Pochwalijki #4

01 sierpnia 2017 11:29 / 6 osobom podoba się ten post
Widzisz berdi, tu na forum nastała inna tradycja, nie mőwię że gorsza, nawet śmiem twierdzić że przyjemniejsza.
Parafianki walą drzwiami i oknami do spowiedzi. 
A niektóre to wręcz extra grzeszą aby być bliżej naszego wielebnego 
01 sierpnia 2017 11:45 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Widzisz berdi, tu na forum nastała inna tradycja, nie mőwię że gorsza, nawet śmiem twierdzić że przyjemniejsza.
Parafianki walą drzwiami i oknami do spowiedzi. 
A niektóre to wręcz extra grzeszą aby być bliżej naszego wielebnego :smiech2:

A żeby Ci ten długaśny ozór sparszoł ! ....Kurde ..teraz będę miała konkurencję ....Idźze ...Basiunia ...idźze .
01 sierpnia 2017 11:51 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Mikołaj.

Jezusie kochany zycze duzo zdrowia i niech sie wnuk dobrze chowa na dzielnego mlodzienca!!!!! Sie ciesza bo moja cora niesforma nie kce dziecka to sie chociaz waszymi wnukami pociesze! Aniolek dla niego i dla babci i rodzicow
01 sierpnia 2017 12:27 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A żeby Ci ten długaśny ozór sparszoł ! ....Kurde ..teraz będę miała konkurencję ....Idźze ...Basiunia ...idźze .

Aż tak źle Barbarko to mi nie życz, przyda mi się jeszcze jęzor ten....
A konkurencja zawsze czuwa, pamiętaj 

Nikogo nie wskazywałam palcoma memi :)
01 sierpnia 2017 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Aż tak źle Barbarko to mi nie życz, przyda mi się jeszcze jęzor ten....
A konkurencja zawsze czuwa, pamiętaj :smiech3:

Nikogo nie wskazywałam palcoma memi :)

No i co z tego , że nie wskazywałaś ? ....Basiunia ...a jak spapugują i zaczną grzeszyć ...Idźdźdź ....
01 sierpnia 2017 16:07 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i co z tego , że nie wskazywałaś ? ....Basiunia ...a jak spapugują i zaczną grzeszyć ...Idźdźdź ....:smiech3:

To ja zaczynam. ....bardzo. ...
01 sierpnia 2017 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

To ja zaczynam. ....bardzo. ...

Ty możesz . Przynajmniej imion nie pomyli ...nie będzie przykro , jak zadana pokuta będzie wykonywana .
01 sierpnia 2017 16:34 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty możesz . Przynajmniej imion nie pomyli ...nie będzie przykro , jak zadana pokuta będzie wykonywana .

Dokładnie Barbarko, chociaż raz muszę ,,ten " konfesjonał zaliczyć, mimo że mam wszystko odpuszczone na zaś 
01 sierpnia 2017 20:32 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Myszko mogłaś na leżąco klepać te zdrowaśki a tak kolanka poszły w pis...du.
Nie wezmę z Ciebie przykładu :smiech3:

,, ha, haa
02 sierpnia 2017 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
Sie pochwalam,ze bedzie zmienniczka,konczy u siebie i jedzie na dwa tygodnie do domu,pozniej mnie zmienia. To jeszcze trzy tygodnie i moga wrracac do rodziny i bede miala troche urlopu w lato to se gdzies pojedziemy nad wode ale w kraju
03 sierpnia 2017 18:19 / 8 osobom podoba się ten post
Muszę się pochwalić,bo się uduszę....że śmiechu Wyobraźcie sobie dostałam prezent,no nie wiem jak to napisać,bo będziecie mi zazdraszczać....a tam przeżyję.Otrzymałam przecudnej urody , włoski(przywieziony z urlaubu w Italii córeczki z Drezna) kaszmirowy,tak kaszmirowy szal. A jaka celebra była przy wręczaniu,ile pochwał,komplementów,no prawie się nie popłakałam (oczywiście,ze wzruszenia) tak liczą na mój powrót i oczywiście zagranie na " mamusię" jak ona będzie tęsknić...no mam dylemat .
03 sierpnia 2017 18:58 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Muszę się pochwalić,bo się uduszę....że śmiechu :smiech3: Wyobraźcie sobie dostałam prezent,no nie wiem jak to napisać,bo będziecie mi zazdraszczać....a tam przeżyję.Otrzymałam przecudnej urody , włoski(przywieziony z urlaubu w Italii córeczki z Drezna) kaszmirowy,tak kaszmirowy szal. A jaka celebra była przy wręczaniu,ile pochwał,komplementów,no prawie się nie popłakałam (oczywiście,ze wzruszenia) tak liczą na mój powrót i oczywiście zagranie na " mamusię" jak ona będzie tęsknić...no mam dylemat :zaskoczenie:. :smiech3:

Uwielbiam mięciutki kaszmir.....zazdraszczam......
03 sierpnia 2017 19:33 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Muszę się pochwalić,bo się uduszę....że śmiechu :smiech3: Wyobraźcie sobie dostałam prezent,no nie wiem jak to napisać,bo będziecie mi zazdraszczać....a tam przeżyję.Otrzymałam przecudnej urody , włoski(przywieziony z urlaubu w Italii córeczki z Drezna) kaszmirowy,tak kaszmirowy szal. A jaka celebra była przy wręczaniu,ile pochwał,komplementów,no prawie się nie popłakałam (oczywiście,ze wzruszenia) tak liczą na mój powrót i oczywiście zagranie na " mamusię" jak ona będzie tęsknić...no mam dylemat :zaskoczenie:. :smiech3:

Zapewne cię przekupili tym szalem.
03 sierpnia 2017 19:35 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Muszę się pochwalić,bo się uduszę....że śmiechu :smiech3: Wyobraźcie sobie dostałam prezent,no nie wiem jak to napisać,bo będziecie mi zazdraszczać....a tam przeżyję.Otrzymałam przecudnej urody , włoski(przywieziony z urlaubu w Italii córeczki z Drezna) kaszmirowy,tak kaszmirowy szal. A jaka celebra była przy wręczaniu,ile pochwał,komplementów,no prawie się nie popłakałam (oczywiście,ze wzruszenia) tak liczą na mój powrót i oczywiście zagranie na " mamusię" jak ona będzie tęsknić...no mam dylemat :zaskoczenie:. :smiech3:

Ja też zazdraszczam,ale nie wiem gdzie ty założysz tak drogi szal,przecież w Polsce zerwą ci go z szyi...

Dostałam na poprzedniej szteli zwykłą ,paskudną apaszkę,ale ładnie opakowaną. Miałam nadzieję,że wręczę ją np.pdp bo być może będzie miała urodziny,no ale ja mam zawsze pecha,urodziny będzie miał dziadek...jemu nie wręczę...
03 sierpnia 2017 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja też zazdraszczam,ale nie wiem gdzie ty założysz tak drogi szal,przecież w Polsce zerwą ci go z szyi...:hihi:

Dostałam na poprzedniej szteli zwykłą ,paskudną apaszkę,ale ładnie opakowaną. Miałam nadzieję,że wręczę ją np.pdp bo być może będzie miała urodziny,no ale ja mam zawsze pecha,urodziny będzie miał dziadek...jemu nie wręczę...

A ile było pokazywania metki , tegoż pięknego szala.... błękitny i tyle,no mięciutki fakt.