Domek Baby Jagi

30 września 2016 17:09 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Niee no, ja będę broniła pana z agencji, chociaż nie wiem kto to jest. Uważam, ,że dobrze zrobił. Niech córka z całą rodzinką wie, że nikt nie chce wracać do mamuśki. Magdzie aż tak nie ubędzie. Ja będąc na jej miejscu miałabym figlika w oczach na zasadzie a masz jędzo. Byłabym nad wyraz miła dla generałowej ale w oczkach miałabym wielką radochę. Nie można się bezkarnie wyżywać na opiekunkach :lol1:

Pan sie pospieszył i to jego sprawka,że  Magda ma dodatkowo przechlapane ostatnie chwile.Niepotrzebnie zupełnie.Poza tym nawet jak powiesz,że wracasz to rózne się rzeczy moga na urlopie wydarzyć.Ja na takie pytanie zawsze się trzymam wersji,że "jeśli w tym czasie będę wolna to niewykluczone,że wrócę".Mówiąc nie sama sobie bym nogę podstawiała na odjezdne:)
30 września 2016 17:15 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Niee no, ja będę broniła pana z agencji, chociaż nie wiem kto to jest. Uważam, ,że dobrze zrobił. Niech córka z całą rodzinką wie, że nikt nie chce wracać do mamuśki. Magdzie aż tak nie ubędzie. Ja będąc na jej miejscu miałabym figlika w oczach na zasadzie a masz jędzo. Byłabym nad wyraz miła dla generałowej ale w oczkach miałabym wielką radochę. Nie można się bezkarnie wyżywać na opiekunkach :lol1:

Takie miejsca się żegna oschle z domieszką ironii nie ma co cukrować,parę milonów niemców jest do opieki.Trzeba przede wszystkim siebie szanować, swoje zdrowie
30 września 2016 18:40 / 8 osobom podoba się ten post
Zeszlo ze mnie)))
Corka z generalem 3 bite godziny siedziala i tlumaczyla na swoja strone.Pani byla w tak wielkiej depresji , ze corka nie mogla jej uspokoic , jeden wielki cyrk.Po wyjsciu corki pani w bety sie udala , a ja za zakupy.Jak wrocilam ze sklepu , normalnie gralam jeszcze , pani zaczela sie odzywac jakby sie nic nigdy nie stalo.Gdzie depresja ?? Pytam sie .no gdzie ??Szybko jej przeszlo tylko przed corka teart zrobila jaka ona pokrzywdzona.
Kase mam wiec jestem wolna...ale dokoncze jeszcze swoj dzien, bo nawet za jutrzrjszy dzien mam placone.
Zadzwonilam do agencji i zbesztalam , powiedzialam ze tak sie nie robi.Oj oj mam ja ci nauczke , dobra lekcje tu dostalam)))
Dzieki wszystkim za wsparcie )))
20 października 2017 19:44 / 9 osobom podoba się ten post
Dawno tu nie zagladalam , a tyle sie wydarzylo....
Przez rok mialam tylko dwie rodziny , to i tak dobrze .Pierwsze to malzenstwo w Monchengladbach .Tam poznalam Moni , bylam tam dwa razy po3 miesiace .Ochorowalam bardzo.Teraz jestem u dziadka , ktorego nazwe sknera .Mam luz psychiczny i duzo wolnego))
20 października 2017 20:05 / 6 osobom podoba się ten post
magdzie

Dawno tu nie zagladalam , a tyle sie wydarzylo....
Przez rok mialam tylko dwie rodziny , to i tak dobrze .Pierwsze to malzenstwo w Monchengladbach .Tam poznalam Moni , bylam tam dwa razy po3 miesiace .Ochorowalam bardzo.Teraz jestem u dziadka , ktorego nazwe sknera .Mam luz psychiczny i duzo wolnego))

W Germani ,to co drugi to Scrooge z Opowieści wigilijnej.
21 października 2017 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Dawno tu nie zagladalam , a tyle sie wydarzylo....
Przez rok mialam tylko dwie rodziny , to i tak dobrze .Pierwsze to malzenstwo w Monchengladbach .Tam poznalam Moni , bylam tam dwa razy po3 miesiace .Ochorowalam bardzo.Teraz jestem u dziadka , ktorego nazwe sknera .Mam luz psychiczny i duzo wolnego))

Madziu jakie tu cyrki teraz są na tej szteli gdzie byłaś to nie chcialabyś wiedzieć.Dziś spotkałam "pana" od kawy i w szoku jestem On NAs caly czas pamięta
21 października 2017 16:14 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Madziu jakie tu cyrki teraz są na tej szteli gdzie byłaś to nie chcialabyś wiedzieć.Dziś spotkałam "pana" od kawy i w szoku jestem On NAs caly czas pamięta:lol3:

Ale ja chcę wiedzieć,poopowiadaj 
21 października 2017 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale ja chcę wiedzieć,poopowiadaj :-)

Tam jest babka wariatka ,jest  zbyt dużo do opowiadania .W niektore rzeczy trudno bylo by uwierzyć!
21 października 2017 16:23 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Tam jest babka wariatka ,jest  zbyt dużo do opowiadania .W niektore rzeczy trudno bylo by uwierzyć!

Domyslam sie))), chwala ze mnie tam nie ma , i tak odchorowalam zolze.
A co do tego dziadka co kawe nam stawial- no nas nie da sie zapomniec))).
Bardzo mily starszy pan)))
21 października 2017 16:36 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Tam jest babka wariatka ,jest  zbyt dużo do opowiadania .W niektore rzeczy trudno bylo by uwierzyć!

A co się przejmujesz,wiesz jakie tu klonojady i Adm. pierdoły wciskają....no hadko słuchać..
21 października 2017 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Teraz sobie poczekam i bede obserwowac sytuacje :
21 października 2017 17:42 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

A co się przejmujesz,wiesz jakie tu klonojady i Adm. pierdoły wciskają....no hadko słuchać..:smiech3:

Jestes czy spisz?.
Widzisz to samo co ja ??
21 października 2017 18:10 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Jestes czy spisz?.
Widzisz to samo co ja ??

Poczekaj trochę,zaraz się rozładuje.
21 października 2017 18:16 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Jestes czy spisz?.
Widzisz to samo co ja ??

I zero zdziwienia,że inaczej ,że ubyło,że przeniesiono ....trafia jak u siebie.
21 października 2017 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

I zero zdziwienia,że inaczej ,że ubyło,że przeniesiono ....trafia jak u siebie.:lol3:

Ta , a jutro beda zapalki