Polka w Niemczech

18 lutego 2016 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ja należę do osób bardzo komunikatywnych lubię gadać i to bardzo,ale jak wracam do domu nie wiem co mi się robi,ale milczę,i nawet nie mogę słuchać tego jak i kiedy babka się zesr...a,a co jadła czego nie jadla itp.Zapominam o pracy wsiadając do busa.
18 lutego 2016 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Tak , to zakrawa na kpiny . Po co to opowiadac jak sie drugi kotlet pod kartofle chowa ,żeby pdp nie widziała . Jak proszek sie odsypuje , jak kupuje sie słodycze za pieniądze pdp. To jest odreagowanie? to czysta głupota i wydawanie świadectwa o sobie.To chyba chęć zaimponowania ,że taka zaradna , tak potrafi sobie wszystko zorganizować. Ja nigdy w busie nie opowiadam a i nie pytam nikogo gdzie pracuje za ile i czy na czarno czy na niebiesko. . Moja zasada to zamykam drzwi i jadę do domu. Koniec  i kropka . Masz racje Klucha po co to opowiadać w dodatku nie wiadomo czy to prawda.
18 lutego 2016 21:17 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Jeju , a ja lubie Polaków na wyjeździe a w kraju jeszcze bardziej. Klucha wszyscy skubią winogrona widzialm Niemca  tez skubał . Słowo honoru. Skąd biorą sie te niewypały* polskie za granicą  juz sama nie wiem. Najlepiej samemu postepowac wg własnego uznania , charakteru , kultury. I niech inni się uczą.

Ja uważam , że Polka w Niemczech ma bardzo dobra opinie . Bijemy na głowę inne narodowości (opiekunki) . Wiem, bo w takim środowisku przebywam . Chwalą nas za profesjonaliz , serce , mądrość życiową. Żaden naród nie jest perfekcyjny.Tak juz wyszło i tak bedzie.

Moja Babcia też raz skubała w REWE. Ale czaiła się i myślała,że ja nie widzę )) Przyznam, że nie znałem jej przez minutę, zanim nie oddaliła się od tych regałów.
18 lutego 2016 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
Szpital na peryferiach.
19 lutego 2016 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
Miejsce na podium wystarczy.
19 lutego 2016 11:17
Knorr

Szpital na peryferiach.

Kaźdy to wie.
19 lutego 2016 11:19
teresadd

Kaźdy to wie.

Nie każdy.
19 lutego 2016 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
Od wieku zależy,mój syn na pewno nie wie.
19 lutego 2016 11:34
Toza mało.
19 lutego 2016 11:46
Knorr

Nie każdy.

Moje pokolenie wie.Wszyscy byli fanami "Szpitalu na peryferiach".
Chyba.
19 lutego 2016 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie każdy.

Ja nie wiedziałam
19 lutego 2016 14:15 / 1 osobie podoba się ten post
No chybaże staniesz obok na pudle, to wtedy wystarczy )))
19 lutego 2016 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
po zwycięstwie.
Moim,żeby nie było. )))