W domu # 7

22 listopada 2016 21:27 / 16 osobom podoba się ten post
Wdomku gwarno.Wnuki na tygodniowej wizycie absorbują niesamowicie. Jak już kiedyś pisałam szczęśliwie zmęczona, a to nasze dzisiejsze popołudnie:)Robiliśmy choinki z łyżek plastikowych i makaronu.:)
22 listopada 2016 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Wdomku gwarno.Wnuki na tygodniowej wizycie absorbują niesamowicie. Jak już kiedyś pisałam szczęśliwie zmęczona, a to nasze dzisiejsze popołudnie:)Robiliśmy choinki z łyżek plastikowych i makaronu.:)

Michasiu widać po kim wnuki mają talent manualny:)
22 listopada 2016 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Michasiu, jesteś cudowną babcią, wnuki na pewno Cię kochają i szaleją za Tobą, a któreś z nich odziedziczy Twój rękodzielniczy talent, nie może być inaczej :).
Podziwiam!
22 listopada 2016 21:39 / 9 osobom podoba się ten post
salazar

Michasiu, jesteś cudowną babcią, wnuki na pewno Cię kochają i szaleją za Tobą, a któreś z nich odziedziczy Twój rękodzielniczy talent, nie może być inaczej :).
Podziwiam!

Dziękuję:) Mam cichą nadzieję, że miło będą mnie wspominać tak jak ja swoją Babcię.Chociaż Wnuk mówi "Ty moja Babcio - de besciaro:).Klara blizniaczka/ ma smykałkę do cudowania ale najlepiej wychodzi Jej gubienie wszystkiego - to ma po mnie:)
22 listopada 2016 21:56 / 13 osobom podoba się ten post
a moja druga wnusia, miesięcy 10, doszła wreszcie do wniosku, że ta dziwna pani, która raz jest, a potem jej nie ma, to babcia i warto się do niej uśmiechać, a nie ryczeć na jej widok. Przyznaję, walczyłam o to dzielnie, nawiedzając bobasa uparcie i zagadując niezmordowanie, tudzież obłapiając miłośnie
23 listopada 2016 22:53 / 7 osobom podoba się ten post
W Zakupach nie pasi bo to raczej ciuchland to tu się pochwalę:) Kupiłam sobie wreszcie normalnego lapka,tzn.syn się tym zajął,żebym znów nie wtopiła jak z obecnym Samsungiem:)Sprzęt jest poleasingowy,HP Elite Book 2750 coś tam,koszt zaledwie 900zł.Sprawdzałam na necie i takie cudeńko nowe kosztuje prawie 5 tys.Dziecko twierdzi ,że to BMW wśród laptopów tej klasy.Ja tam się nie znam,najważniejsze ,że będę mogła normalnie gadać na Skypie i że jest szybki:)Przyjaciółka się do nas wybiera i mi go przywiezie w piątek:)
Poza tym to dziś cały dzień mgła jak śmietana i zimno :(tylko 2 stopnie:(brrrrrrr
24 listopada 2016 08:47 / 4 osobom podoba się ten post
Czekam na kuriera-nareszcie "przyjdzie"wyciskarka wolnoobrotowa.Na kudłach mam maskę z oleju kokosowego-mam nadzieję,że chłopisko gałami nie przewróci. Kiedyś miałam na pyszczydle zieloną glinkę-widok miny kuriera-bezcenny! Wykrztusił jeno: o raaaaany-co pani jest?! Dodam tylko,że maseczka wyschła i miejscami poodpadała!
24 listopada 2016 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Wdomku gwarno.Wnuki na tygodniowej wizycie absorbują niesamowicie. Jak już kiedyś pisałam szczęśliwie zmęczona, a to nasze dzisiejsze popołudnie:)Robiliśmy choinki z łyżek plastikowych i makaronu.:)

Miśia-jesteś CUDOWNĄ babcią i artystką!!!
24 listopada 2016 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
pytajka

Czekam na kuriera-nareszcie "przyjdzie"wyciskarka wolnoobrotowa.Na kudłach mam maskę z oleju kokosowego-mam nadzieję,że chłopisko gałami nie przewróci. Kiedyś miałam na pyszczydle zieloną glinkę-widok miny kuriera-bezcenny! Wykrztusił jeno: o raaaaany-co pani jest?! Dodam tylko,że maseczka wyschła i miejscami poodpadała:yeah:!

Ty to dopiero jesteś artystką:)
24 listopada 2016 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
pytajka

Czekam na kuriera-nareszcie "przyjdzie"wyciskarka wolnoobrotowa.Na kudłach mam maskę z oleju kokosowego-mam nadzieję,że chłopisko gałami nie przewróci. Kiedyś miałam na pyszczydle zieloną glinkę-widok miny kuriera-bezcenny! Wykrztusił jeno: o raaaaany-co pani jest?! Dodam tylko,że maseczka wyschła i miejscami poodpadała:yeah:!

Napisz o wrażeniach po kurierze.Moźe włosy pomoże ci spłukać.he.he.
26 listopada 2016 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Napisz o wrażeniach po kurierze.Moźe włosy pomoże ci spłukać.he.he.

...powiem tylko,że nie mogł oderwać oczu ode mnie
26 listopada 2016 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ty to dopiero jesteś artystką:)

...acha! i rym,cym,cym i tra,la,la!
27 listopada 2016 10:26 / 13 osobom podoba się ten post
Wczoraj przeglądałam rodzinne papiery, dokumenty, zdjęcia.
Natknęłam się min. na pocztówkę z czasów , kiedy Tata pracował w De.
Niby nic takiego, ale .... ubawiłam się po pachy : widokówka wysłana z Prenzlau 8.XI.1967 r. adresowana do mojej Mamy ,
gdzie przed nazwiskiem i imieniem napisane : "Obywatelka" .
W tamtych czasach chyba taki zwrot był konieczny .... mój Tata nigdy nie zwracał się do Mamy po imieniu (Helena) ,
zawsze mówił "dzidziu".
27 listopada 2016 20:28 / 7 osobom podoba się ten post
Ludziska kochane ,jak u mnie dziś wieje to horror istny!Chałupa huczy ,chrzęści,trzeszczy jakby miała zaraz wyruszyć w drogę,hi hi hi.Testuję nowego lapka i się okazało ,że ma skubany szwedzką klawiaturę,he he.Ma mi syn jakieś nalepki z polską wysłać,bo poza tą częścią gdzie literki są reszta dokumentnie pozamieniana.Ale poza tym szybki jak struś pędziwiatr,Skypa jeszcze muszę wypróbować i nowe,większe ubranko mu zakupić.Póki co pojedzie ze mną do pracy w bąbelkowej piżamce.Waliza już łypie .......
27 listopada 2016 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ludziska kochane ,jak u mnie dziś wieje to horror istny!Chałupa huczy ,chrzęści,trzeszczy jakby miała zaraz wyruszyć w drogę,hi hi hi.Testuję nowego lapka i się okazało ,że ma skubany szwedzką klawiaturę,he he.Ma mi syn jakieś nalepki z polską wysłać,bo poza tą częścią gdzie literki są reszta dokumentnie pozamieniana.Ale poza tym szybki jak struś pędziwiatr,Skypa jeszcze muszę wypróbować i nowe,większe ubranko mu zakupić.Póki co pojedzie ze mną do pracy w bąbelkowej piżamce.Waliza już łypie .......

Czekam na Ciebie w odliczankach