Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #7

19 lutego 2016 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Basiu ,ale gdzie,w jakiej grupie?Bo coś nie kumata jestem.

Tereniu ją jestem w grupie ,,kuchnia z uśmiechem " i tam wstawiamy różne dania.Ktoś robił te placki i wstawił zdjęcie,ale nie doczytalam jak się to robi.
19 lutego 2016 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
Linsensuppe, coś się w niej rozsmakowalam :)
19 lutego 2016 10:25 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Metafizyczne właściwości korzonka,powiadasz?....No no no......Ja wrzucam ząbek czosnku,jak już rosół ugotowany jest:)Ale jak imbir ma taaaaaaakie własciwości to musowo popróbuję:)

No odchudza przecie w cudowny sposób, czy co tam jeszcze:)
Ale uważam , że lepiej ten imbir w zjadliwej formie spożyć- kurze piersi peklowane z dodatkiem swieżego imbiru pyszne są:)
Do rosołu, to zawsze wrzucałam taką opieczoną cebulę, a wczoraj imbir se wciepłam, a co :))
19 lutego 2016 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

A to ciekawostka Tereska jak smakowały placki?:)

Pyszne te placki.Chyba coś pokombinuje sama z tym przepisem,bo jestem fanką placków ziemniaczanych i lubię klasykę wymiennie z domieszką czegoś innego.
19 lutego 2016 10:38
Barbara48

Linsensuppe, coś się w niej rozsmakowalam :)

Daj przepis.Robisz z parówkami?
19 lutego 2016 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj jemy zupę ziemniaczaną, ale tu sie ją gotuje z jabłkiem . Tak tez zrobiłam
19 lutego 2016 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
Ryba gotowana na parze z sałatką. Do tego puree ziemniaczane.
19 lutego 2016 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Umnie dzis zupa krem marchewkowy ziemniaczany i spagetti
19 lutego 2016 11:02 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Pyszne te placki.Chyba coś pokombinuje sama z tym przepisem,bo jestem fanką placków ziemniaczanych i lubię klasykę wymiennie z domieszką czegoś innego.

Ja tez lubię placki a tu gdzie jestem to rarytas dodaję łyżkę śmietany są pulchniejsze,i przyprawę do ziemniaków zawsze przywoże z domu,ale też są super placki z cuknii starta cukinia ,mąka, 2 jajka,starty ser żółty,sól ,pieprz,pycha
19 lutego 2016 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
serce78

Umnie dzis zupa krem marchewkowy ziemniaczany i spagetti

Ale się składa u mnie to samo,no może jeszcze loda zjem na deser
19 lutego 2016 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ja tez lubię placki a tu gdzie jestem to rarytas dodaję łyżkę śmietany są pulchniejsze,i przyprawę do ziemniaków zawsze przywoże z domu,ale też są super placki z cuknii starta cukinia ,mąka, 2 jajka,starty ser żółty,sól ,pieprz,pycha

Robię wszelkie wariacje plackowe.Tylko nie na słodko.A śmietany nigdy nie dawałam ,muszę spróbować.Z cukini robiłam też ,ale bez sera.Co gospodyni ,to inaczej gotuje.Dzięki Malina.
19 lutego 2016 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Robię wszelkie wariacje plackowe.Tylko nie na słodko.A śmietany nigdy nie dawałam ,muszę spróbować.Z cukini robiłam też ,ale bez sera.Co gospodyni ,to inaczej gotuje.Dzięki Malina.

Jasne jest wiele szkół,ja lubię nowości np.tarte ziemniaki z kaszą gryczaną można dodac kiełbaske boczek i dużo majeranku i zapiekamy,obiad pyszny
19 lutego 2016 11:35
Kartofelsalat , rybka a do tego marchewka na ciepło. Ciekawe co Pani na tę marchewkę bo nie zapytałam o zgrozo.
19 lutego 2016 12:03
Pomidorowa z kluseczkami
19 lutego 2016 12:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kończę gotowanie obiadu. Zrobiłam łazanki (makaron) z kapustą i pieczarkami. Mam nadzieję, że mojej PDP to posmakuje. Ostatnio, coraz mniej marudzi i wybredza na moją kuchnię.