Wypieki #2

07 marca 2018 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Teraz pytanie z innej beczki czy w DE w Edece mozna kupic drozdze.? PDP chce pizze.  Zrobie mu swoja a nie sztuczna podeszwe ze sklepu. I jeszcze jedno. Jaki twarog na sernik kupic. W Polsce kupuje z Wloszczowej a tutaj jaki? Blisko mam do Edeki i Lidla. Babcia ma ochote na sernik. Wczoraj nawet syn kupil robota zebym piekla bo poprzednia opiekunka nie piekla. Dziekuje za informacje. :bezradny:

Ser nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem, ale drożdże kupisz w lidlu, bo widziałam, a w edece też na pewno dostaniesz. Zapytaj. 
Poproszę sernika kawałek po światłowodach. A, nie! Odchudzam się przecież! 
07 marca 2018 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Hm.....zmienniczka raczej Ci nie podziękuje za te gesty......żywieniowe. Jak nie masz co robić, to sobie książkę poczytaj.

Ona tez nie jest zla. Ona lepila pierogi ja nie bede ich robila bo i w Polsce nie lepie. Mamusia mi lepi. Kazda ma inne zdolnosci kulinarne. Ja lubie swojskie wyroby a nie kupowane w sklepie i lazenie na latwizne. 
A ksiazek niestety nie lubie czytac. 
07 marca 2018 13:49 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ona tez nie jest zla. Ona lepila pierogi ja nie bede ich robila bo i w Polsce nie lepie. Mamusia mi lepi. Kazda ma inne zdolnosci kulinarne. Ja lubie swojskie wyroby a nie kupowane w sklepie i lazenie na latwizne. :glodny:
A ksiazek niestety nie lubie czytac. :kwiatek dla ciebie1:

Uuuuuu...lalalala ...Dusieńko ...Masz rację ...książki tylko oczy psują . A przecież można wykazać się zdolnościami kulinarnymi ...
07 marca 2018 13:51 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Hm.....zmienniczka raczej Ci nie podziękuje za te gesty......żywieniowe. Jak nie masz co robić, to sobie książkę poczytaj.

07 marca 2018 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Uuuuuu...lalalala ...Dusieńko :-)...Masz rację ...książki tylko oczy psują . A przecież można wykazać się zdolnościami kulinarnymi ...:smiech3:

A czemu nie???Lepiej cos dobrego ugotowac niz bezczynnie siedziec. Lubie gotowac. A jesli pdp smakuje to tylko sie cieszyc, ze sa chetni do jedzenia. 
07 marca 2018 13:58 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A czemu nie???Lepiej cos dobrego ugotowac niz bezczynnie siedziec. Lubie gotowac. A jesli pdp smakuje to tylko sie cieszyc, ze sa chetni do jedzenia. :mniam:

No jasne
07 marca 2018 14:09 / 9 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A czemu nie???Lepiej cos dobrego ugotowac niz bezczynnie siedziec. Lubie gotowac. A jesli pdp smakuje to tylko sie cieszyc, ze sa chetni do jedzenia. :mniam:

Dusia,jesteś 1x .Nie szalej,jak raz czy drugi upieczesz ciasto nic się nie stanie,ale  nie rozpędzaj się ,bopo Tobie ktoś przyjedzie i może nie będzie miał ochoty co chwila wypiekać cuda wianki.Myśl dziewczyno trochę.Nauczysz i wszystkie kolejne będa musiały piec jak Ty ,a nie każda lubi piec ,podobnie ja Ty nie lubisz czytać.Drożdże znajdziesz w lodówkach HEFE w żółtych papierkach.Nt.sera nie wiem nic-ew.wpolskim sklepie.
Nudzisz się,to znajdź sobie takie zajęcie ,które nie spadnie na następne opiekunki.
Tu,u Kulki się nie piecze .Raz upiekłam ciasto i to tylko dlatego,że "chodziło"' za mną.Raz.
07 marca 2018 14:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ona tez nie jest zla. Ona lepila pierogi ja nie bede ich robila bo i w Polsce nie lepie. Mamusia mi lepi. Kazda ma inne zdolnosci kulinarne. Ja lubie swojskie wyroby a nie kupowane w sklepie i lazenie na latwizne. :glodny:
A ksiazek niestety nie lubie czytac. :kwiatek dla ciebie1:

Sernik piekę z quarka , wychodzi bardzo puszysty .jak najmniej tłusty.
07 marca 2018 14:16 / 9 osobom podoba się ten post
ewa59

:smiech2:

Następna,która zaciesza...miało być forum branżowe,a nadal magiel króluje i qui pro quo ...
07 marca 2018 14:18 / 10 osobom podoba się ten post
Alaska

Następna,która zaciesza...miało być forum branżowe,a nadal magiel króluje i qui pro quo ...:smiech3:

O co Ci chodzi? Branżowo przecież. W wypiekach serniki, to się cieszy do sera. 
07 marca 2018 14:22 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

O co Ci chodzi? Branżowo przecież. W wypiekach serniki, to się cieszy do sera. :smiech3:

.   " Kesera sera,sera...albo sra!?    "..albo cóś koło tego.. 
07 marca 2018 14:23 / 9 osobom podoba się ten post
A chcecie obydwie w dziób ?
07 marca 2018 14:25 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

A chcecie obydwie w dziób ?

Od Ciebie!?.... Zawsze !!!! 
07 marca 2018 15:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ser nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem, ale drożdże kupisz w lidlu, bo widziałam, a w edece też na pewno dostaniesz. Zapytaj. :-)
Poproszę sernika kawałek po światłowodach. A, nie! Odchudzam się przecież! :strzela z bicza:

W kazdym markecie sa drozdze. W chlodziarkach leza ;) A sernika nie zryj, bo Cie wyspowiadam i nie dam rozgrzeszenia
09 marca 2018 15:23 / 9 osobom podoba się ten post