Jak to jest z tymi zarobkami?

28 marca 2018 08:49
maras1

3 lata temu straciłem firme ,kase ,teraz wszystko co niepotrzebne sprzedaję, w ostatnim roku zginął mi syn w wypadku

Bardzo współczuję...
28 marca 2018 12:11
Werska

Bardzo współczuję...

Również współczuję 
28 marca 2018 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
halinka55

Nie, absolutnie. O tym też czytałam. Chodzi mi o przypadek takiego faceta. Niedawno o tym mówili, że wstrzykiwał podpiecznym insulinę. Nie wiem dokładnie jak ta sprawa się dalej potoczyła, ale jest względnie świeża. Chyba w tym miesiącu o tym słyszałam.

28 marca 2018 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
alesia

O tym piszesz? :strach na wroble: http://www.dw.com/pl/ile-ofiar-ma-na-sumieniu-polski-opiekun/a-42893438
 

Tak, o tym. O nim. Straszne.
28 marca 2018 15:44
Mleczko

Nikt nam nie zaniży . Nie znam wprawdzie żadnej Ukrainki znam natomist Rumunki . Płacą za pracę a nie za narodowość. Ja nie narzekam , zawsze mam pensje odpowiednią do swojego wysiłku .

Kochana, ja również nie narzekam na swoje dotychczasowe wynagrodzenie a nawet przeciwnie, bardzo sobie chwalę aktualną agencję. Posłużyłam się tutaj opinią koleżanki, że podobno tak się sprawy mają w ostatnich miesiącach.
28 marca 2018 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

O tym piszesz? :strach na wroble: http://www.dw.com/pl/ile-ofiar-ma-na-sumieniu-polski-opiekun/a-42893438
 

O 20.15 będzie w wiadomościach na www.zdf.de/live-tv
28 marca 2018 19:48
Dzisiaj będzie, przepraszam, zapomniałam napisać.
09 kwietnia 2018 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
Ja teraz jadę na nową sztele i mam 1350 netto
10 kwietnia 2018 12:32
ElkaMizerka

Ja teraz jadę na nową sztele i mam 1350 netto

Standardowo firmy oferują najczęściej 1200, 1300 euro.
04 czerwca 2018 09:49
ja pracuje dla laxo care i na warunki pracy i płacy nie mogę narzekać. Wiadomo chciało by się więcej bo zawsze apetyt rośnie w miarę jedzenia
06 czerwca 2018 21:01
Dostałam że nawet na tyle w życiu nie myślałam , wystarczyło tylko j niemiecki zaliczyć dobrze ...
Ale od czego ma się przyjaciół ...
09 czerwca 2018 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
klarysa

Dostałam że nawet na tyle w życiu nie myślałam , wystarczyło tylko j niemiecki zaliczyć dobrze ...
Ale od czego ma się przyjaciół ...

Wiesz co Klarysa, jak zaliczałaś niemiecki z pomocą przyjaciół, to sama sobie krzywdę zrobiłaś. Ale zobaczysz na miejscu, oby było wszystko ok. 
26 czerwca 2018 19:31
klarysa

Dostałam że nawet na tyle w życiu nie myślałam , wystarczyło tylko j niemiecki zaliczyć dobrze ...
Ale od czego ma się przyjaciół ...

jest juz Pani na sztelli? i jak z jezykiem ? pozdrawiam
27 czerwca 2018 14:42
Mycha

Wiesz co Klarysa, jak zaliczałaś niemiecki z pomocą przyjaciół, to sama sobie krzywdę zrobiłaś. Ale zobaczysz na miejscu, oby było wszystko ok. 

Dlaczego? Jak Klarysa nauczyła się odpowiedzi na pamięć, i trafiła na idealne pytania to mogła zaliczyć.
28 czerwca 2018 09:34
alesia

Dlaczego? Jak Klarysa nauczyła się odpowiedzi na pamięć, i trafiła na idealne pytania to mogła zaliczyć. :gwizdanie:

Też miałam taką zmienniczkę, co do rozmowy rekrutacyjnej w języku niemieckim koleżankę podstawiła i skończyło się to źle. Jej niemiecki okazał się bardzo słaby i rodzina zrezygnowała z niej.