Na wyjeździe #36

06 grudnia 2016 20:36 / 9 osobom podoba się ten post
Nugatka

Dobrze, że do gotowania nie bierze :gotowanie:

Mam wielką polewkę też z mojego zmiennika  ,jak powiedziałam sąsiadce ,że przyjedzie tu za mnie mój kolega to az jej się oczy zaświeciły hahahha,pytała ile ma lat i jak wygląda ,napaliła się bardzo 
Ona ma jakiegos hopla na punkcie facetów,jak przyjechał syn dziadka to takie wygibasy urządzała przed nim,że nie zauważyła że tuż za nią kończy się chodnik ,zrobiła krok w tył i takiego orła wywinęla,że się nogami nakryła . Jak ja to zobaczyłam to myslałam,że padnę hahahah musiałam szybko odejść żeby się popłakać się ze śmiechu 
No więc będzie się działo,oj będzie ...
06 grudnia 2016 21:08 / 9 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Babcia robiła obiadek. Była pyszna zupa. Skończyłam jeść, odsunęłam się od talerza i westchnęłam :
- Już nie mogę więcej, najadłam się tak, że się nie mogę ruszać.
- To masz szczęście, bo więcej już nie ma - odpowiedział Dziadek

Popołudniowa kawa
- No weź ciasteczko - kusi Dziadek
- Nie mogę
- No weź - kusi dalej- to tylko jakieś 10 kalorii
- 10 kalorii? - A potem, aby je zgubić, będę musiała 3 razy biegać po schodach do piwnicy i na piętro. Nie wezmę
- A po co biegać, możesz 6 razy zjechać liftem, to wyjdzie na to samo
- Pan tak często jeździ liftem i jakoś nie widać, aby Pan gubił te kalorie. Jakoś coraz więcej dziurek dorabia Pan przy pasku
- Bo wiesz - mówi Dziadek - ja tak przed zimą przybieram na wadze, aby cieplej było
- Uspokoicie się w końcu obydwoje? Jedno drugiemu nie odpuści - śmieje się Babcia
06 grudnia 2016 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mam wielką polewkę też z mojego zmiennika  :lol2:,jak powiedziałam sąsiadce ,że przyjedzie tu za mnie mój kolega to az jej się oczy zaświeciły hahahha,pytała ile ma lat i jak wygląda ,napaliła się bardzo :lol3:
Ona ma jakiegos hopla na punkcie facetów,jak przyjechał syn dziadka to takie wygibasy urządzała przed nim,że nie zauważyła że tuż za nią kończy się chodnik ,zrobiła krok w tył i takiego orła wywinęla,że się nogami nakryła :lol1:. Jak ja to zobaczyłam to myslałam,że padnę hahahah musiałam szybko odejść żeby się popłakać się ze śmiechu :lol2:. 
No więc będzie się działo,oj będzie ...

Zmiennik nie da sobie w kaszę nadmuchać.
Nauczy w koncu twoją sąsiadkę dobrych manier
06 grudnia 2016 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Zmiennik nie da sobie w kaszę nadmuchać.
Nauczy w koncu twoją sąsiadkę dobrych manier :walka plci:

No,na pewno będą razem się uczyć dobrych manier 
06 grudnia 2016 21:35 / 5 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Zmiennik nie da sobie w kaszę nadmuchać.
Nauczy w koncu twoją sąsiadkę dobrych manier :walka plci:

Potańczą razem w sylwestra
06 grudnia 2016 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Potańczą razem w sylwestra:-)

06 grudnia 2016 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mam wielką polewkę też z mojego zmiennika  :lol2:,jak powiedziałam sąsiadce ,że przyjedzie tu za mnie mój kolega to az jej się oczy zaświeciły hahahha,pytała ile ma lat i jak wygląda ,napaliła się bardzo :lol3:
Ona ma jakiegos hopla na punkcie facetów,jak przyjechał syn dziadka to takie wygibasy urządzała przed nim,że nie zauważyła że tuż za nią kończy się chodnik ,zrobiła krok w tył i takiego orła wywinęla,że się nogami nakryła :lol1:. Jak ja to zobaczyłam to myslałam,że padnę hahahah musiałam szybko odejść żeby się popłakać się ze śmiechu :lol2:. 
No więc będzie się działo,oj będzie ...

Jednym słowem zatroszczyłaś się o to, aby miała niezapomniane święta  Ivanillcia, może i ona za to Cię będzie uwielbiała i tej wody do prasowania Ci naznosi taki zapas, że latem będziesz kwiaty podlewać 
06 grudnia 2016 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jednym słowem zatroszczyłaś się o to, aby miała niezapomniane święta :lol2: Ivanillcia, może i ona za to Cię będzie uwielbiała i tej wody do prasowania Ci naznosi taki zapas, że latem będziesz kwiaty podlewać :lol2:

Ona własnie z tej wdzięczności za mojego zmennika tej wody mi przyniosła, była dziś wyjątkowo aktywna,przychodziła z byle czym kilka razy... 
06 grudnia 2016 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ona własnie z tej wdzięczności za mojego zmennika tej wody mi przyniosła, była dziś wyjątkowo aktywna,przychodziła z byle czym kilka razy... :lol3:

w styczniu będzie się do Ciebie uśmiechać i podpytywać, kiedy zmiennik wróci 
06 grudnia 2016 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

:lol2::lol2::lol2: w styczniu będzie się do Ciebie uśmiechać i podpytywać, kiedy zmiennik wróci :lol2:

Zaczynam się martwić,że będzie chciał uciec przed czasem ... Ciekawe czy w De jest paragraf na molestowanie factea? 
06 grudnia 2016 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Zaczynam się martwić,że będzie chciał uciec przed czasem ... Ciekawe czy w De jest paragraf na molestowanie factea? :lol2:

No wiesz co, myślałam, że kwardy przyjedzie 
06 grudnia 2016 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

No wiesz co, myślałam, że kwardy przyjedzie :-)

Chyba mięknie ...
06 grudnia 2016 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Chyba mięknie ...:lol2:

Powiedz mu, niech założy czarne okulary i udaje, że jej nie widzi  albo, że to jego test na kwardość charakteru 
06 grudnia 2016 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Powiedz mu, niech założy czarne okulary i udaje, że jej nie widzi :lol2: albo, że to jego test na kwardość charakteru :lol3:

A nie wiadomo,może się chłopakowi spodoba to adorowanie....?
06 grudnia 2016 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

A nie wiadomo,może się chłopakowi spodoba to adorowanie....?

Taką opcję przyjęłam na początku, ale mówisz, że miętki, to różnie może być