Nawracajaca biegunka

02 listopada 2017 21:45 / 13 osobom podoba się ten post
Knorr

Nic. Nie śpie po nocach. Niewyspany chodzę i po dobrej stelli zostało tylko wspomnienie.

Knorr,miałam podobnie ale wywalczylam tabletki i badanie oczywiście czy nic się nie dzieje!.okazalo się że wystarczyla jedna wizyta lekarska i zapisanie leku który jest nawet bez recepty.Wiem co przechodzisz bo mialam to samo ,ale spróbuj wywalczyć badanie krwi i leki na przewlekle biegunki a sztela może być znowu dobra.Trzymam kciuki.
02 listopada 2017 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Knorr,miałam podobnie ale wywalczylam tabletki i badanie oczywiście czy nic się nie dzieje!.okazalo się że wystarczyla jedna wizyta lekarska i zapisanie leku który jest nawet bez recepty.Wiem co przechodzisz bo mialam to samo ,ale spróbuj wywalczyć badanie krwi i leki na przewlekle biegunki a sztela może być znowu dobra.Trzymam kciuki.

No znowu wstałem. Tabletki podałem wieczorem jedną, nową. Zobaczymy.
Badanie krwi też było robione dzisiaj. W poniedziałek znowu na wizytę jedziemy. Pampersy wielkie zakupiłem, ale to jakieś dziwne notoryczne rozwolnienie.
Pdp ciągle w toalecie siedzi.
Wydaje się jakby nieco lepiej było. Odrobinkę, zauważam różnicę. No nic, poczekamy. 
Dziękuje moni.r.
02 listopada 2017 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Jakie główne schorzenie ma twoja Pdp. ? Pytam w kontekscie do swojej Pdp , bo często myślę o tym, jak czytam takie historie .

Nic z korperem. Tylko te dwie, najbardziej popularne, umysłowe. 
03 listopada 2017 15:52 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

No nie schlebiaj sobie za bardzo.
Napisałaś gdzieś wcześniej, że męża masz, który zaufaniem Ciebie darzy.

No masz!!! Dobry czlowieku ty tam dasz rade ino sie wyspij jak masz jaka chwile to w bety i na nic nie patrz,jestem z toba Ty zwroc uwge na diete,moze jej co zaszkodzilo.
03 listopada 2017 16:44 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

No masz!!! Dobry czlowieku ty tam dasz rade ino sie wyspij jak masz jaka chwile to w bety i na nic nie patrz,jestem z toba :aniolki: Ty zwroc uwge na diete,moze jej co zaszkodzilo.

To samo miałam na myśli. Ryżu i marchwianki nagotować. Coca cola i słone paluszki też czasem działają. Produkty mleczne i owoce na trochę wycofać z diety.