Jak radzicie sobie z chandrą

05 lutego 2016 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Rozpusta w biały dzień.Jednemu wolno,a drugiemu w doopę idzie.Buuuu.

Oj tam, oj tam.
Wolno,czy nie, nieważne.
Pogoda do bani , trzeba.
05 lutego 2016 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Pasawy nie znałam, ale domysliłam sie,że to Passau.
Ja sobie dziś humor poprawiam przy użyciu a nawet naduzyciu ritter sport z miodem, solą i migdałami. Niezłe.
Po południu będę sobie poprawiać lodami z bitą śmietaną i ajerkoniakiem jako polewą.

Kocham ten smak ritter sport. Dzisiaj zapasy zrobię bo promocja ;)
05 lutego 2016 12:44 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj sobie nie radzimy
Z chandrą. Przynajmniej na razie
05 lutego 2016 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki, dzięki, popisałam trochę na hardcorach kosmetycznych z Lawendą i trochę lepiej
A problem mam taki  osobisty, nie chcę go tu rozwijać, a 7 000 porad i tak nie dam rady szybko przeczytać
Nowe życie zawodowe właśnie zaczynam, wygląda nieźle, a  potrzebuję jeszcze nowego otwarcia w TEJ prywatnej sferze mojego żywota

05 lutego 2016 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
Musi być, dokładnie tak jest jak napisałaś, a tu  trafiłam bardzo dobrze, jak sądzę, więc jedno zmartwienie mniej. A mój problem jest taki bardziej skomplikowany i to chyba na tyle. Wyjazd musi mi w tym także pomóc, tak to sobie zaplanowałam.
Dzięki za dobre słowo
05 lutego 2016 16:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dzięki, dzięki, popisałam trochę na hardcorach kosmetycznych z Lawendą i trochę lepiej :pisanie na forum:
A problem mam taki  osobisty, nie chcę go tu rozwijać, a 7 000 porad i tak nie dam rady szybko przeczytać :brak wiary:
Nowe życie zawodowe właśnie zaczynam, wygląda nieźle, a  potrzebuję jeszcze nowego otwarcia w TEJ prywatnej sferze mojego żywota :-(

Pamiętaj,że na forum jest kupa fajnych kobietek ( nie tylko ty jedna jestes fajna kobietka, ha,ha - żart).
Każda ci pomoże, wiadomo,że sprawy prywatne ( pewnie sercowe) są trudne i też nie zawsze jest dobrze o nich pisać publicznie, ale tak czy śmak będzie dobrze, nie teraz, to później, ale będzie.
Nie wiem, w jakim jesteś wieku, czy znasz tekst piosenki Budki Suflera, zacytuję fragment:
"A po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój...."
I spokoju oraz jasnego dnia po ciemnej nocy ci życzę ( i inne forumowiczki na pewno też. :))))
05 lutego 2016 16:13 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Pamiętaj,że na forum jest kupa fajnych kobietek ( nie tylko ty jedna jestes fajna kobietka, ha,ha - żart).
Każda ci pomoże, wiadomo,że sprawy prywatne ( pewnie sercowe) są trudne i też nie zawsze jest dobrze o nich pisać publicznie, ale tak czy śmak będzie dobrze, nie teraz, to później, ale będzie.
Nie wiem, w jakim jesteś wieku, czy znasz tekst piosenki Budki Suflera, zacytuję fragment:
"A po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój...."
I spokoju oraz jasnego dnia po ciemnej nocy ci życzę ( i inne forumowiczki na pewno też. :))))

Moja noc już od jakiegoś czasu się rozjaśnia, w dużym stopniu dzięki takim  jak Ty
I Wy, ogólnie jesteście SUPER Dlatego jak tylko mam czas to siedzę tutaj.
Co do wieku, to PESEL zdecydowanie wyprzedza  samopoczucie, więc nie jest źle
Jeszcze raz dzięki.


05 lutego 2016 17:16 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Pasawy nie znałam, ale domysliłam sie,że to Passau.
Ja sobie dziś humor poprawiam przy użyciu a nawet naduzyciu ritter sport z miodem, solą i migdałami. Niezłe.
Po południu będę sobie poprawiać lodami z bitą śmietaną i ajerkoniakiem jako polewą.

Lawenda... no zatkało mnie zupełnie - zeby to Andrejka napisała - przeszłabym nad tym do porządku, ale Ty ???????????????
Ale TEN Sport i mnie uwiódł. Pyyycha.
05 lutego 2016 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
Kupiłam dzisiaj 3 TE SPORTY i jestem pod wrażeniem.
Zostały 2............a tu dopiero 17.45
05 lutego 2016 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
I co tu tłumaczyć ??
Jesteś tak pozytywnie zakręcona, że wiele Ci można wybaczyć.
05 lutego 2016 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
ewa14

Kupiłam dzisiaj 3 TE SPORTY i jestem pod wrażeniem.
Zostały 2............a tu dopiero 17.45:-)

Jutro sklepy też są otwarte.
Jutro dopiero sobota.
05 lutego 2016 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Lawenda... no zatkało mnie zupełnie - zeby to Andrejka napisała - przeszłabym nad tym do porządku, ale Ty ???????????????
Ale TEN Sport i mnie uwiódł. Pyyycha.

Czasem trzeba sobie zrobić dzień dziecka. Ja wprawdzie staram się zdrowo odżywiac, ale są dni, kiedy trzeba sobie odpuścić i dziś taki dzien się zdarzył. :)))
Cóż, człowiek to słaba istota. :))))

05 lutego 2016 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

O nie, nic z tego. Znam to od wielu lat.
A jeśli nawet, to mały plagiacik nie jest zły.
Mnie ukradziono wielokrotnie moje "nooooooo" i moje "robaczki" i niech tam na zdrowie pójdzie.:-)
A kto jako pierwszy na forum użył obecnie bardzo rozpowszechnionego sformułowania "skoczek" ?????

I jedno i drugie ja mam od kiiiilku już lat.......noooo:)
Poza tym,też w nawyku mam "Amen"....jak coś kwituje:)


Beatko Ty nas czytaj,i komentuj a czas trochę szybciej zleci.......no i spaceruj,spaceruj i jeszcze raz spaceruj jak możesz.
Nie czytałam jeszcze wszystkiego tutaj więc, nie wiem jak tam u Ciebie z wolnym czasem:)
05 lutego 2016 17:52 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Jutro sklepy też są otwarte.
Jutro dopiero sobota.

Benita, ale moje biodra od jutra zamykam na słodkości.
Bo w końcu na jakąs głodówkę bym musiała przejśc, a ja się do tego zupełnie nie nadaję.

 
05 lutego 2016 17:52
Beata2525

Dzieki Dziewczyny za dobre slowa i rady napewno sie przydadza :) :)nie mam 2 h pauzy tylko sobote wolna :( ....niestety caly tydzien siedze w domu....

Noo....to już wiem
To faktycznie trochę goopio:(