Mój pierwszy wyjazd - co zabrać?

19 lutego 2018 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Dusia  a jak rozwiązałąś sprawę opieki nad córką na czas wyjazdu?

Jest ok. Nie jestem sama na tym świecie. Podjęła się moja mama ale jest jeszcze siostra, bratowa. Będzie Ok. 
19 lutego 2018 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jest ok. Nie jestem sama na tym świecie. Podjęła się moja mama ale jest jeszcze siostra, bratowa. Będzie Ok. :-)

Upoważnienie powinnaś mamie zostawić w razie W.
 
http://www.zks.waw.pl/images/rozne/upowa%C5%BCnienie.pdf
19 lutego 2018 17:48 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Upoważnienie powinnaś mamie zostawić w razie W.
 
http://www.zks.waw.pl/images/rozne/upowa%C5%BCnienie.pdf

Już mam wszystko załatwione prawnie. 
19 lutego 2018 19:01
Dusia1978

Jest ok. Nie jestem sama na tym świecie. Podjęła się moja mama ale jest jeszcze siostra, bratowa. Będzie Ok. :-)

To i szwagier pewnie pomaga i brat . Dusia1978 to ma szczęście  Bedzie ok 
19 lutego 2018 21:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Już mam wszystko załatwione prawnie. :upup:

Aleś się uwinęła..Szast prast i po krzyku.Chapeau bas. A tak w ogóle to zwolniłaś się z tej produkcji czy urlop na ten pierwszy " atrakcyjny " wyjazd? 
19 lutego 2018 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Aleś się uwinęła..Szast prast i po krzyku.Chapeau bas. A tak w ogóle to zwolniłaś się z tej produkcji czy urlop na ten pierwszy " atrakcyjny " wyjazd? 

Jeszcze chyba nie ...Myślę , że koleżanka pracuje w tym przemyśle ciężkim w jakiejś stoczni ( może nawet Gdańskiej ? ) jako np. nastawniczy i dlatego nastawia się na wyjazd do opieki ...Alasko ...dziewczyna bystra to i uwija się szybko .Dobra , bystra opiekunka może z niej być .
.....
To kolega Rambo nie pojechał do opieki , bo kierowca busa niie chciał mu wziąć betoniarki ( czyt. gruchy ) do bagażnika
19 lutego 2018 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Aleś się uwinęła..Szast prast i po krzyku.Chapeau bas. A tak w ogóle to zwolniłaś się z tej produkcji czy urlop na ten pierwszy " atrakcyjny " wyjazd? 

Trzy tygodnie urlopu wypoczynkowego i dwa bezpłatnego. Wrócę to zdecyduje co dalej. Ale jeśli się sprawdzę w DE rozwiązuje umowę i wyjazd. 
19 lutego 2018 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jeszcze chyba nie ...Myślę , że koleżanka pracuje w tym przemyśle ciężkim w jakiejś stoczni ( może nawet Gdańskiej ? ) jako np. nastawniczy i dlatego nastawia się na wyjazd do opieki :oczko1:...Alasko ...dziewczyna bystra to i uwija się szybko .Dobra , bystra opiekunka może z niej być .
:super:.....
To kolega Rambo nie pojechał do opieki , bo kierowca busa niie chciał mu wziąć betoniarki ( czyt. gruchy ) do bagażnika :placze1:

No nie w Stoczni Gdańsiej to ja nie pracuje tylko w FLT Kraśnik SA. Ciężko i marną kasa.
Co mam do stracenia. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. 
19 lutego 2018 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No nie w Stoczni Gdańsiej to ja nie pracuje tylko w FLT Kraśnik SA. Ciężko i marną kasa.:kropla potu:
Co mam do stracenia. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. :szampan:

Tu się raczej sekty pije.
19 lutego 2018 21:46 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

To i szwagier pewnie pomaga i brat . Dusia1978 to ma szczęście :-) Bedzie ok :-)

To nie jest maleńkie dziecko bo ma prawie 15 lat i nie trzeba aż tyle osób angażować. Zresztą niech sobie sama radzi trochę. Ja w corke wierze i będzie OK. 
19 lutego 2018 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Trzy tygodnie urlopu wypoczynkowego i dwa bezpłatnego. Wrócę to zdecyduje co dalej. Ale jeśli się sprawdzę w DE rozwiązuje umowę i wyjazd. :motor:

Super!:)Jesteś zdecydowana i operatywna skoro migiem wszystko pozałatwiałaś:)Świetnie sobie poradzisz w D:)Powodzenia:)
07 sierpnia 2018 13:29
Oprócz podstawowych rzeczy warto zabrać też słownik, lub rozmówki niemieckie. Ja zazbrałbym na pewno telefon i laptopa, bardzo się przyda.
07 sierpnia 2018 18:02
Czytnik ebookow, nie wiem czy sa tu osoby, ktore korzystaja z tego. Nie musicie wozic ksiazek moim zdaniem najlepsze urzadzenie po laptopie i telefonie.
16 sierpnia 2018 21:58
O tak, czytnik ebooków to super sprawa