Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

03 sierpnia 2016 09:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mielone faszerowane serem pleśniowym ,ziemniaki ,kalarepka w białym sosie. Jogurt .Do picia szklanka zimnego mleka bo oboje bardzo lubimy.
03 sierpnia 2016 09:12 / 3 osobom podoba się ten post
Zapiekanka makaronowa czyt. rurki albo świderki , jeszcze się zastanawiam , które ? ..z mięsem mielonym i dodatkami
03 sierpnia 2016 09:31 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zapiekanka makaronowa czyt. rurki albo świderki , jeszcze się zastanawiam , które ? ..z mięsem mielonym i dodatkami :fastfood:

Mniam - odgapiam !
03 sierpnia 2016 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Fasolka szparagowa podsmażana z bułka tartą i smażonym kurczakiem-była na śniadanie ,będzie na obiad i jak nie zjem wszystkiego to jeszcze na kolację:)Pan F.dziś stołuje się w pracy więc wszystko moje:):):):)
A przedwczoraj z przymusu/bo już było rozmrożone/ wymodziłam kotleciki-dziwaczki:)Ok.40dkg wędliny zwanej polędwicą surową podwędzaną zmieliłam ,dodałam do tego kilka zmielonych ziemniaków,make ,cebule jajko,pieprz-miały być a la placki ziemniaczane ,ale rozwalały sie na patelni ,więc dodałam do tej masy jeszcze jedno jajo i trochę tartej bułki i polepiłam małe kotleciki,obtoczyłam w bułce i usmażyłam-pycha:)Soli nie dodawałam bo ta polędwica słona.
03 sierpnia 2016 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś babcia zobaczyła stojące w szafce stojacą puszkę z tortellini w sosie pomidorowym i powiedziała, że to "hce"...
No, nic, trzeba brać się za gotowanie
03 sierpnia 2016 13:56
Mięsko z kurczaka, gotowana fasolka, ryż i świeże warzywa: ogórek, rzodkiewka i pomidor.
03 sierpnia 2016 17:54
Fwrytki ,kiełbaski ,sałata. Podwieczorek ciasto z czereśniami i kruszonką.
04 sierpnia 2016 07:31 / 1 osobie podoba się ten post
Placki ziemniaczane,z musem jabłkowym,woda,i krem ze szparagow A tak z ciekawosci ,ustalacie sobie jadłospis na cały tydzien czy tak spontanicznie wychodzi w dany dzien co na obiadek?
04 sierpnia 2016 07:42 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsza zapiekanka ....pyszota
04 sierpnia 2016 07:54
Spytam się dziś babci, czy chce może znowu tortellini z puchy, bo jeszcze jedna została-jak będzie nosem kręcić, to mielone zrobię :)
04 sierpnia 2016 08:26
Zupa pomidorowa z naleśnikiem i parówką -to dla PDP.Dla mnie zupka i kasza gryczana.Do kawy reszta placka z czereśniami .
04 sierpnia 2016 10:06
A ja cały się zastanawiam co upichcić moim chłopakom i szukam inspiracji tutaj
04 sierpnia 2016 10:10
Gulasz wołowy. Wczoraj wieczorkiem pichciłam.
04 sierpnia 2016 11:17
Smażony fleishkase + sałatka ziemniaczana (wyrób mój) + sałata zielona z sosem
Wszystko wg zamówienia Pdp
04 sierpnia 2016 11:33
Obiad dzisiejszy  bardzo skromny . Jeden dzien w tygodniu wspolnie z pdp mamy menu lekkostrawne . Kalafior + ziemniaki z odrobina masła + koperek. Do popicia woda Przydaje sie taki dzień. Ja utrzymuję wagę z lekką tendencja znizkową, a pdp jutro wpałaszuje obiad treściwy z wiekszym apetytem. ))))))