W domu #8

19 lipca 2017 20:03
kasia63

https://bazalekow.mp.pl/lek/40583,Oxazepam-GSK-tabletki

Kto Ci to przepisał????Oxazepam to nie tabletka z krzyżykiem.....Jak spac nie możesz to melisę pij albo kup sobie Positivum,a nie takie silne psychotrpy....Rozsądny to pan nie jesteś panie D.

A myślisz, że to ja w aptece kupiłem???
19 lipca 2017 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

A myślisz, że to ja w aptece kupiłem???

Oj Darek coś złego sie z Tobą dzieje, stres, problemy?? może pogadaj z przyjacielem, lub przyjaciółką??' wygadaj 'się itd,,,
19 lipca 2017 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Oj Darek coś złego sie z Tobą dzieje, stres, problemy?? może pogadaj z przyjacielem, lub przyjaciółką??' wygadaj 'się itd,,,

Kiedyś coś napisałem (w innym wątku) potem chyba dwa-trzy razy odpisałem na posty
a potem (już bez mojego udziału) awantura chyba ze trzy dni trwała
19 lipca 2017 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

Kiedyś coś napisałem (w innym wątku) potem chyba dwa-trzy razy odpisałem na posty
a potem (już bez mojego udziału) awantura chyba ze trzy dni trwała

To lepiej prywatnie popisz z Kimś,,,,,,,,,
19 lipca 2017 20:39
Ona_Lisa

To lepiej prywatnie popisz z Kimś,,,,,,,,,:-)

Z tym prv to jest różnie, nie zawsze człowiek pisze z ty z kim chce
19 lipca 2017 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
darekr

Z tym prv to jest różnie, nie zawsze człowiek pisze z ty z kim chce

,,,,,,,,, to na kozetke idz!! i git.
19 lipca 2017 21:10 / 7 osobom podoba się ten post
Nigdy,przenigdy,jeszcze ze 3 lata temu,nie przyszloby mi do glowy,ze ''w Domu'',to znaczy w Niemczech.Nie planowalam tego,ale tak sie zlozylo...W kazdym razie,u nas jest 38 stopni.W mieszkaniu ''osobistym'',to jakos jeszcze mozna zniesc ale w pracy,cos strasznego ! Owszem,klimatyzacja jest...ale mam watpliwosci,ze te nagle,drastyczyczne zmiany temperatury sa dobre.Moze wyzyje do jutra :)
20 lipca 2017 10:30 / 6 osobom podoba się ten post
Już cię miłam  poszukiwać.Witaj Berdi..
21 lipca 2017 17:02 / 10 osobom podoba się ten post
Człowiek to straszny chomik.Wzięłam się dziś za porządki w papierach,wywaliłam pół kontenera....Masakra.Tylko z jednej komody,a jeszcze druga czeka...Pogoda dziwaczna,mglisto wilgotno,ale nie pada.Duszno.Płot nabiera kształtów,wydatkom nie ma końca:( Na szczęście w środę ma być finisz.Strasznie to wszystko drogie,najkosztowniejsza nasza inwestycja jak na razie.Na ten rok to chyba koniec remontów.Trza jechać się odkuć:)O ile oczywiście granice jeszcze pootwierane będą....
21 lipca 2017 17:10 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Człowiek to straszny chomik.Wzięłam się dziś za porządki w papierach,wywaliłam pół kontenera....Masakra.Tylko z jednej komody,a jeszcze druga czeka...Pogoda dziwaczna,mglisto wilgotno,ale nie pada.Duszno.Płot nabiera kształtów,wydatkom nie ma końca:( Na szczęście w środę ma być finisz.Strasznie to wszystko drogie,najkosztowniejsza nasza inwestycja jak na razie.Na ten rok to chyba koniec remontów.Trza jechać się odkuć:)O ile oczywiście granice jeszcze pootwierane będą....

A co ? Stan wojenny mają wprowadzić znowu ?
21 lipca 2017 23:04 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

A co ? Stan wojenny mają wprowadzić znowu ?

Hahahahaha!!!  Wisz lepiej sprzatac bo od tego cala chalupa moze isc z dymem!! Mialam kiedys przypadek znajomej jak sie jej strych zapalil sie okazalo,ze chomikowalam wszystko!
22 lipca 2017 06:43 / 7 osobom podoba się ten post
EwaR65

Hahahahaha!!! :lol3: Wisz lepiej sprzatac bo od tego cala chalupa moze isc z dymem!! Mialam kiedys przypadek znajomej jak sie jej strych zapalil sie okazalo,ze chomikowalam wszystko!

Dlaczemu Ewuś chomikowałaś wszystko u sąsiadki ? ...Nieładnie ..oj nieładnie . Kobicie strych się zapalił ...a Ty teraz jeszcze z tego się śmiejesz . Chomikuj u siebie Ewcia ...nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe 
22 lipca 2017 08:58 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Człowiek to straszny chomik.Wzięłam się dziś za porządki w papierach,wywaliłam pół kontenera....Masakra.Tylko z jednej komody,a jeszcze druga czeka...Pogoda dziwaczna,mglisto wilgotno,ale nie pada.Duszno.Płot nabiera kształtów,wydatkom nie ma końca:( Na szczęście w środę ma być finisz.Strasznie to wszystko drogie,najkosztowniejsza nasza inwestycja jak na razie.Na ten rok to chyba koniec remontów.Trza jechać się odkuć:)O ile oczywiście granice jeszcze pootwierane będą....

Chyba sobie polece paszport wyrobić ,bo za chwilę wizy będą potrzebne jak nas z Uni wyprowadzą.
22 lipca 2017 09:00 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Chyba sobie polece paszport wyrobić ,bo za chwilę wizy będą potrzebne jak nas z Uni wyprowadzą.

Jeszcze zgode na wyjazd bedzie trzeba mieć z urzędu.!
22 lipca 2017 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Jeszcze zgode na wyjazd bedzie trzeba mieć z urzędu.!

W sumie to nie wiem co potrzebujemy poza paszportem ,żeby jechać do państw poza Unią.