URINALKONDOM

04 września 2016 21:09
Mycha

A kto pisze o wstydzie, bo ja nie widzę ?? Chyba się zapatrzyłam

Chyba. Temat jest jeden, urinalkondom :).
05 września 2016 07:52
salazar

Temat pojawiał się kilkakrotnie na forum, pamiętam, że nawet pisałam, jak ustrojstwo zakładać ;). Bardzo przydatna rzecz, mój pdp (po ciężkim wylewie) urinalkondom miał zakładany tylko na noc, w ciągu dnia miał pieluchę. Zdarzały się "niespodzianki", ale ogólnie było ok.

O jakim wstydzie mowa, bo chyba nie nadążam ;)?

A o takim , że  były wpisy,  ale tylko przypadkowe . Teraz jest temat i  okaże sie , że wiele opiekunek miało kontakt z taki ustrojstwem a jeszcze więcej wstaje w nocy nie wiedząc o tym ze takie cos można stosować dla wygody opiekunki. Jakos nikt nie podjął dyskusji. Wyłapujesz moje wpisy i durnowaty komentarz wstawiasz. Daj na luz . Chyba nie nadążasz !!!!!!!!!!
05 września 2016 08:20
margolcia

Masz rację, ja juz nie martwie sie czy pdp zaleje mi bet w nocy a przy tym obudzi, luzik. 3 sekundy i wacuś ubrany a ja śpie cała noc:-). 

Margolcia ale wychodzi na to, że urinalkondomy są dla leżących pacjentów i dla tych na chodzie. Tak to zrozumiałam oglądajac rożne linki. Twój pdp ma zakładany tylko na noc. Tak ??
05 września 2016 09:49 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Margolcia ale wychodzi na to, że urinalkondomy są dla leżących pacjentów i dla tych na chodzie. Tak to zrozumiałam oglądajac rożne linki. Twój pdp ma zakładany tylko na noc. Tak ??

Moj pdp korzysta z tego super wynalazku tylko w nocy, w dzień oddaje mocz do :kaczki" i wylewa do wiadereczka co stoi kolo łózka, taki jego patent, żeby nie wołać co chwile opiekunki.
05 września 2016 11:02
salazar

Chyba. Temat jest jeden, urinalkondom :).

05 września 2016 11:12
margolcia

Moj pdp korzysta z tego super wynalazku tylko w nocy, w dzień oddaje mocz do :kaczki" i wylewa do wiadereczka co stoi kolo łózka, taki jego patent, żeby nie wołać co chwile opiekunki.

A te wężyki nie przeszkadzają ?? Przecież nie śpi cały czas w jednej pozycji. Nie śmiej się z moich pytań. Tak mam jak nie "zaskoczę".
05 września 2016 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

A te wężyki nie przeszkadzają ?? Przecież nie śpi cały czas w jednej pozycji. Nie śmiej się z moich pytań. Tak mam jak nie "zaskoczę".

Jest tylko jeden "wężyk", ten co odprowadza urynę do worka              
 
 
 
 http://images.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.coloplast.de%2Fimages%2Ft%2F26-22356-KeyBenefit2Image.image.ashx%253Fepslanguage%253Dde-DE&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.coloplast.de%2Fconveen-optima-de-de.aspx&h=261&w=464&tbnid=umeBQXeNi8vGYM%3A&docid=BohPlT2Z-iaPoM&ei=g1rNV7OkDsSDgAa8z6_YAQ&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=1191&page=1&start=20&ndsp=27&ved=0ahUKEwjz8fOSk_jOAhXEAcAKHbznCxsQMwhJKCYwJg&bih=643&biw=1366
05 września 2016 14:08
margolcia

Jest tylko jeden "wężyk", ten co odprowadza urynę do worka              
 
 
 
 http://images.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.coloplast.de%2Fimages%2Ft%2F26-22356-KeyBenefit2Image.image.ashx%253Fepslanguage%253Dde-DE&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.coloplast.de%2Fconveen-optima-de-de.aspx&h=261&w=464&tbnid=umeBQXeNi8vGYM%3A&docid=BohPlT2Z-iaPoM&ei=g1rNV7OkDsSDgAa8z6_YAQ&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=1191&page=1&start=20&ndsp=27&ved=0ahUKEwjz8fOSk_jOAhXEAcAKHbznCxsQMwhJKCYwJg&bih=643&biw=1366

Po takim filmiku trudno nie zaskoczyć  Jasno i dokładnie wytłumaczyłaś Margolcia   
Jakoś dla kobiet nie potrafię sobie wyobrazić. Jednak mężczyźni są tutaj w lepszej sytuacji, jak zwykle. 
05 września 2016 14:13 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

NIEeeeeee, ja pierdziu, co to za aparatura, hahahaha, gdzieś Ty to wynalazła? Te co ma pdp to zgrabniusie są, malusie

