W domu # 7

08 lipca 2016 21:14
bieta

Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.

Faktycznie ciężkie przeżycia .
Moje wyrazy współczucia  i trzymaj się .
08 lipca 2016 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Dzisiaj pakowanko i jutro "zasłuzony urlopik z Wnukami" - Jantar:) Nie wiem czy będę miała internet , mam nadzieję że tak aby Wpaść do Was na chwilkę i powiedzieć : Witam Moje Drogie Opiekunkowo. Życzcie mi słoneczka bo bez niego brak mi energii. Wam życzę spokojnej pracy a urlopujacym wypoczynku. papa.

Michasiu od poniedziałku ma być 30'C.Wypoczywaj i baw się Kochana:)
08 lipca 2016 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Wypoczywaj ,wnuków za bardzo nie rozpieszczaj i nie zapomnij kupić koronkowej białej bluzeczki(hit nadmorskich miejscowości).
Życzę dużo słoneczka ,niezapomnianych przeżyć  i miłego wypoczynku.

Dziękuję . kupię i zdjęcie wstawię. buziaki:)
08 lipca 2016 21:21
bieta

Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.

Bietka współczuję bardzo. Trzymaj się .
08 lipca 2016 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Nie jestem silną kobietą, rano dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest przy swojej konającej mamie  !!!!Chyba zwawriuję . Boziu daj mi sił

Jesteśmy w takim wieku, że chorują i odchodzą nasi rodzice - to normalna, niestety,  kolej rzeczy...Brat - facet w sile wieku...żal,  że tak szybko... Strasze - gdy odchodzą młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzili w życie - tak jak Twoja bratanica... Taka tragiczna seria w Twoim życiu...Dbaj o siebie Bietko..., nie zadręczaj się, nie pogrążaj w cierpieniu...Będzie lepiej! Będzie lepiej!!!
08 lipca 2016 21:31
bieta

Nie jestem silną kobietą, rano dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest przy swojej konającej mamie  !!!!Chyba zwawriuję . Boziu daj mi sił

Bieto współczuję Ci bardzo, jak można Ci pomóc, chociaż słowem wesprzeć?
08 lipca 2016 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Michasiu od poniedziałku ma być 30'C.Wypoczywaj i baw się Kochana:)

dziękuję:)
08 lipca 2016 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Nie jestem silną kobietą, rano dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest przy swojej konającej mamie  !!!!Chyba zwawriuję . Boziu daj mi sił

Bietko bardzo Ci współczuję, dbaj o siebie
08 lipca 2016 22:00
Barbara48

Bietko bardzo Ci współczuję, dbaj o siebie:aniolki::przytul aniola:

W tej chwili nie mogę dbać o sieie, jest mi wszystko jedno ..... dzwonie do Przyjaciółki i nie mogę się dodzwonić , 
oboje z synem oblataliśmy cały szpital i nigdzie ich nie ma ..... w drugim szpitalu również ,  może w Lublinie , ale ja nie znam 
nazwiska mamy mojej Przyjaciółki
08 lipca 2016 22:04
tina 100%

Bieto współczuję Ci bardzo, jak można Ci pomóc, chociaż słowem wesprzeć?

Proszę tylko o modlitwę , o nic więcej nie proszę
08 lipca 2016 22:26
bieta

Jutro jadę na pogrzeb mojej chrześnicy (córka mojego brata, który odszedł 10 kwietnia)
Na moją głowę to wszystko zbyt wiele .... mamuśka odeszła 7 marca.

Bieta, trzymaj się.
09 lipca 2016 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

W tej chwili nie mogę dbać o sieie, jest mi wszystko jedno ..... dzwonie do Przyjaciółki i nie mogę się dodzwonić , 
oboje z synem oblataliśmy cały szpital i nigdzie ich nie ma ..... w drugim szpitalu również ,  może w Lublinie , ale ja nie znam 
nazwiska mamy mojej Przyjaciółki

Eluś, może hospicjum? 
09 lipca 2016 22:22 / 10 osobom podoba się ten post
Dotarliśmy do zimnego Jantaru,ale serca wesołe. pozdrawiam z tarasu bo tylko tu internet, we wtorek juz będzie na domku,papa 
10 lipca 2016 06:50
Godzinę temu wróciłam z Lublina zmęczona psychicznie ... gadać mi sie nie chce
10 lipca 2016 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Godzinę temu wróciłam z Lublina zmęczona psychicznie ... gadać mi sie nie chce

Bieto odpocznij, wycisz się na tyle na ile zdołasz, wypłacz się- to dobrze robi, jak już jest wszyskiego za wiele.