W domu # 7

25 marca 2016 08:29 / 7 osobom podoba się ten post
Wczoraj zaliczyłam wizytę u pani doktor rehabilitacji i ze skierowaniem na zabiegi na cito - dostałam termin rehabilitacji od 1 czerwca...
Tak, że czeka mnie jeszcze trochę długi urlop zdrowotny...
A tymczasem przygotowuję się do Świąt. Trochę walczę w kuchni z wypiekami, mięsami itp.
Wszystkim pracującym i tym urlopującym życzę spokojnych i szczęśliwych Swiąt.

25 marca 2016 08:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzis przyjdzie fachowiec od szafy ,pani z uszytymi firankami Jak ja lubie te przygotowania do swiat
Nie ma czasu jajek po.............
25 marca 2016 08:38 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Wczoraj zaliczyłam wizytę u pani doktor rehabilitacji i ze skierowaniem na zabiegi na cito - dostałam termin rehabilitacji od 1 czerwca...
Tak, że czeka mnie jeszcze trochę długi urlop zdrowotny...
A tymczasem przygotowuję się do Świąt. Trochę walczę w kuchni z wypiekami, mięsami itp.
Wszystkim pracującym i tym urlopującym życzę spokojnych i szczęśliwych Swiąt.

Zdrowka oraz wesołych swiat
25 marca 2016 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Dzis przyjdzie fachowiec od szafy :-),pani z uszytymi firankami:-) Jak ja lubie te przygotowania do swiat:-)
Nie ma czasu jajek po.............:-)

Nie, ORIM, na to czas musisz znaleźć ;-)
25 marca 2016 10:17 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze tylko dopiję kawę i biorę się za krojenie warzyw na sałatkę.Dzisiejszy dzień mam wypełniony pracą po brzegi.Oczywiście nie przemęczam się zbytnio-w końcu jestem na urlopie .W takich dniach jak dzisiaj moje myśli są przy Was.Wszystkich razem i z osobna przytulam
25 marca 2016 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
balutka

Jeszcze tylko dopiję kawę i biorę się za krojenie warzyw na sałatkę.Dzisiejszy dzień mam wypełniony pracą po brzegi.Oczywiście nie przemęczam się zbytnio-w końcu jestem na urlopie :-).W takich dniach jak dzisiaj moje myśli są przy Was.Wszystkich razem i z osobna przytulam :aniolki:

Też mam sporo pracy :)
Co do malowania jajek, to zostałam zaskoczona. Męska część domownikow postanowiła sama przygotować koszyczek wielkanocny i jajka pomalować. Ja i moja przyszla synowa mamy się do tego nie wtrącać :)
Niech im tam będzie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
25 marca 2016 10:31 / 5 osobom podoba się ten post
Jako najbardziej złośliwa osoba na forum powiem tak: miło sie czyta jak to inni w domach sie uwijają sprzątają pieką jaja malują.Bo my tu w D Karfreitag mamy i pracować nie wolno,nie wypada.Co najwyżej jakąś rybkę na patelnie rzucimy.
25 marca 2016 10:49
Marta

Jako najbardziej złośliwa osoba na forum powiem tak: miło sie czyta jak to inni w domach sie uwijają sprzątają pieką jaja malują.Bo my tu w D Karfreitag mamy i pracować nie wolno,nie wypada.Co najwyżej jakąś rybkę na patelnie rzucimy.

Marta-Kazdy ma to na co zasluguje-te slowa odnosza sie tylko i wylacznie do ciebie.
25 marca 2016 10:49
Marta

Jako najbardziej złośliwa osoba na forum powiem tak: miło sie czyta jak to inni w domach sie uwijają sprzątają pieką jaja malują.Bo my tu w D Karfreitag mamy i pracować nie wolno,nie wypada.Co najwyżej jakąś rybkę na patelnie rzucimy.

Nooo, teraz to przeszłaś samą siebe :)))
Poobijalabym się, ale i tak to w końcu zrobię :)
25 marca 2016 11:18
ewelincia

Marta-Kazdy ma to na co zasluguje-te slowa odnosza sie tylko i wylacznie do ciebie.

Skoro" każdy" no to chyba nie tylko do mnie? Myśl ewelincia logicznie
25 marca 2016 11:24
Marta

Skoro" każdy" no to chyba nie tylko do mnie? Myśl ewelincia logicznie

Wystarczy,ze ty myslisz.
25 marca 2016 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
No ktoś musi co ty tak ewelincia starasz sie mi dosrać? nudzi ci sie,to nie wiem,może poszydełkuj albo co;-)
25 marca 2016 11:42 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Jako najbardziej złośliwa osoba na forum powiem tak: miło sie czyta jak to inni w domach sie uwijają sprzątają pieką jaja malują.Bo my tu w D Karfreitag mamy i pracować nie wolno,nie wypada.Co najwyżej jakąś rybkę na patelnie rzucimy.

Ja tam też nic na święta nie robię - ryba na obiad dzisiaj będzie, jutro babcię zabierają dzieci, ja zostaję w domu i mam święty spokój no i na poniedziałek trzeba jakiś lepszy obiad ugotować. Żadnych jajek, stroików, gotowania świątecznych dań. 
25 marca 2016 11:45
Tutaj wszyscy udają że świąt nie ma,to co ja się będę wyłamywać
25 marca 2016 11:47 / 4 osobom podoba się ten post
Moja babcia coś tam o stroikach przebąkiwała, ale bez przekonania to i ja się nie wyrywam. Święta to są w domu, tutaj jestem w pracy i nie ma czego świętować.