Pochwalijki #4

06 stycznia 2017 23:17
Pochwalijki - część 4.
Wątek dotyczący kataryniarza i Pragi - przeniesione tutaj:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/569/podroze---nasze-ulubione-miejsca/nasze-podroze--ulubione-miejsca/page/41
11 stycznia 2017 13:57 / 12 osobom podoba się ten post
Muszę się pochwalić...
Rano dostałam telefon z mojej agencji. Oprócz życzeń dwie niespodziewajki: od stycznia podwyżka i weekend w Karpaczu dla dwóch osób w hotelu Gołębiewski. Termin do ustalenia.
11 stycznia 2017 14:02 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Muszę się pochwalić...
Rano dostałam telefon z mojej agencji. Oprócz życzeń dwie niespodziewajki: od stycznia podwyżka :brawo1: i weekend w Karpaczu dla dwóch osób w hotelu Gołębiewski. :cheerleaderka2: Termin do ustalenia.

Łał,chyba zacznę zazdroscić.Bogata ta firma .
11 stycznia 2017 14:09 / 10 osobom podoba się ten post
ivetta

Łał,chyba zacznę zazdroscić.Bogata ta firma .

Nie wiem, może tak, ale to nie jest prezent urodzinowy (powinnam wcześniej sprostować). Z tego co mi powiedziano, to jest to nagroda za dobrą pracę i akurat dzisiaj dostałam tę informację. Tak się złożyło. W każdym razie miło bardzo. 
11 stycznia 2017 14:12 / 6 osobom podoba się ten post
Spoko. Mamę też wkręcimy... 
11 stycznia 2017 16:51 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Nie wiem, może tak, ale to nie jest prezent urodzinowy (powinnam wcześniej sprostować). Z tego co mi powiedziano, to jest to nagroda za dobrą pracę i akurat dzisiaj dostałam tę informację. Tak się złożyło. W każdym razie miło bardzo. :-)

Aż miło czytać ,że agencja docenia długoletnich pracowników. Powinnaś Ellu napisać w opiniach o agecjach ,niech inne agencje się uczą od twojej. Pracowałam ponad 3 lata w jednej agencji i nawet życzeń z okazji urodzin czy świąt nie przysyłali ,o jakiś nagrodach nawet mowy nie było.Jednak zdarzają się porządne agencje,powinno się o takich pisać.
Gratuluję Ella,  Ella
11 stycznia 2017 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Nie wiem, może tak, ale to nie jest prezent urodzinowy (powinnam wcześniej sprostować). Z tego co mi powiedziano, to jest to nagroda za dobrą pracę i akurat dzisiaj dostałam tę informację. Tak się złożyło. W każdym razie miło bardzo. :-)

O prosze jak miło 
Jednak mozna pamietac o pracownikach.

Dla dwóch osób zaproszenie ? Moge sie wkręcić ? 
11 stycznia 2017 20:00 / 13 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie !!!
Wiem kto przyjedzie mnie zmienic )))
Pani 69 lat , ktora nie potrzebuje telefonu ni internetu ))
No i wyszlo , ze ja domagam sie gruszek na wierzbie - a to juz do poskarzyjek sie nadaje )))
11 stycznia 2017 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

O prosze jak miło 
Jednak mozna pamietac o pracownikach.

Dla dwóch osób zaproszenie ? Moge sie wkręcić ? :-)

Możesz. To już będzie nas czworo (czytaj wyżej). 
11 stycznia 2017 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Pochwalam sie !!!
Wiem kto przyjedzie mnie zmienic )))
Pani 69 lat , ktora nie potrzebuje telefonu ni internetu ))
No i wyszlo , ze ja domagam sie gruszek na wierzbie - a to juz do poskarzyjek sie nadaje )))

To jednym słowej jakaś nawiedzona !!!!!!!!!!!!
11 stycznia 2017 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Aż miło czytać ,że agencja docenia długoletnich pracowników. Powinnaś Ellu napisać w opiniach o agecjach ,niech inne agencje się uczą od twojej. Pracowałam ponad 3 lata w jednej agencji i nawet życzeń z okazji urodzin czy świąt nie przysyłali ,o jakiś nagrodach nawet mowy nie było.Jednak zdarzają się porządne agencje,powinno się o takich pisać.
Gratuluję Ella,  Ella

Jakieś drobne potknięcia są, ale można na nie przymknąć oko, bo naprawdę dbają o pracowników. To jest moja subiektywna ocena. Czytałam też niezbyt pochlebne opinie tu na forum, ale sprzed ok. dwóch, trzech lat. 
11 stycznia 2017 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Możesz. To już będzie nas czworo (czytaj wyżej). :niebo pieklo:

no i super wypada pół nocy dla pary 
11 stycznia 2017 21:31 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Pochwalam sie !!!
Wiem kto przyjedzie mnie zmienic )))
Pani 69 lat , ktora nie potrzebuje telefonu ni internetu ))
No i wyszlo , ze ja domagam sie gruszek na wierzbie - a to juz do poskarzyjek sie nadaje )))

Też miałam taką zmianę- ja ją zmieniałam,cała rodzina była zdziwiona,że nie będę dla nich prasować/syn,synowa pdp plus 3 dzieci/.Internetu nie było- po walce założyli.Dużo by o tym pisać.Opisałam to na forum,bez żadnego komentarza,ale pewna osoba w białym kapeluszu od razu rzuciła się do obrony uściśnionej-"Zmienniczek się nie obgaduje itp itd".Było,minęło,ale nie chciałabym juz tego powtórzyć!!!
12 stycznia 2017 09:20 / 10 osobom podoba się ten post
Matysiaków już nie nadają ...  Więc tylko różaniec Cholera za 10 lat sprawię sobie na urodziny...
12 stycznia 2017 09:31 / 9 osobom podoba się ten post
Moja pamięć sięga Matysiaków to może i różańca dosięgnie...