Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #7

28 kwietnia 2016 09:45 / 3 osobom podoba się ten post
Zapiekana cukinia z kuskusem i serem feta. Przepis Samboja mi polecila i...farsz robilam wczoraj. Pyszny jest :)) Nie wiem czy wystarczy zeby warzywa napelnic:)) Pdp. tez bardzo smakowalo. A dodam od razu,ze podwojna ilosc zrobilam:))
28 kwietnia 2016 09:48
fioletowa.mysz

Zapiekana cukinia z kuskusem i serem feta. Przepis Samboja mi polecila i...farsz robilam wczoraj. Pyszny jest :)) Nie wiem czy wystarczy zeby warzywa napelnic:)) Pdp. tez bardzo smakowalo. A dodam od razu,ze podwojna ilosc zrobilam:))

A przepis gdzieś tu znajdę ? 
28 kwietnia 2016 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Myszo, może się nagryzł za młodu- należy mu się odpoczynek :)

Ja dziś pitrasze kurczaka z mango- przepis wypróbowany w domu i bardzo dziki ryż.
Uwielbiam mango, ten słodko pikantny smak, dlatego już jedno tak ot sobie pożarłam :)

Tez lubie mango. Ale pewnie ze wzgledu na powypalane zracymi przyprawami sluzowki, nie znajduje w jego smaku pikantnosci :)) Slodkie,soczyste ,troche orientalne. A gdy potrzebuje wzbogacic jego smak,zeby wlasnie ta pikantnosc mi sie uwydatnila,to nie ma bata...musze dowalic troche imbiru :))
28 kwietnia 2016 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ja odkąd tu jestem to przeważnie się tylko oblizuję
Gifki wstawiasz fajne
28 kwietnia 2016 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Tylko płaszcza nie rozsuwaj. 

Sam sie rozsunie...
28 kwietnia 2016 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
No staram się też, ale....nie udaje się często
Ale ile planów kulinarnych mam po powrocie !
28 kwietnia 2016 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Tez lubie mango. Ale pewnie ze wzgledu na powypalane zracymi przyprawami sluzowki, nie znajduje w jego smaku pikantnosci :)) Slodkie,soczyste ,troche orientalne. A gdy potrzebuje wzbogacic jego smak,zeby wlasnie ta pikantnosc mi sie uwydatnila,to nie ma bata...musze dowalic troche imbiru :))

Kardamon też dobry jest.
28 kwietnia 2016 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

A przepis gdzieś tu znajdę ? 

28 kwietnia 2016 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry taki niewymagający kulinarnie facet
Ja to taka "matka - polka", bo jeden synek po zajęciach na uczelni  coś by przekąsił, a drugi wpada na obiadki, weekendowo przeważnie. Ale też nie są specjalnie "trudni" pod tym względem, więc ambitnie nie gotuję. Ale czasem jak tu poczytam, to........ach chcialoby się skosztować......
28 kwietnia 2016 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Znajdziesz, 

http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2142/blogi-opiekunek-osob-starszych/samboja-od-kuchni/page/10

pycha,naprawde:))

Dzięki
28 kwietnia 2016 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Takie jesteśmy,  my "mamuśki"
28 kwietnia 2016 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
Andrejko - też tak mam że w domu lubię gotować i pichcić ,a w pracy po prostu robię swoje w kuchni .
28 kwietnia 2016 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Dobry taki niewymagający kulinarnie facet :-)
Ja to taka "matka - polka", bo jeden synek po zajęciach na uczelni  coś by przekąsił, a drugi wpada na obiadki, weekendowo przeważnie. Ale też nie są specjalnie "trudni" pod tym względem, więc ambitnie nie gotuję. Ale czasem jak tu poczytam, to........ach chcialoby się skosztować......:yo:

A wiesz Kobietko, faceci też się lubią w kuchni wykazywać, a mój to i wielkiego pobojowiska nie zrobi :)
28 kwietnia 2016 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
No ba
O raju....
28 kwietnia 2016 10:25 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A wiesz Kobietko, faceci też się lubią w kuchni wykazywać, a mój to i wielkiego pobojowiska nie zrobi :)

Oj, wiem. Mój były mąż gotował. Nawet nieźle, ale bardzo lubi pikantnie przyprawiać, więc  zapamiętamy chyba do końca życia, jak przyrządził kiedyś żeberka Po prostu były "piekielne" !