W domu # 7

25 marca 2016 12:46
tina 100%

Też mam sporo pracy :)
Co do malowania jajek, to zostałam zaskoczona. Męska część domownikow postanowiła sama przygotować koszyczek wielkanocny i jajka pomalować. Ja i moja przyszla synowa mamy się do tego nie wtrącać :)
Niech im tam będzie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Napewno będzie to coś innego i wyjątkowego 
25 marca 2016 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Też mam sporo pracy :)
Co do malowania jajek, to zostałam zaskoczona. Męska część domownikow postanowiła sama przygotować koszyczek wielkanocny i jajka pomalować. Ja i moja przyszla synowa mamy się do tego nie wtrącać :)
Niech im tam będzie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Ech ci faceci, tylko im jajka w głowie  Nie zapomnijcie paść z zachwytu, obie naraz. 
25 marca 2016 13:10 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Też mam sporo pracy :)
Co do malowania jajek, to zostałam zaskoczona. Męska część domownikow postanowiła sama przygotować koszyczek wielkanocny i jajka pomalować. Ja i moja przyszla synowa mamy się do tego nie wtrącać :)
Niech im tam będzie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Tina a może taki koszyczek będzie?
25 marca 2016 16:09 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara48

Tina a może taki koszyczek będzie?

To zabierajcie ten kosz i jaja , ja zaopiekuje się zającem 
25 marca 2016 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Jeszcze tylko dopiję kawę i biorę się za krojenie warzyw na sałatkę.Dzisiejszy dzień mam wypełniony pracą po brzegi.Oczywiście nie przemęczam się zbytnio-w końcu jestem na urlopie :-).W takich dniach jak dzisiaj moje myśli są przy Was.Wszystkich razem i z osobna przytulam :aniolki:

25 marca 2016 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Jako najbardziej złośliwa osoba na forum powiem tak: miło sie czyta jak to inni w domach sie uwijają sprzątają pieką jaja malują.Bo my tu w D Karfreitag mamy i pracować nie wolno,nie wypada.Co najwyżej jakąś rybkę na patelnie rzucimy.

Marta jak ty jesteś najbardziej złosliwa na forum to jak nazwać inne osoby które nie przejdą obok ciebie aby nie uszczypnąć
Ja dziś z Pdp świętujemy obiad gotowy potem w deszczu spacerek ale z córką Jola jest cukru i ma równo pod sufitem kawa i ciasto w towarzystiwe jednej wnuczki a teraz córka dalej umila swojej mamie czas a ja przed swoja rodzinką :)
25 marca 2016 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

To zabierajcie ten kosz i jaja , ja zaopiekuje się zającem  :lol3:

A wytargaj bez litości za uszy :)))
25 marca 2016 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ech ci faceci, tylko im jajka w głowie :lol1: Nie zapomnijcie paść z zachwytu, obie naraz. 

Padłam, jak przywieżli zakupy do domu :)))
25 marca 2016 18:54
tina 100%

Padłam, jak przywieżli zakupy do domu :)))

To znaczy się co ???  oni jajeczka pomalują w jakieś śrubki albo kółeczka....... no dobra w kwadraty  nakupowali a dziewczyny do pozostałej kuchennej roboty ???  Czy to przyjemniejsze dla Was  zakupy ??  
Namęczyłam się trochę dzisiaj, nikt mi nie chce jajek pomalować  pójde więc sobie. Do jutra, bo w domciu trzeba odpoczywać a nie zamęczac sie. 
 
 
25 marca 2016 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

To znaczy się co ???  oni jajeczka pomalują w jakieś śrubki albo kółeczka....... no dobra w kwadraty :lol1: nakupowali a dziewczyny do pozostałej kuchennej roboty ???  Czy to przyjemniejsze dla Was  zakupy ??  
Namęczyłam się trochę dzisiaj, nikt mi nie chce jajek pomalować :placz3: pójde więc sobie. Do jutra, bo w domciu trzeba odpoczywać a nie zamęczac sie. 
 
 

No zakupy przyjemniejsze, ale się przeciez nie rozdwoimy :))))
Wysłałyśmy zatem menów po zakupy.Mieli listę, na bieżąco się konsultowali przez telefon i blokowali kolejkę w sklepie , no i efekt był m.in taki, że kupili karkówkę w plastrach, bo nie powiedziałam, że w plastrach ma nie być :)
26 marca 2016 11:55 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No zakupy przyjemniejsze, ale się przeciez nie rozdwoimy :))))
Wysłałyśmy zatem menów po zakupy.Mieli listę, na bieżąco się konsultowali przez telefon i blokowali kolejkę w sklepie , no i efekt był m.in taki, że kupili karkówkę w plastrach, bo nie powiedziałam, że w plastrach ma nie być :)

Znaczy się masz 100% facetów w domu 
26 marca 2016 12:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No zakupy przyjemniejsze, ale się przeciez nie rozdwoimy :))))
Wysłałyśmy zatem menów po zakupy.Mieli listę, na bieżąco się konsultowali przez telefon i blokowali kolejkę w sklepie , no i efekt był m.in taki, że kupili karkówkę w plastrach, bo nie powiedziałam, że w plastrach ma nie być :)

Aj tam,nieważne,grunt to intencje i dobre chęci:)Jak chłopu napiszesz pietruszką ,mając na myśli natkę to przyniesie białą:)No,nie każdy ,ale większość:)A kakóka w plastrach też się zje:)
26 marca 2016 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Znaczy się masz 100% facetów w domu :-)

Teraz kroją sałatkę. Z nożami sobie radzą, nie powiem :))
26 marca 2016 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Aj tam,nieważne,grunt to intencje i dobre chęci:)Jak chłopu napiszesz pietruszką ,mając na myśli natkę to przyniesie białą:)No,nie każdy ,ale większość:)A kakóka w plastrach też się zje:)

Dokładnie tak jest :) .Warzywa samodzielnie kupuję, bo jak nawet kupi te wlaściwe, to może być jakieś wybrakowane. Oni na takie szczegóły nie zwracają uwagi :)
Ale dobre intencje doceniam, jak najbardziej :) 
26 marca 2016 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dokładnie tak jest :) .Warzywa samodzielnie kupuję, bo jak nawet kupi te wlaściwe, to może być jakieś wybrakowane. Oni na takie szczegóły nie zwracają uwagi :)
Ale dobre intencje doceniam, jak najbardziej :) 

Ha ha ha -czytam to swoje i myślę:co to jest "kakóka"????????