W domu #8

26 lipca 2017 23:24 / 4 osobom podoba się ten post
Jeśli ktoś się nad polskie morze wybiera to odradzam-leje bez przerwy i zrobiło się nieprzyjemnie zimno,ok 13-15 stopni:( Masakra:( Z klapeczek przerzuciłam się na kalosze bo sucha nogą nie da się na dworze ani kroku zrobić:(Mokradła.Jedyne co cieszy się z tej parszywej pogody to trawa i chwasty:(
27 lipca 2017 01:01 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeśli ktoś się nad polskie morze wybiera to odradzam-leje bez przerwy i zrobiło się nieprzyjemnie zimno,ok 13-15 stopni:( Masakra:( Z klapeczek przerzuciłam się na kalosze bo sucha nogą nie da się na dworze ani kroku zrobić:(Mokradła.Jedyne co cieszy się z tej parszywej pogody to trawa i chwasty:(

Wyobraz sobie Kasiu,ze moje corki,w niedziele przeciagnely ta wredna pogode do nas.Po prawie dwutygodniowym pobycie w Jastarni,gdzie temp.w chwilach szalenstwa chyba,osiagala 20 stopni,udaly sie do nas...Jak to mozliwe,aby po tych okropnych,tu panujacych upalach,przywlec ze sobą taka paskudna pogode :) U nas tez w B-W,zrobilo sie paskudnie.Mielismy takie fajne plany..ale pogoda wszystko zmnienila.Ale...wcale nie powiem ,ze na gorsze  :) Super bylo...ale,coz.Ja do roboty,a dzieci na swoje miejsca.Takie zycie. :)
27 lipca 2017 11:14 / 5 osobom podoba się ten post
Jestem w końcu wyspanacalą noc jechalam i oka nie zmrużylam Lało jak w porze deszczowej w jakimś wietnamie,wypadek za wypadkiem i spać się nie dalo .Teraz świętowanie ale o was nie zapomne
27 lipca 2017 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Jestem w końcu wyspana:-)calą noc jechalam i oka nie zmrużylam Lało jak w porze deszczowej w jakimś wietnamie,wypadek za wypadkiem i spać się nie dalo .Teraz świętowanie ale o was nie zapomne:aniolki:

Odpoczywaj i wyszalej sie jak przystalo na mloda kobite!!!  
27 lipca 2017 22:04 / 6 osobom podoba się ten post
Urlop króciutki i bardzo pracowity,wyjątkowo jestem zmęczona i czekam jak nigdy, na wypoczynek w górach Taunus:)
28 lipca 2017 12:11 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ponoć ma 17 gradusów:)Jeszcze nie byłam :)Basia mówi,że woda przyjemna,cokolwiek to znaczy,hi hi hi:):)Ja siedzę w warzywniku i odchwaszczam....Może zdążę przed kolejnym wyjazdem morze zobaczyć.

Na mnie tez ta zielona zaraza czeka...Takie roz-rywki ogrodowe.
28 lipca 2017 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Odpoczywaj i wyszalej sie jak przystalo na mloda kobite!!! :aniolki: :szampan3:

No co Ty Ewka, a babci czyli mnie to się szaleństwo nie należy?  To Ci powiem,jak psu micha...już mi się micha śmieje,na samą myśl !..
28 lipca 2017 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Jestem w końcu wyspana:-)calą noc jechalam i oka nie zmrużylam Lało jak w porze deszczowej w jakimś wietnamie,wypadek za wypadkiem i spać się nie dalo .Teraz świętowanie ale o was nie zapomne:aniolki:

Właśnie napisała do mnie koleżanka, 1000 km jechała 17  ! godzin. Dużo wypadków po drodze. 
Moni baw sie dobrze :)
28 lipca 2017 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

No co Ty Ewka, a babci czyli mnie to się szaleństwo nie należy? :-) To Ci powiem,jak psu micha...już mi się micha śmieje,na samą myśl !..

Ja jeszcze nie babcia, ale już wiekowa, a na myśl o urlopie też micha się cieszy, to będzie wspaniały wyjazd :)
28 lipca 2017 17:52 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja jeszcze nie babcia, ale już wiekowa, a na myśl o urlopie też micha się cieszy, to będzie wspaniały wyjazd :)

Półwiekowa,pół....
28 lipca 2017 17:55 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Właśnie napisała do mnie koleżanka, 1000 km jechała 17  ! godzin. Dużo wypadków po drodze. 
Moni baw sie dobrze :)

Spedzilam 36 godzin w podrozy w deszczach i burzach.Mruczalam pod nosem"nigdy wiecej" ale do nastepnego roku mi przejdzie.
28 lipca 2017 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Półwiekowa,pół....:-)

Gdybys Kolezanko nie wiedziala, to na dworcu kolejowym w Katowicach jest w sprzedarzy przyprawa do ryb o wdziecznej nazwie Alaska.
28 lipca 2017 18:14 / 8 osobom podoba się ten post
O jeszuuuu, padlo Ci na oczy, bledu ortograficznego nie zobaczyles, ale...skojarzenia sa
Ja na cene nie patrzylam...
28 lipca 2017 18:20 / 9 osobom podoba się ten post
Ojczulku wyjebiony, to słabo muszą parafki na tacę rzucać w  Parafilii Twojej, skoro z parkingu leśnego korzystać musisz, alboś wybitnie sknerowaty
28 lipca 2017 18:21 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

O jeszuuuu, padlo Ci na oczy, bledu ortograficznego nie zobaczyles, ale...skojarzenia sa:-)
Ja na cene nie patrzylam...

Hawanko, taki błądek to nie błądek:)