Pochwalijki #4

17 sierpnia 2017 14:43 / 10 osobom podoba się ten post
EwaR65

Pchwalam sie,ze jeszcze tydzien i wracam do rodziny!!!! :bravo: Nie moga uwierzyc,ze ino tydzien,corka szuka miejsca na urlop bo bedziemy urlopowac razem ino psa zostawimy u rodziny jej chlopaka :spacer z psem:

a z moim psem nikt nie chce zostac ---- więc tachamy ją wszędzie z sobą --- artystka prawie całą Europę zwiedziła--- to ta artystka Tosia
17 sierpnia 2017 19:55 / 6 osobom podoba się ten post
Alina

Urlopuj się Kochana! Urlopuj! Zasłużyłaś:-) Coś  radosnego też nam się należy, a nie tylko niesienie pomocy niemieckim staruszkom.

Eeee ja juz tak nie patrze na to bo to jest robota jak kazda inna ino sie czlowiek przyzwyczaja jak wraca ponownie do tej samej pdp. Urop sprawa swieta ale tyz ten czas ucieka to teraz mus wyjechac bo pogoda sie nie wroci,ostatnie dni lata. Czlowiek sie urabia po lokcie,rodzine zaniedba a pozniej wraca do pustego domu albo do takiego,gdzie juz czlowieka nikt nie rozumie i nie wiadomo jak z kim gadac. Nie kce byc obcym to sie dalam namowic na wyjazd ale ja tam nigdy nie wyjezdzalam ino krotko w kraju. W tym roku mielismy jechac za granice ale,ze pieniedzy szkoda to w kraju moze w gory albo nad jezioro se pojedziemy. Ino odpoczac,zwiedzac nie mam sily,pewnie corka z chlopakiem beda zwiedzac a my z przyjacielem spedzimy czas na spacery, polezenie na lezakach i przy grilu.
17 sierpnia 2017 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

a z moim psem nikt nie chce zostac ---- więc tachamy ją wszędzie z sobą --- artystka prawie całą Europę zwiedziła--- to ta artystka Tosia

I co nie ma problemu z podrozowaniem??? Ja tam nie jade z psem bo wtedy musza miec go na glowie,mamy to szczescie,ze jest gdzie go zostawic. Piekny ten pies!!!!! Ty nie wisz jak ja kocham psy,jak moj patrzy na mnie to juz wiem co chce. Jak jestem zla lub mi zle to tyz przylezie i kce pocieszyc. To sa niezwykle zwierzeta. Najbardziej lubi nasze nocne spacery.
17 sierpnia 2017 20:02 / 5 osobom podoba się ten post
lolowa

a z moim psem nikt nie chce zostac ---- więc tachamy ją wszędzie z sobą --- artystka prawie całą Europę zwiedziła--- to ta artystka Tosia

Cudna..... ja mam jamniczke a córka westa, też suczke.....są kochane obydwie....
20 sierpnia 2017 17:07 / 3 osobom podoba się ten post
Czy to jest buldog francuski? 
Miła przytulanka. 
20 sierpnia 2017 17:11 / 8 osobom podoba się ten post
Kuźwaaaa, chwalę się. 
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to jutro wieczorem spotykam się z Alasencją. 
Już mi zazdrośćcie 
20 sierpnia 2017 17:12 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Kuźwaaaa, chwalę się. 
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to jutro wieczorem spotykam się z Alasencją. 
Już mi zazdrośćcie :tanczy:

Ok, już zaczynam
20 sierpnia 2017 17:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Czy to jest buldog francuski? 
Miła przytulanka. 

Nie . York.....miniaturka
20 sierpnia 2017 17:19 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ok, już zaczynam :oczko1:

No jest czego kobietko, Alasencja extra do Czestochowy przybędzie , już się nie mogę doczekać. 
20 sierpnia 2017 17:23 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

No jest czego kobietko, Alasencja extra do Czestochowy przybędzie , już się nie mogę doczekać. 

No wiem właśnie. Ja nie mam się czym pochwalić, to trochę pozazdroszczę....ale nieszkodliwie
20 sierpnia 2017 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie . York.....miniaturka :smiech3:

Baśkaaaa 
21 sierpnia 2017 12:44 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie . York.....miniaturka :smiech3:

Jak nic miniaturka yorka, ale wygląda na to,że żarła nie tylko po 18 stej...
21 sierpnia 2017 13:03 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Jak nic miniaturka yorka, ale wygląda na to,że żarła nie tylko po 18 stej...:smiech3:

O...Tyyy..w mordkie jeża ...fran..czesko jedna ..Tyyy...
21 sierpnia 2017 13:20 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O...Tyyy..w mordkie jeża ...fran..czesko jedna ..Tyyy...:terefere:

A co to ja nie wiem,jak się wygląda,ciumkając po osiemnastej.... ...acha, raczej franczyza...
21 sierpnia 2017 13:28 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

A co to ja nie wiem,jak się wygląda,ciumkając po osiemnastej....:smiech3: ...acha, raczej franczyza...:lol3:

Co można począć jak do czasu obiadu apetytu niet ? ...Przecież kiedyś tą głodówkę trzeba nadrobić ...ot  ...choćby tak dla zawiązania się sadełka . Z musu ...dla lepszego wyglądu . A co kurde balans ....my jakieś anorektyczki , czy jaki grzyb ...Sie wygląda i już