sie-wyspac-uwazaj-na-niebieskie-wiatlo-ekranu-komputera-smartfonu-i-tabletu
18 lutego 2018 07:42
Anettep

Z cyklu Polak potrafi https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/czechy-polak-holowal-furgonetke-na-malej-przyczepce/bmjr3m7?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

A jaki mandacik-jedyne 8 tys zł na nasze!!!Ooooo,takie mandaty powinny w PL być,droższe od niektórych aut:):):)
18 lutego 2018 09:00
Od maja lotnisko Olsztyn Szymanowice uruchamia nowe połączenie z Dortmund em, dwa razy w tygodniu, chyba Wizzair.
18 lutego 2018 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Od maja lotnisko Olsztyn Szymanowice uruchamia nowe połączenie z Dortmund em, dwa razy w tygodniu, chyba Wizzair.

Chodzi chyba o Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach kolo Szczytna???
18 lutego 2018 20:22
Misiek

Chodzi chyba o Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach kolo Szczytna???

Olsztyn Mazury, pokrecilam trochę, ale warto wiedzieć, pierwszy lot w maju chyba
18 lutego 2018 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Chodzi chyba o Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach kolo Szczytna???

Olsztyn Mazury, pokrecilam trochę, ale warto wiedzieć, pierwszy lot w maju chyba
21 lutego 2018 19:10
22 lutego 2018 13:46 / 4 osobom podoba się ten post
Na FB,przed chwilą dziewczyna wrzuciła.

"Familie Schenzer, Schwanenstr. 6, 68259 Mannheim. Do opieki kobieta 95 lat, potwor nie kobieta, praca jak w piekle,calymi dniami drze morde, wygania z domu i probuje bic opiekunke, dziewczyny wytrzymuja 2-3 tygodnie, ja bylam tam miesiac, tyle wytrzymalam psychicznie. Ostrzegajcie sie dziewczyny przed ta praca. Ponadto rodzina nie zwraca kosztow podrozy przy wczesniejszym zjezdzie do domu ( 75 E ).W domu brud i smrod, pozdrawiam Was"
22 lutego 2018 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Na FB,przed chwilą dziewczyna wrzuciła.

"Familie Schenzer, Schwanenstr. 6, 68259 Mannheim. Do opieki kobieta 95 lat, potwor nie kobieta, praca jak w piekle,calymi dniami drze morde, wygania z domu i probuje bic opiekunke, dziewczyny wytrzymuja 2-3 tygodnie, ja bylam tam miesiac, tyle wytrzymalam psychicznie. Ostrzegajcie sie dziewczyny przed ta praca. Ponadto rodzina nie zwraca kosztow podrozy przy wczesniejszym zjezdzie do domu ( 75 E ).W domu brud i smrod, pozdrawiam Was"

2 - 3 tygodnie w takim piekle ? Nawet tydzień to za długo.
22 lutego 2018 15:03 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

2 - 3 tygodnie w takim piekle ? Nawet tydzień to za długo.

Prawdopodobnie zaawansowana demencja lub AL bez ustawionych leków:(Jak nie ma wsparcia rodziny ,to z takiej szteli trzeba wiać w podskokach.
06 marca 2018 16:58 / 3 osobom podoba się ten post