Nawracajaca biegunka

01 września 2016 18:47
Pomocy w ubiegłym tygodniu mój pdp przez kilka dni miał biegunkę. Ogólnie  bylo z nim kiepsko i myślalam, ze to końcówka. na skutek biegunki pojawiły się odparzenia (pdp leżący). Już wszystko było fajnie, stan się poprawił, rano stolec był normalny a wieczorem jak chcialam go umyć znowu to samo to nawet nie jest biegunka tylko bardzo lużny i gęsty stolec( robi nawet w trakcie mycia ). Załamałam się bo jak znowu będzie to samo to katastrofa. Czytalam o coca coli i na pewno nano spróbuję bo teraz już twardo śpi ale boję się że nie pomoe bo pdp pije małymi łyczkami i wypicie szklanki to  czasami sprawa kilku godzin. No i jeszcze te odparzenia. Próbowałam już chyba wszystkiego od zwykłej kartoflanki poiprzez kremy dla dzieci i maści i nic. Może macie jakies sposoby
01 września 2016 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ola2305

Pomocy w ubiegłym tygodniu mój pdp przez kilka dni miał biegunkę. Ogólnie  bylo z nim kiepsko i myślalam, ze to końcówka. na skutek biegunki pojawiły się odparzenia (pdp leżący). Już wszystko było fajnie, stan się poprawił, rano stolec był normalny a wieczorem jak chcialam go umyć znowu to samo :zlosc:to nawet nie jest biegunka tylko bardzo lużny i gęsty stolec( robi nawet w trakcie mycia ). Załamałam się bo jak znowu będzie to samo to katastrofa. Czytalam o coca coli i na pewno nano spróbuję bo teraz już twardo śpi ale boję się że nie pomoe bo pdp pije małymi łyczkami i wypicie szklanki to  czasami sprawa kilku godzin. No i jeszcze te odparzenia. Próbowałam już chyba wszystkiego od zwykłej kartoflanki poiprzez kremy dla dzieci i maści i nic. Może macie jakies sposoby

A jakis lekarz,rodzina,pflegediest???Ja bym z colą nie eksperymentowała,jak juz to zwykły kleik ryżowy na wodzie,może pomóc a na pewno szkody nie zrobi.Odparzenia,póki ciepło staraj się wietrzyć pupę tyle ile się uda,zmieniac pozycję.Jesli odparzenia są sporo ktoś to powinien zobaczyć,przepisac konkretne kremy czy maści.My nie jestesmy od leczenia naszych PDP!!!
01 września 2016 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
Jak miał biegunkę w ubiegłym tygodniu to był lekarz założył mu kroplówkę kazał podać imodium i to wszystko. wiem, że nie naszą rolą jest leczenie, ale kazdy tu ma jakieś doświadczenie, które jest na wagę złota
01 września 2016 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ola2305

Jak miał biegunkę w ubiegłym tygodniu to był lekarz założył mu kroplówkę kazał podać imodium i to wszystko. wiem, że nie naszą rolą jest leczenie, ale kazdy tu ma jakieś doświadczenie, które jest na wagę złota

U dzieci na takie dolegliwości podaje si ę zwykłą marchwiankę , czyki zupa z marchwi później przetarta... Trzeba uważać bo lubi zaprzeć... czyli problem w drugą stronę ... A na odporzenia penaten i maść Linola Fett mi tu dawał radę... ))))
02 września 2016 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

U dzieci na takie dolegliwości podaje si ę zwykłą marchwiankę , czyki zupa z marchwi później przetarta... Trzeba uważać bo lubi zaprzeć... czyli problem w drugą stronę ... A na odporzenia penaten i maść Linola Fett mi tu dawał radę... ))))

Penaten juz próbowałam, niestety bez efektu, syn ma cos dzisiaj kupic w aptece, ale z biegunką mam nadzieję sobie poradziłam
02 września 2016 15:21 / 3 osobom podoba się ten post
Ola2305

Penaten juz próbowałam, niestety bez efektu, syn ma cos dzisiaj kupic w aptece, ale z biegunką mam nadzieję sobie poradziłam :-)

To super Biegunki są takie ... nieprzewidywalne... )))))
02 września 2016 15:34 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To super :-) Biegunki są takie ... nieprzewidywalne... )))))

Paradoks biegunki : często i rzadko . 
02 września 2016 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
BaskaS

Paradoks biegunki : często i rzadko . %-)

02 września 2016 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ola2305

Jak miał biegunkę w ubiegłym tygodniu to był lekarz założył mu kroplówkę kazał podać imodium i to wszystko. wiem, że nie naszą rolą jest leczenie, ale kazdy tu ma jakieś doświadczenie, które jest na wagę złota

Na biegunki.......mocna kawa zbożowa......i woda z mąką kartoflaną........to są domowe sposoby,.....lekarz powinien tym się zająć..jak pisała Kasia 63

Moja koleżanka ...pielegniarka.....leczyła odparzenia......na bawełnianą szmatkę....np kroiła przrścieradło i olej zwykły jadalny.....ponoć pogoiła tym wszystkie odparzenia......
02 września 2016 22:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ola2305

Jak miał biegunkę w ubiegłym tygodniu to był lekarz założył mu kroplówkę kazał podać imodium i to wszystko. wiem, że nie naszą rolą jest leczenie, ale kazdy tu ma jakieś doświadczenie, które jest na wagę złota

Kobylak - to taki chwast co rosnie sobie na łąkach.
Jego nasiona wysuszone i zaparzone dzialaja rewelecyjnie.
Praktycznie STOP biegunce 
03 września 2016 07:46 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Kobylak - to taki chwast co rosnie sobie na łąkach.
Jego nasiona wysuszone i zaparzone dzialaja rewelecyjnie.
Praktycznie STOP biegunce 

Ha ha no tak to np jak mam biegunkę to lecę na łąkę?
03 września 2016 09:21
Ola2305

Penaten juz próbowałam, niestety bez efektu, syn ma cos dzisiaj kupic w aptece, ale z biegunką mam nadzieję sobie poradziłam :-)

Jak tam opanowalas biegunke pdp ??
03 września 2016 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Ha ha no tak to np jak mam biegunkę to lecę na łąkę?

a ja do WC 
03 września 2016 16:26
ORIM

a ja do WC :lol3:

hahhahaha ale mnie rozbawiłeś
03 września 2016 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

a ja do WC :lol3:

Miłość i sraczka przychodzi z nienacka