Pochwalijki #4

12 stycznia 2017 15:50 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Podobno tatusiowie mdleją przy porodach i trzeba ich potem cucić,więc może jeszcze chłopak nie doszedł do siebie po tym porodzie..?

Raczej tak, bo ja dopiero dziś się dowiedziałam. 

12 stycznia 2017 15:57 / 10 osobom podoba się ten post
No to się pochwalam ,że moje dzieci też se zmajstrowały i w sierpniu będzię maluch. A może do poskarżyjek to się nadaje ,bo w moim domu mieszkają i teraz będzie wesoło.
12 stycznia 2017 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

No to się pochwalam ,że moje dzieci też se zmajstrowały i w sierpniu będzię maluch. A może do poskarżyjek to się nadaje ,bo w moim domu mieszkają i teraz będzie wesoło.:klotnia:

Pogratulujemy w sierpniu :)) Nie zapeszamy.
Dzieci będą miały jazdę bez trzymanki, dobrze, że czasami nie ma Cię w domku, raczej bardziej odpoczniesz (?) niż przy takim maluszku..
12 stycznia 2017 22:21 / 6 osobom podoba się ten post
Takie cudo znalazłam w internecieSłodki!
13 stycznia 2017 00:27 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Takie cudo znalazłam w internecieSłodki!

Taaak, naprawdę, ha, ha, ha? Ładny kotek.

Jakiej reakcji oczekujesz?

Po edycji :D, tak wiem, jestem ruda i wredna :D :P!
13 stycznia 2017 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
salazar

Taaak, naprawdę, ha, ha, ha? Ładny kotek.

Jakiej reakcji oczekujesz?

Po edycji :D, tak wiem, jestem ruda i wredna :D :P!

A muszę oczekiwać na jakąś reakcję ? Tak mi się kociak spodobał, że miałam ochotę komuś pokazać, a że nie ma nie z bliskimi to tu wrzuciłam, nie można? Jestem nowa, więc nie dokońca znam zasady forum.
13 stycznia 2017 07:50
okszka

A muszę oczekiwać na jakąś reakcję ? :-) Tak mi się kociak spodobał, że miałam ochotę komuś pokazać, a że nie ma nie z bliskimi to tu wrzuciłam, nie można? Jestem nowa, więc nie dokońca znam zasady forum. :-(

Nie, no pokazuj, pokazuj :)!
13 stycznia 2017 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Nie, no pokazuj, pokazuj :)!

Ruda wredna ,niewyspana chyba i w dodatku z czymś dłuuuuuugim w ustach:):)Salazarku drogi ,nie strasz kolezanki o tak wczesnej porze:)Nie takie foty tu wrzucają.Koteczek ładny ,co się czepiasz:?:):)Aaaaaaa,wiem bo bez ręcznika?Nie ma to tamto,ręczniki wszystkie w tiurmie!!!!Czekają na rozprawę:)Ha ha ha 
13 stycznia 2017 08:00
kasia63

Ruda wredna ,niewyspana chyba i w dodatku z czymś dłuuuuuugim w ustach:):)Salazarku drogi ,nie strasz kolezanki o tak wczesnej porze:)Nie takie foty tu wrzucają.Koteczek ładny ,co się czepiasz:?:):)Aaaaaaa,wiem bo bez ręcznika?Nie ma to tamto,ręczniki wszystkie w tiurmie!!!!Czekają na rozprawę:)Ha ha ha 

Ruda. wredna, niewyspana i się śpieszę do lekarza :D. Niestety, nic w ustach nie mam, oprócz kanapki i kawy, buuu :(.
Kotki kocham, sama (pośrednio ;)) mam 3 :D.
13 stycznia 2017 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Ruda. wredna, niewyspana i się śpieszę do lekarza :D. Niestety, nic w ustach nie mam, oprócz kanapki i kawy, buuu :(.
Kotki kocham, sama (pośrednio ;)) mam 3 :D.

No i widzisz,prawie utrafiłam:)Leć ,leć,płota się trzymaj,żeby Cie Dieter nie porwał/znaczy ten szwabski wicher/:):):):)
14 stycznia 2017 10:05 / 14 osobom podoba się ten post
Muszę sie pochwalić ze od września do wczoraj dziadka przytyłam o 5 kg a babcie o 7 kg. O sobie nie wspomne, boja poza konkursem
14 stycznia 2017 10:29 / 11 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Muszę sie pochwalić ze od września do wczoraj dziadka przytyłam o 5 kg a babcie o 7 kg. O sobie nie wspomne, boja poza konkursem :-)

Ja swoją Pdp prze dwa lata zwiększyłam o 10 kg. musiałam jej nowe spodnie kupić - kilka par, bo w żadnych się nie mieści. Lekarz w rodzinie stwierdził, że to dobrze, bo w tym wieku to oznaka zdrowia.
To było moje 10kg - o tyle mnie mniej.
14 stycznia 2017 11:20 / 7 osobom podoba się ten post
Benita

Ja swoją Pdp prze dwa lata zwiększyłam o 10 kg. musiałam jej nowe spodnie kupić - kilka par, bo w żadnych się nie mieści. Lekarz w rodzinie stwierdził, że to dobrze, bo w tym wieku to oznaka zdrowia.
To było moje 10kg - o tyle mnie mniej.

A moja Frau wczoraj powiedziała że w końcu po trzech latach (od śmierci męża) apetyt Jej wrócił i ponoć to moja zasługa
14 stycznia 2017 11:57 / 8 osobom podoba się ten post
Zdjęcie użytkownika Barbara Nowosielska.
14 stycznia 2017 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A moja Frau wczoraj powiedziała że w końcu po trzech latach (od śmierci męża) apetyt Jej wrócił i ponoć to moja zasługa :-)

Brawo Ty !!!