Wyłowione z sieci 3

21 lutego 2020 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

"Jeśli wierzyć reklamom, na pamięć najlepszy jest wyciąg z Gingko biloba, czyli z miłorzębu japońskiego. Ale czy można wierzyć reklamom? Skuteczność miłorzębu i kilku innych specyfików badał Jean-François Dartigues z Uniwersytetu w Bordeaux, śledząc przez 13 lat ponad 3,5 tys. osób przyjmujących różnorakie suplementy na wspomożenie pamięci. Wśród zażywających miłorząb demencja dotknęła 20 proc. Wśród tych, którzy wspomagali się preparatami na bazie innych surowców, przypadków demencji było więcej, bo 22 proc. Jednak wcale nie wskazuje to na dobrodziejstwa miłorzębu, bo najlepiej wypadła grupa pacjentów, którzy nie sięgali po żaden suplement – tam przypadków demencji było zaledwie 15 proc."
 
Właśnie w Wyborczej przeczytałam takie zestawienie. Taaak. Jakoś mi się wydaje, że tak jest wieloma rzeczami- za bardzo kompllikujemy i wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle.
Wspomaganie tego, wspomaganie tamtego. No wiem, że w obecnych czasach przetworzeonego jedzenia i totalnej chemii wszędzie- w powietrzu, wodzie, ubraniach, jedzeniu- ciężko się nie zabezpieczać przed skutkami. Ale to takie błędne koło- a co nas zabezpieczy przed zabezpieczeniami???:-)

Dawno temu Burlecitine był zalecany na utrzymanie pamięci w dobrym stanie. Babci go kupowałam jeszcze w Pewexie 
Teraz się tym nie interesuje tylko wszystko notuje i zaznaczam w kalendarzu 
PS 
Moi dziadkowie do końca życia mieli bardzo dobra pamięć. Może dlatego tak dużo informacji o swoim życiu mi przekazali 
22 lutego 2020 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

https://www.wiesci24.pl/2020/02/22/krzyzowka-pelna-nienawisci-tak-chca-prowadzic-kampanie-prezydencka/
 
:-(

Trudno nawet w to uwierzyć, że gazeta takie krzyżówki publikuje. Tragedia. Żenujące 
24 lutego 2020 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
W Europie najwięcej przypadków zakażenia koronawirusem COVID-19 odnotowano we Włoszech, zwłaszcza na północy kraju. Objawy, które powinny wzbudzić niepokój, to wysoka gorączka, kaszel, duszności, ból mięśni i towarzyszące im przemęczenie.
24 lutego 2020 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Trudno nawet w to uwierzyć, że gazeta takie krzyżówki publikuje. Tragedia. Żenujące 

Jaka gazeta takie krzyżówki 
26 lutego 2020 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
26 lutego 2020 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A to ciekawostka... 
 
https://kobieta.wp.pl/zliczyla-koperty-po-slubie-78-osob-i-6-tys-zlotych-uwazam-ze-to-kpina-6482531997689985a
 
Napiszcie, co o tym myślicie:-)

Każdy daje na ile go stać.U mnie w rodzinie też w tym roku wesele, młodzi narazie liczą wydatki  i nastawiają się na udane świętowanie tego wspaniałego dnia 
26 lutego 2020 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Każdy daje na ile go stać.U mnie w rodzinie też w tym roku wesele, młodzi narazie liczą wydatki :oczko2: i nastawiają się na udane świętowanie tego wspaniałego dnia :oklaski:

U mnie w rodzinie też wesele i powiem Wam że pojęcia nie mam ile do korpety włożyć...
26 lutego 2020 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

U mnie w rodzinie też wesele i powiem Wam że pojęcia nie mam ile do korpety włożyć...

My już wiemy
26 lutego 2020 10:20 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

U mnie w rodzinie też wesele i powiem Wam że pojęcia nie mam ile do korpety włożyć...

Im blizsza rodzina tym wiecej .Im bardziej kochana tym drozsza  
26 lutego 2020 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

My już wiemy:-)

To podpowiedz prosze 
26 lutego 2020 10:23 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Im blizsza rodzina tym wiecej .Im bardziej kochana tym drozsza  :lol2:

Kuzyn mojego małżonka  lubimy ich bardzo 
26 lutego 2020 10:27 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Kuzyn mojego małżonka :-) lubimy ich bardzo :-)

 Na weselu w pazdzierniku daliśmy  500 zl . Potem dowiedzialam sie , ze tak mniej wiecej bylo od wszystkich dalszych .