Z "50 twarzy Grey'a " 

A tak serio, to uważam, że temacik potrzebny. Te urządzonko jest wciąż mało popularne, a może opiekunce ułatwić pracę. U nas to się nazywa cewnik zewnętrzny-podejrzałam w necie, bo nie spotkałam się z tym w Niemczech , więc info i mnie będzie przydatne.
05 września 2016 15:44 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystko pieknie ale jak delikwenta postawic do pionu?
Jak dziadek ma malego penisa,a wlasciwie jego resztke,to jak go ubrac w gumowe ubranko?
Ten klej nie trzymal,ciezko bylo robic to w rekawiczkach,bo wszystko sie do nich kleilo.Nie mialam na tyle samozaparcia,zeby to robic gola reka.Mnie ten wynalazek rozczarowal.Moze gdyby wczesniej nad tym popracowac reka lub ustami,to moze by cos z tego wyszlo.Ja zrezygnowalam po 1 probie.
05 września 2016 16:08 / 6 osobom podoba się ten post
ewelincia

Wszystko pieknie ale jak delikwenta postawic do pionu?
Jak dziadek ma malego penisa,a wlasciwie jego resztke,to jak go ubrac w gumowe ubranko?
Ten klej nie trzymal,ciezko bylo robic to w rekawiczkach,bo wszystko sie do nich kleilo.Nie mialam na tyle samozaparcia,zeby to robic gola reka.Mnie ten wynalazek rozczarowal.Moze gdyby wczesniej nad tym popracowac reka lub ustami,to moze by cos z tego wyszlo.Ja zrezygnowalam po 1 probie.

Jak w ofercie będe miała, że potrzebna opiekunka z samozaparcem to już będe wiedziała o co chodzi 
05 września 2016 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Jak w ofercie będe miała, że potrzebna opiekunka z samozaparcem to już będe wiedziała o co chodzi  :lol1::lol3:

Dobre podsumowanie
05 września 2016 16:43 / 4 osobom podoba się ten post
ewelincia

Wszystko pieknie ale jak delikwenta postawic do pionu?
Jak dziadek ma malego penisa,a wlasciwie jego resztke,to jak go ubrac w gumowe ubranko?
Ten klej nie trzymal,ciezko bylo robic to w rekawiczkach,bo wszystko sie do nich kleilo.Nie mialam na tyle samozaparcia,zeby to robic gola reka.Mnie ten wynalazek rozczarowal.Moze gdyby wczesniej nad tym popracowac reka lub ustami,to moze by cos z tego wyszlo.Ja zrezygnowalam po 1 probie.

Tak z pięć lat temu opiekowałam się małżeństwem przed 50 oboje po wypadku.I zakładałam urinalkondom rano przy toalecie.Samozaparcie nie było potrzebne,bo stał na baczność jak natura wymaga.Pierwszy raz był dla mnie stresem,potem normalka.
Byłam wtedy jako pierwsza kobieta do opieki,bo zawsze opiekunowie przyjeżdżali.Żona też była moją podopieczną więc co wyczyniała ,żeby mnie zniechęcić to szkoda pisać.Byłam tam 5 tygodni .Był to mój najkrótszy wyjazd.Podziękowałam za współpracę i wróciłam do domu.
05 września 2016 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Wszystko pieknie ale jak delikwenta postawic do pionu?
Jak dziadek ma malego penisa,a wlasciwie jego resztke,to jak go ubrac w gumowe ubranko?
Ten klej nie trzymal,ciezko bylo robic to w rekawiczkach,bo wszystko sie do nich kleilo.Nie mialam na tyle samozaparcia,zeby to robic gola reka.Mnie ten wynalazek rozczarowal.Moze gdyby wczesniej nad tym popracowac reka lub ustami,to moze by cos z tego wyszlo.Ja zrezygnowalam po 1 probie.

Ale się uśmiałam do łez,tylko nie wiem czy tą 1 próbę to ustami czy ręcami? hehehehheeh
05 września 2016 16:57 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

Wszystko pieknie ale jak delikwenta postawic do pionu?
Jak dziadek ma malego penisa,a wlasciwie jego resztke,to jak go ubrac w gumowe ubranko?
Ten klej nie trzymal,ciezko bylo robic to w rekawiczkach,bo wszystko sie do nich kleilo.Nie mialam na tyle samozaparcia,zeby to robic gola reka.Mnie ten wynalazek rozczarowal.Moze gdyby wczesniej nad tym popracowac reka lub ustami,to moze by cos z tego wyszlo.Ja zrezygnowalam po 1 probie.

Ja zrezygnowalam po 1 probie ???? Popracowania nad tym reka lub ustami ?????No tak jak nie pomoglo to mozna zrezygnować
Wybacz ale nie moglem sie powstrzymac od takiego komentarza
Oczywiscie rozumiem o co chodziło