W domu # 7

26 marca 2016 17:34 / 7 osobom podoba się ten post
wichurra2

Moja babcia coś tam o stroikach przebąkiwała, ale bez przekonania to i ja się nie wyrywam. Święta to są w domu, tutaj jestem w pracy i nie ma czego świętować.

Ja mojej pdp zrobiłam dekorację  stołu ot nic takiego  zjączek jajeczka takie gotowe kupisz w każdym sklepie no i co  pdp zjadła wszystko no i nie ma  dekoracji .
26 marca 2016 17:44 / 12 osobom podoba się ten post
a tutaj gdzie jestem nawet nie czuje swiat, moja PDP nie obchodzi. NIe ma nic, zero , null. :(
mysle co tam w domu, co juz zrobione i przypomnialo mi sie jak Pawlak na statku bedac mowil "Mania już pewnie krowy podoila " :)
26 marca 2016 18:05 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Ha ha ha -czytam to swoje i myślę:co to jest "kakóka"????????

Zaczaiłam :)
U mnie nie koniec sensacji :) Przed chwilą mnie  lojalnie uprzedzono, że jajka w święconce mogą być na miękko :)

Obrali ze skorupki jedno, które się do koszyczka nie zmieściło :)
27 marca 2016 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
doda

Ja mojej pdp zrobiłam dekorację  stołu ot nic takiego  zjączek jajeczka takie gotowe kupisz w każdym sklepie no i co  pdp zjadła wszystko no i nie ma  dekoracji .

Ha ha ...   nie wiedziała do czego służy dekoracja. A moja PDP nie robi dekoracji od kilku lat i nie chce,świąt też nie obchodzi z rodziną, tylko dziś był wspólny obiad i rozjechali się wszyscy  normalna niedziela i nawet lepiej 
28 marca 2016 19:25
Cześć Wam. Poskarżę się domowo, święta praktycznie w łóżeczku spędziłam. Jakiś wirus mnie dopadł ale dziwnie jakoś. Stwierdzam po czasie, że to jakiś "wyjazdowy" Miałam do rodzinki jechać i tak jakoś bez przekonania mi to szło, no to wirusek załatwił sprawę. W sumie w sobotę się przyczepił, w niedziele miałam sikawkę z nosa i temperaturę a dzisiaj już w miarę OK. Co prawda wypociłam się, aspirynka w ruch ale bez przesady !! I co to było Tak więc święta z pilotem w jednej ręce a z czytnikiem w drugiej. Z przerwami na odpoczynek, bo przy nawet najmniejszej temperaturze grunt mi ucieka spod nóg. Też ciekawie
28 marca 2016 19:39
Mycha

Cześć Wam. Poskarżę się domowo, święta praktycznie w łóżeczku spędziłam. Jakiś wirus mnie dopadł ale dziwnie jakoś. Stwierdzam po czasie, że to jakiś "wyjazdowy" :lol1: Miałam do rodzinki jechać i tak jakoś bez przekonania mi to szło, no to wirusek załatwił sprawę. W sumie w sobotę się przyczepił, w niedziele miałam sikawkę z nosa i temperaturę a dzisiaj już w miarę OK. Co prawda wypociłam się, aspirynka w ruch ale bez przesady !! I co to było :rozmysla: Tak więc święta z pilotem w jednej ręce a z czytnikiem w drugiej. Z przerwami na odpoczynek, bo przy nawet najmniejszej temperaturze grunt mi ucieka spod nóg. Też ciekawie :-)

Trzydniówka,Myszencjo.Ona tak osłabia,ze na nogach ustać nie idzie.Leż ile wlezie ,odpoczywaj ,śpij-sen na wszystko dobry.Jak juz wstaniesz to rosołku sobie nagotuj-wzmacnia:)Zdrowiej:)
28 marca 2016 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jutro o tej porze będę w drodze do De. Ale mi się nie chce:(.
28 marca 2016 22:06
Dokąd jedziesz?
29 marca 2016 08:00 / 8 osobom podoba się ten post
Święta, święta i po świętach...
Trzeba się pomału zabierać za wiosenne porządki, przygotowanie ogródków kwiatowych i warzywnych do zasiewów.
Na razie powoli, żeby sobie nie uszkodzić tego co lekarze naprawili...
29 marca 2016 10:41 / 12 osobom podoba się ten post
Ogromnie cieszę się, że Święta minęły. To był trudny dla mnie czas.
Muszę pozbierać się i myśleć o przysłosci. Teraz do utrzymania mam 2 mieszkania.
Przed chwilą dzwoniła do mnie firma i zdecydowałam sie na wyjazd 3 kwietnia za 1400 e
30 marca 2016 12:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja się melduję ze szpitala. Jutro mnie czeka operacja. Kciuki w górę proszę :)
30 marca 2016 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

Ja się melduję ze szpitala. Jutro mnie czeka operacja. Kciuki w górę proszę :)

Moje masz !
30 marca 2016 13:20 / 3 osobom podoba się ten post
izanami

Ja się melduję ze szpitala. Jutro mnie czeka operacja. Kciuki w górę proszę :)

Dorotko trzymam kciuki.Ja zaraz ide na zdjęcie szwów.Dwa tygodnie po operacji już czas.
będzie dobrze.
30 marca 2016 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

Ja się melduję ze szpitala. Jutro mnie czeka operacja. Kciuki w górę proszę :)

Witaj, będę trzymac mocno kciuki Dorotko.
powodzenia życzę
30 marca 2016 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Wypoczywaj  i wracaj do nas.