W domu #8

03 października 2017 20:59
margaritka59

Nowe miejsce ?

Tak
04 października 2017 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

Dziekuje Kochani , ze mnie wspieraliscie ! wczoraj jednak nie bylam w stanie pisac , bo mialam zalamke , kolejne 6 tygodni , ale tym razem w ortezie , kosc sie nie zrosla jest to skosne spiralne zlamanie z przesunieciem, nawet w tej chwili ciezkie do zespolenia operacyjnego ---- no nic pomecze sie i zobaczymy co z tego wyniknie!

Tak jak tu już Knorr pisał, magnetoterapia jest całkiem skuteczna, ja z mężem posiadamy nawet takie urządzenie w domu, bo mąż ma zwyrodnienia stawów, a to poprawia mu funkcjonowanie. Po takiej sesji zdecydowanie lepsza jest ruchliwość stawów i zmniejszony ból. W ogóle od pół roku stosowania kilka razy w tygodniu jest duża poprawa na co dzień. Sama też to stosuję przy nadgarstkach, i profilaktycznie na kręgosłup. Poczytaj o tym tu http://biomag.pl/wskazania-do-magnetoterapii/schorzenia-calego-organizmu/zlamania/ myślę, żę na pewno pomoże szybciej ci się zregenerować. A później już w rehabilitacji przyspieszy powrót do normalności. Pozdraiwam i trzymaj się ciepło.
04 października 2017 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
Marzena63

Tak jak tu już Knorr pisał, magnetoterapia jest całkiem skuteczna, ja z mężem posiadamy nawet takie urządzenie w domu, bo mąż ma zwyrodnienia stawów, a to poprawia mu funkcjonowanie. Po takiej sesji zdecydowanie lepsza jest ruchliwość stawów i zmniejszony ból. W ogóle od pół roku stosowania kilka razy w tygodniu jest duża poprawa na co dzień. Sama też to stosuję przy nadgarstkach, i profilaktycznie na kręgosłup. Poczytaj o tym tu http://biomag.pl/wskazania-do-magnetoterapii/schorzenia-calego-organizmu/zlamania/ myślę, żę na pewno pomoże szybciej ci się zregenerować. A później już w rehabilitacji przyspieszy powrót do normalności. Pozdraiwam i trzymaj się ciepło.

A Ty skąd???
04 października 2017 18:04 / 7 osobom podoba się ten post
Knorr

A Ty skąd???

Z kapelusza Oliwierusza wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008A tak mi się rymnęło....
04 października 2017 20:14 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

A Ty skąd???

Ze spamowni. Bo teraz na forum spam tez jest mile widziany. Nie tylko multikonta;)
04 października 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ! kasia63 napisałam do ciebie na @ ,zerknij tam proszę . . 
05 października 2017 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Przestało lać wreszcie,nawet jakieś liche słonko wyłazi.Idę na maliny:)I kundla przewietrzyć:)Do potem:)
05 października 2017 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

A jak zechcemy podleczyć tzw." babskie sprawy" to też chcesz? Wiem Cygan dla towarzystwa dał się powiesić,ale , żeby aż tak? :smiech3:
 

No, ale o tym to mowy nie było.
05 października 2017 18:54
darekr

Mam do sprzedania suszarkę do grzybów i pół butelki octu.
Nie chcę, żeby w tym domu co kolwiek więcej kojarzyło się z grzybami.

Jutro niedziela, trzeba wstać wcześniej, żeby dostać miejscówkę na parkingu w lesie.

Czemu nie kcesz??? Za rok bedziesz na nowo kupowal? Se schowaj do piwnicy i bedzie jak znalazl.
06 października 2017 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Po porannym deszczysku,zimnisku i gradobiciu przez resztę dnia było słonko i w miarę ciepło co pozwoliło mi na dokończenie prac na warzywniku.Narobiłam się jak cholera.Został do ogarnięcia kwiatowy klombik i szlus:)Popołudniu zakupy w gminie i fartem do fryzjera się wcisnęłam:)Dziwna rzecz,malutkie miasteczko ,7 zakładów fryzjerskich i nigdy nie ma wolnego miejsca,ale jakoś znalazło się u mojej fryzjerki niezagospodarowane 20 minutek i już jestem lżejsza o przynajmniej pół kg:):):)I przyprószona platyną,hi hi hi.
Jutro wreszcie,jeśli padało nie będzie,wybieramy się na plażowy spacer.Od powrotu jeszcze nie było okazji się z morzem przywitać.
07 października 2017 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie w domu szaleństwo grzybowe trwa.Podobno już rydze marynowane na półkach w piwnicy się nie mieszczą.Prawdziwków nasuszonych cały wór.A dzisiaj tez pojechał do lasu.Cóż tęsknotę jakos trzeba zabić;-)
A grzybki się po rodzinie porozdaje
07 października 2017 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

U mnie w domu szaleństwo grzybowe trwa.Podobno już rydze marynowane na półkach w piwnicy się nie mieszczą.Prawdziwków nasuszonych cały wór.A dzisiaj tez pojechał do lasu.Cóż tęsknotę jakos trzeba zabić;-)
A grzybki się po rodzinie porozdaje:-)

Jak juz rodzina będzie zaopatrzona, to ja tez chętnie przyjmę, szczególnie słoiczek rydzów marynowanych. Nigdy nie jadłam rydzów
07 października 2017 10:39
doda1961

Jak juz rodzina będzie zaopatrzona, to ja tez chętnie przyjmę, szczególnie słoiczek rydzów marynowanych. Nigdy nie jadłam rydzów:-)

Poszła Doda na rydze do lasa
teraz z dzieckiem w wózeczku hasa...
07 października 2017 10:42
doda1961

Jak juz rodzina będzie zaopatrzona, to ja tez chętnie przyjmę, szczególnie słoiczek rydzów marynowanych. Nigdy nie jadłam rydzów:-)

Żartujesz!!?? Marynowanych ani takich z patelni,na masełko? Jak Tyś się uchowała, pyszności 
07 października 2017 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Żartujesz!!?? Marynowanych ani takich z patelni,na masełko? Jak Tyś się uchowała, pyszności :-)

No niestety, ale nie żartuję . Tak bym chciała spróbować