Jak radzicie sobie z chandrą

02 lutego 2016 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Rodzina w pracy, pielegniarka poszła, a ja z Babcią wtedy najlepiej się dogaduje. U mnie chyba najgorzej było w ten pierwszy wieczór. Oby to był jedyny taki...

Dokladnie tak .... u mnie 1 dzien jeszcze byla zmienniczka ale 2 to byl jakis koszmar mialam chec brac nogi za pas i uciekac ale dzisiaj jest troche lepiej ...czas pokaze co bedzie dalej ...oby tylko lepiej 
02 lutego 2016 16:33 / 3 osobom podoba się ten post
Beata2525

Dokladnie tak .... u mnie 1 dzien jeszcze byla zmienniczka ale 2 to byl jakis koszmar mialam chec brac nogi za pas i uciekac ale dzisiaj jest troche lepiej ...czas pokaze co bedzie dalej ...oby tylko lepiej 

Widzisz, u mnie inaczej - ja jestem tu pierwszą opiekunką, wydaje mi się, że to akurat tutaj dobra opcja, ale zobaczymy, dopiero 3 dni.
Wprowadzała mnie rodzina, więc stres miałam taki, że trudno opisać. Dopiero dzisiaj powoli odzyskuję dawną siebie....
Dasz radę, jestem pewna, tylko nie kombinuj za dużo, dla mnie najlepszym relaksem jest właśnie Opiekunkowo, nawet jak tylko poczytam, bez logowania nawet się zdarza, tak się uzależniłam
02 lutego 2016 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Widzisz, u mnie inaczej - ja jestem tu pierwszą opiekunką, wydaje mi się, że to akurat tutaj dobra opcja, ale zobaczymy, dopiero 3 dni.
Wprowadzała mnie rodzina, więc stres miałam taki, że trudno opisać. Dopiero dzisiaj powoli odzyskuję dawną siebie....
Dasz radę, jestem pewna, tylko nie kombinuj za dużo, dla mnie najlepszym relaksem jest właśnie Opiekunkowo, nawet jak tylko poczytam, bez logowania nawet się zdarza, tak się uzależniłam :czerwieni sie:

Jak widać to nie jest szkodliwe uzależnienie 
02 lutego 2016 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jak widać to nie jest szkodliwe uzależnienie :-)

No mam nadzieję, ale odstawienie środka uzależniającego może powodować nieprzewidziane zachowania.......więc zostaję tu na dłużej
02 lutego 2016 22:13
a mnie niestety ostatnio cholerna chandra dopadla i trzyma;( moze brak slonca ma tez na to wplyw
02 lutego 2016 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
Beata2525

Dokladnie tak .... u mnie 1 dzien jeszcze byla zmienniczka ale 2 to byl jakis koszmar mialam chec brac nogi za pas i uciekac ale dzisiaj jest troche lepiej ...czas pokaze co bedzie dalej ...oby tylko lepiej 

Pierwszy wyjazd zawsze jest taki:)Za rok się będziesz śmiała z tego co dziś:)Zobaczysz:) Prawie każda z nas swój pierwszy pobyt w D przeżywała podobnie:)Ani sie obejrzysz a juz będziesz wracała:)
02 lutego 2016 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Pierwszy wyjazd zawsze jest taki:)Za rok się będziesz śmiała z tego co dziś:)Zobaczysz:) Prawie każda z nas swój pierwszy pobyt w D przeżywała podobnie:)Ani sie obejrzysz a juz będziesz wracała:)

A ja sie cholewcia oglądam, oglądam i jakos końca zlecenia nie widzę. Zaczynam mieć wrażenie,że jestem tu juz od 5 lat i drugie 5 muszę zostać.


02 lutego 2016 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
Andrejko, przy takiej ilosci roznego sloneczka, to nie tylko chandra przepadnie, ale jeszcze sie opaledziekuje Ci bardzo za Twoje starania , zaraz spadam do lozka i pozwole nagrzewac swoje ostatnio obolale cialo
02 lutego 2016 23:08
jak mi dasz takiego kocurka do lozka, to nie chce masazu. Tylko sie przytulic kocham koty i sie czasem zastanawiam, czy bedzie mi dane miec jeszcze jakiegos w swoim zyciu, w swoim mieszkaniu. To ich mruczenie.....
02 lutego 2016 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
chandrę ostatnio przemieniam w robótki ręczne, ja co nigdy nie sztrykowała teraz tylko kupuję, robię, i noszę wyroby swojego autorstwa, to mnie uspokaja, a jak nie mam czasu to chandrę zwalczam sprzątaniem, bądź pieczeniem, oczywiście psy i koty jak najbardziej wskazane, przy bokserze nie grozi chandra ani nic, bo na nią brak czasu, to są psy bardzo zajmujące, no i oczywiście zakupy są najlepsze na wszystko :)
03 lutego 2016 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
Hej Wszystkim u mnie słoneczko świeci chęci powoli wracają ciekawo na jak długo....hmmmm... wziełam wasze rady do sibie i zaczełam pisać pamiętnik zobaczymy co kolejne dni przyniosą :)
03 lutego 2016 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
leni

a mnie niestety ostatnio cholerna chandra dopadla i trzyma;( moze brak slonca ma tez na to wplyw

Sprawdź poziom wit, D3. W razie niedoboru doładuj się doustnie 
03 lutego 2016 14:47 / 2 osobom podoba się ten post
Beata2525

Hej Wszystkim u mnie słoneczko świeci chęci powoli wracają ciekawo na jak długo....hmmmm... wziełam wasze rady do sibie i zaczełam pisać pamiętnik zobaczymy co kolejne dni przyniosą :)

Pisz:)Pamiętniki to po latach bardzo ,ale to bardzo ciekawa lektura:)Piszę od 7 klasy:)Czasem wyciągam niektóre stare do poczytania i kwiczę ze śmiechu:)
04 lutego 2016 18:06
Lawenda

Jadwiniu, słońce ty moje kochane, o czym ty mówisz????
Ja to nie wiem, w co ręce włożyć. Praca mnie goni i sama szuka. :)
No i chandra w pracy a brak pracy to są 2 zupełnie inne broszki, ale to dobry pomysł na założenie nowego tematu.
Do dzieła, załóż nowy temat, ja chętnie zajrzę. :))))

Nie zwracajsię do mnieper "Jadwiniu", bo mi się to nie podoba.
A tak w ogóle, to warto sięzastanowić, jak ktoś pyta.
Więcej pokory życzę.
04 lutego 2016 18:23 / 7 osobom podoba się ten post
Jadwiga3

Nie zwracajsię do mnieper "Jadwiniu", bo mi się to nie podoba.
A tak w ogóle, to warto sięzastanowić, jak ktoś pyta.
Więcej pokory życzę.

Jeśli sympatyczny i wesoły post potraktowałaś jako atak na ciebie, to przepraszam, szanowna Jadwigo3.
Z kolei tobie życzę więcej grzeczności.
Obiecuję natomiast,że nigdy więcej nie skomentuję żadnego twojego posta, co więcej masz jak w banku,że będę je omijać szerokim łukiem.
Miłego dnia. :))))))