Pochwalijki #4

27 sierpnia 2017 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prawda , że niesamowite ??? ...Dobrze jest tak strzelić w dziesiątkę ...Mój Tatuś też strzelił w dychę ...jeśli o mnie , moje zamiłowanie ...hobby biega .. Nikt tak jak ja szybko nie pobiegł do kiosku po paczkę " sport -ów " ....i tak mi zostało to zamiłowanie do jarania . Też niesamowite ...no niee ?

Proszę nie palić, szkodzi zdrowiu oraz urodzie.
27 sierpnia 2017 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Proszę nie palić, szkodzi zdrowiu oraz urodzie.

Rambuś , przyjacielu ! Witaj ! Ja tylko buziaki chciałam ci dać    i aż   za te pościki wszystkie. 
27 sierpnia 2017 20:09 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Proszę nie palić, szkodzi zdrowiu oraz urodzie.

Oczadział ???...Jakbym nie jarała to bym  j e s z c z e    p i ę k n i e j s z a była ...Kuźwa ..poraziło by Cię od patrzenia . Trudno , jaram dalej ...dla bezpieczeństwa Twego . Przystojny kolego ...od tylca .
27 sierpnia 2017 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Jak przystało na prawdziwą kobietę. :-)

Aha ! Proszę pozdrowić szanowną babcię oraz koleżankę ,a jakże :)(:  .........  a byc moze juz i narzeczoną ;) , wszak sytuacja w tej materii  bywa rozwojowa ;) :p  xdddddd  
27 sierpnia 2017 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oczadział ???...Jakbym nie jarała to bym  j e s z c z e    p i ę k n i e j s z a była ...Kuźwa ..poraziło by Cię od patrzenia . Trudno , jaram dalej ...dla bezpieczeństwa Twego . Przystojny kolego ...od tylca .

27 sierpnia 2017 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Rambuś , przyjacielu ! Witaj ! Ja tylko buziaki chciałam ci dać :buziaki2:   i aż :oczko1:  za te pościki wszystkie. :kotek:

Wzajemnie, z sympatią.
27 sierpnia 2017 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Aha ! Proszę pozdrowić szanowną babcię oraz koleżankę ,a jakże :)(:  .........  a byc moze juz i narzeczoną ;) , wszak sytuacja w tej materii  bywa rozwojowa ;) :p  xdddddd  :kwiatek dla ciebie:

Dziękuję, proszę pozdrowić Andrzeja. Pusto bez niego, aczkolwiek szanuję jego decyzję.
27 sierpnia 2017 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oczadział ???...Jakbym nie jarała to bym  j e s z c z e    p i ę k n i e j s z a była ...Kuźwa ..poraziło by Cię od patrzenia . Trudno , jaram dalej ...dla bezpieczeństwa Twego . Przystojny kolego ...od tylca .

Piękno kobiety można wyczytać również ze sposobu jej pisania. Cenię koleżankę za dobry humor.
27 sierpnia 2017 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Dziękuję, proszę pozdrowić Andrzeja. Pusto bez niego, aczkolwiek szanuję jego decyzję. :chaplin:

No właśnie muszę skrobnąć do Andrzeja jakiś list miłosny , bom dawno z nim nie korespondowała, przy tej okazji przekażę pozdrowienia. Dziękuję. Liczę jednak na to,iż kiedyś jeszcze spotkamy się wszyscy tu na forum ,by pogadać troszkę o czymś przyjemnym albo i ....  pomilczeć w spokoju , w pokoju u O5.    

Kolejna część, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2998/wygadaj-sie/pochwalijki-5/page/1