Nawracajaca biegunka

03 września 2016 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dzięki dziewczyny, jak pisałam biegunka opanowana mam nadzieję ze nie będzie nawrotów. Teraz walczę z odparzeniami. Wczoraj dałam synowi maść, którą ma kupić w aptece. do dzisiaj mimo przypominania jej nie dostałam . Tak im zależy....jutro wypróbuję olej o którym pisała anerik. Nie ma maści będzie olej
03 września 2016 20:16
Ola2305

Dzięki dziewczyny, jak pisałam biegunka opanowana mam nadzieję ze nie będzie nawrotów. Teraz walczę z odparzeniami. Wczoraj dałam synowi maść, którą ma kupić w aptece. do dzisiaj mimo przypominania jej nie dostałam :-(. Tak im zależy....jutro wypróbuję olej o którym pisała anerik. Nie ma maści będzie olej :-)

Nie zapomnij, że to ma być na bawełnie... Ta bawełna jest do czegoś tam potrzebna... tak jak przy okładach z guarku... Guark (okłady) bez tej bawełny zupełnie ma inne działanie .., więc olej może też tak mieć...))))
03 września 2016 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Miłość i sraczka przychodzi z nienacka

z dwojga złego to juz lepsze to drugie
03 września 2016 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

z dwojga złego to juz lepsze to drugie :lol3:

Pewnie ze tak o wiele przyjemniejsze uczucie
03 września 2016 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Pewnie ze tak o wiele przyjemniejsze uczucie

Ale pozniej dupsko boli i piecze 
03 września 2016 21:35 / 4 osobom podoba się ten post
anerik

Na biegunki.......mocna kawa zbożowa......i woda z mąką kartoflaną........to są domowe sposoby,.....lekarz powinien tym się zająć..jak pisała Kasia 63

Moja koleżanka ...pielegniarka.....leczyła odparzenia......na bawełnianą szmatkę....np kroiła przrścieradło i olej zwykły jadalny.....ponoć pogoiła tym wszystkie odparzenia......

Anerik wodę z mąką ziemniaczaną stosuje od 28 lat.
Jak się zdarzało mojemu synkowi od małego to mama mi doradziła ta metodę, z tym że dolewalam troszkę soku bo sama w smaku jest nie bardzo. Zawsze skutkowało.
03 września 2016 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Pewnie ze tak o wiele przyjemniejsze uczucie

Malina, sraczka lepsza od milosci???? przyjemniejsze uczucie? no jasna niespodziewana, nie lubie miec sraczki chyba , ze Orim pomylil kolejnosc albo ja zle zrozumialam
03 września 2016 21:53
Barbara48

Anerik wodę z mąką ziemniaczaną stosuje od 28 lat.
Jak się zdarzało mojemu synkowi od małego to mama mi doradziła ta metodę, z tym że dolewalam troszkę soku bo sama w smaku jest nie bardzo. Zawsze skutkowało.

To składnik naszego rodzimego kisielu ? W jakich proporcjach to stosujesz ? Woda gorąca ? Znacie jeszcze jakieś zastosowania dla mąki ziemniaczanej ? Czy Twoja mama też pochodzi z Częstochowy bo interesuje mnie skąd znała taki przepis ?))))
04 września 2016 08:13 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Malina, sraczka lepsza od milosci????:-) przyjemniejsze uczucie? no jasna niespodziewana, nie lubie miec sraczki:-) chyba , ze Orim pomylil kolejnosc albo ja zle zrozumialam

No tak chyba pomylił,a ja się zamotałam,jasne że wolę to pierwsze,a sraczka daj spokój a jeszcze jak Cię złapie w nieodpowiednim miejscu i chwili,masakra.
04 września 2016 09:13 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Nie zapomnij, że to ma być na bawełnie... Ta bawełna jest do czegoś tam potrzebna... tak jak przy okładach z guarku... Guark (okłady) bez tej bawełny zupełnie ma inne działanie .., więc olej może też tak mieć...))))

Przeszukałam szafki i znalazłam co trzeba. Ciekawe jak będzie efekt, chociaż wydaje mi się ze dzisiaj jest już lepiej . Jak zwykle ja bardziej się przejmuję niż rodzina.
04 września 2016 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ola2305

Przeszukałam szafki i znalazłam co trzeba. Ciekawe jak będzie efekt, chociaż wydaje mi się ze dzisiaj jest już lepiej :-). Jak zwykle ja bardziej się przejmuję niż rodzina.

Bo lepiej się "za wczasu " martwić niż później motać sie z rozbabranymi odpażeniami i cierpiącym pdp... Ale masz tez okazję sprawdzić taki "złoty środek" co może nam wszystkim przydać się na przyszłość ... Ja bym to po jakiś 2 godz. sprawdziła... Jeżeli czerwień by sie pogłebiła to bym sobie to od razu odpuściła ... )))))
04 września 2016 14:07
Barbara48

Anerik wodę z mąką ziemniaczaną stosuje od 28 lat.
Jak się zdarzało mojemu synkowi od małego to mama mi doradziła ta metodę, z tym że dolewalam troszkę soku bo sama w smaku jest nie bardzo. Zawsze skutkowało.

Basiu ... Kartofla rozgryzam już ładnych parę lat ... Bardzo mnie interesuje to co napisałaś o wodzie z mąką ziemniaczaną ... Czy to sie przyrządza jak kisiel ? czyli woda gorąca ... ? Kiedyś interesowałam się medycyną naturalną, a raczej musiałam się interesować i nigdy nie trafiłam na taką informację... Dlatego ciekawa jestem z jakiego rejony Polski to pochodzi... Moja mama i teściowa pochodzą ze wschodu, ale nigdy mi takiego przepisu nie podały ... Z góry dziękuję za odpowiedź...
04 września 2016 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Basiu ... Kartofla rozgryzam już ładnych parę lat ... Bardzo mnie interesuje to co napisałaś o wodzie z mąką ziemniaczaną ... Czy to sie przyrządza jak kisiel ? czyli woda gorąca ... ? Kiedyś interesowałam się medycyną naturalną, a raczej musiałam się interesować i nigdy nie trafiłam na taką informację... Dlatego ciekawa jestem z jakiego rejony Polski to pochodzi... Moja mama i teściowa pochodzą ze wschodu, ale nigdy mi takiego przepisu nie podały ... Z góry dziękuję za odpowiedź... :-)

Danusiu moja mama pochodzi z Częstochowy. Muszę ją spytać skąd zna ten przepis.
1 łyżke mąki ziemniaczanej rozrobić w pół szklanki letniej przegotowanej wody.
W wersji dla dzieci dodać soku.
Należy pić co 2 godziny przynajmniej z 3-4 razy.
Biegunka powinna ustąpić w pierwszy dzień.
04 września 2016 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Danusiu moja mama pochodzi z Częstochowy. Muszę ją spytać skąd zna ten przepis.
1 łyżke mąki ziemniaczanej rozrobić w pół szklanki letniej przegotowanej wody.
W wersji dla dzieci dodać soku.
Należy pić co 2 godziny przynajmniej z 3-4 razy.
Biegunka powinna ustąpić w pierwszy dzień.

Bardzo Ci dziękuję, a tym przepisem jestem zaskoczona ...
04 września 2016 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Bardzo Ci dziękuję, a tym przepisem jestem zaskoczona ... :eureka:

Może i dziwny ,ważne że skuteczny, buźka