Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #7

28 kwietnia 2016 12:29 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A to każdemu się może zdarzyć kulinarna wpadka :)

Wpadka oczywiście, tyle, że mój eksio dodawał prawie do wszystkiego co gotował prawie wszystkie przyprawy, jakie były, z naciskiem na te najbardziej pikantne
Na szczęście zup nie gotował - to była moja działka
28 kwietnia 2016 12:31
tina 100%

Chcesz być jednym z dziesięciu?

Niekoniecznie.Bedziesz znowu u pani za pokazywanie brzydkich rzeczy...
28 kwietnia 2016 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ze...ła sie bida i płacze...
28 kwietnia 2016 12:44 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Wpadka oczywiście, tyle, że mój eksio dodawał prawie do wszystkiego co gotował prawie wszystkie przyprawy, jakie były, z naciskiem na te najbardziej pikantne :strach przed noca:
Na szczęście zup nie gotował - to była moja działka :-)

He, fajne określenie " eksio ". Ja o swoim eks nie byłam stanie przez długi czas w sposób sympatyczny myśleć, potem przeszło.
Noo, a z tymi pikantnymi przyprawami, to mój starszy syn tak lubi "przyprawiać ". W akademiku to dosłownie i w przenośni :)
28 kwietnia 2016 12:55
tina 100%

He, fajne określenie " eksio ". Ja o swoim eks nie byłam stanie przez długi czas w sposób sympatyczny myśleć, potem przeszło.
Noo, a z tymi pikantnymi przyprawami, to mój starszy syn tak lubi "przyprawiać ". W akademiku to dosłownie i w przenośni :)

Już teraz bez stresu, sporo czasu minęło (ale to nie ten wątek !). Starszy syn gotuje i przyprawia podobnie do ojca, młody mniej gotuje, ale  przyprawia nie aż tak ostro 
28 kwietnia 2016 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiejsze menu : zupka pomidorowa na wczorajszym rosole , na drugie frytki , mielone i czerwona kapustka .
28 kwietnia 2016 13:15
Rosół.
28 kwietnia 2016 13:17
zupinka pomidowora na rosoleczku taka bida tu tzn szaparowanie nie bida SYNECZEK BIDY NIE MA:::
28 kwietnia 2016 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone, ziemniaki polane sosem grzybowym, surówka z pora, marchewki i jałka. Budyń z truskawkami:)Zjedzone.
28 kwietnia 2016 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze espana na wolnosci, nie zabrali a czas nagli.....
28 kwietnia 2016 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Kotlety mielone, ziemniaki polane sosem grzybowym, surówka z pora, marchewki i jałka. Budyń z truskawkami:)Zjedzone.

Jalko tez..?
28 kwietnia 2016 18:09 / 2 osobom podoba się ten post
A dlaczego mialby sie wykrecac..? Bedzie stal prosto i czekal.
28 kwietnia 2016 18:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dziś dodatkowo miałam na obiedzie 2 osoby (zapowiedziane ) Zrobiłam ,,zupę urodzinową ",czyli mięso mielone ,pory inne jarzynki i to wszystko zaciągnięte serkiem topiony ze śmietaną. Do tego świeża bagietka .Na deser budyń z bitą śmietaną i owocami. Widać było ,ze smakuje ,bo dokładki brali.
28 kwietnia 2016 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Ja dziś dodatkowo miałam na obiedzie 2 osoby (zapowiedziane ) Zrobiłam ,,zupę urodzinową ",czyli mięso mielone ,pory inne jarzynki i to wszystko zaciągnięte serkiem topiony ze śmietaną. Do tego świeża bagietka .Na deser budyń z bitą śmietaną i owocami. Widać było ,ze smakuje ,bo dokładki brali.

napisz Iveta jak robisz tą zupe
28 kwietnia 2016 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Sam sie rozsunie...

Narcyz czy niepoprawny optymista ???