W domu # 7

22 marca 2016 14:08 / 4 osobom podoba się ten post
Nie musisz mnie Berdi namawiać Nie trzymam się jednej agencji.Gdyby któraś chciała mnie na wyłączność to musiałaby słono za taką lojalność zapłacić,więc żadnej nie stać
Nie mam złudzeń,zachoruje to juz nie będę potrzebna, agencji potrzebna opiekunka która może wyjechać a nie taka co nie może.Dlatego dbam o zarobki,żeby stać mnie było na ewentualne chorowanie.
22 marca 2016 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
Jak to wyglada z tymi składkami chorobowymi czy jakas karencja jest ? na umowie samemu sie opłaca składki chorobowe ?
22 marca 2016 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Jak to wyglada z tymi składkami chorobowymi czy jakas karencja jest ? na umowie samemu sie opłaca składki chorobowe ?

http://www.zus.pl/files/Jestes%20zleceniobiorca.pdf


Na stronie ZUS mozna też znaleźć info dotyczące składek chorobowych,płatności za L4 itp. Bo jesli chodzi o zleceniodawców/czyli co drugą z nas:)/ to płacenie za L4 nie jest wcale takie oczywiste i obligatoryjne....Za dużo tego jest ,trzeba samemu postudiować,zeby wiedzieć i nie byc niemile zaskoczonym.
23 marca 2016 10:49 / 14 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam Wszystkich, Wszystkich bardzo b. serdecznie.
23 marca 2016 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Pozdrawiam Wszystkich, Wszystkich bardzo b. serdecznie.

Witam Cię serdecznie , przytulam i pozdrawiam
23 marca 2016 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie przymusowy remont lazienki zakonczony doszla pralka franca zastrajkowala przed swietami ahhh,w dodatku lekarz mnie zasmucil ale coz dam rade niemam wyjscia,zycze pogodnego popoludnia.;-)
23 marca 2016 17:29 / 2 osobom podoba się ten post
serce78

U mnie przymusowy remont lazienki zakonczony doszla pralka franca zastrajkowala przed swietami ahhh,w dodatku lekarz mnie zasmucil ale coz dam rade niemam wyjscia,zycze pogodnego popoludnia.;-)

Trzymaj  się  Serduszko , pozdrawiam,  przytulam Będzie  dobrze   
23 marca 2016 21:46 / 7 osobom podoba się ten post
nie mam si pisac ale wiem ze jesteccie ze mna
23 marca 2016 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

nie mam si pisac ale wiem ze jesteccie ze mna

Całym sercem, trzymaj się.
23 marca 2016 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

nie mam si pisac ale wiem ze jesteccie ze mna

Trzymaj sięŻyczę Ci z całego serca dużo siły.Ciężko jest radzić, jak ból rozrywa na kawałki, ale nie Jesteś sama, masz Syna kochającego i całe grono ludzi, którzy choć wirtualnie łączą się z Twoim smutkiem.
24 marca 2016 05:35 / 1 osobie podoba się ten post
Lili, dziękuję za wczorajszą rozmowę (dodałaś mi sił)
24 marca 2016 05:39 / 2 osobom podoba się ten post
serce78

U mnie przymusowy remont lazienki zakonczony doszla pralka franca zastrajkowala przed swietami ahhh,w dodatku lekarz mnie zasmucil ale coz dam rade niemam wyjscia,zycze pogodnego popoludnia.;-)

Ty twarda kobieta jesteś i wiem, że dasz radę.
Izunia,  serce ty moje, Tobie również dziękuję i syn za wiele rozmów, które nas wzmacniają.
24 marca 2016 19:48 / 10 osobom podoba się ten post
Kochani, jestem w domkuuu czas biegnie tu szybciutko......cieszę się swoją nową kuchnią......pojechałam odwiedzić mamę rowerkiem 10km.....jutro też jadę.
święta  bedziemy spedzać u siostry....w sobotę raniutko jadę aby jej pomóc.....
Pogoda u nas bardzo słoneczna, ale w nocy -3 a w dzień +3 ......moje miasteczko zostało pieknie wysprzątane, wszedzie na kląbach posadzone różne kwiatki.. najczęściej bratki...
Umówiona jestem już z trzema lekarzami....bad. kontrolne...... czuję się świetnie ...zrobiłam swój ulubiony jogurt z mleka prosto od krowy.....4l , dziś zakisiłam kapustę, okien myć nie będę bo za zimno.......po świętach też bedzie czas.
Zostanę w domu do 2.05 tj 6 tygodni.....i wracam samolotem w to samo miejsce ...jak się nic nie zmieni......
Moja mama bedzie obchodzić święta dopiero 1,2.05.16
Dziekuję wszystkim za miło spedzony czas na wyjeździe....bedąc w domku....rzadko tu będę zagladać....ale pamięcią będę z wami.....ściskam was WSZYSTICH i zyczę  SPOKOJNYCH , WESOŁYCH, BLOGOSŁAWINYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.
24 marca 2016 20:15 / 8 osobom podoba się ten post
Wpadłam , poczytałam i spadam ...  teraz gorący okres   spokojnego wieczoru Opiekunkowo !
24 marca 2016 23:20 / 3 osobom podoba się ten post
To i ja się melduję. Powoli zaczynam kompletować rzeczy do walizki. Zaraz po świętach kierunek De.