Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

01 czerwca 2017 14:55 / 4 osobom podoba się ten post
Wątróbki drobiowe,świeżutkie , z ryneczku usmażone z pieczarkami i cebulą, ziemniaki z wody i sałatka:pmidor, jabłko i młoda cebulka+ jogurt i przyprawy.
01 czerwca 2017 15:22 / 5 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Tadam,zamrozę i starczy mi na kilka obiadów,seniorzy na szczescie nie moga jesc kapusty :glodny::gotuje:

ja tez takie robie w domku tylko przesmazam boczek, pychota. cięzkie bo cięzkie ale raz na jakis czas mozna dac podniebieniu afrodyzjaka.
01 czerwca 2017 15:35 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Lubię truskawki na deser.Taki obiad, po którym za pół godziny jestem głodna, to dupny obiad.

Oj tam,oj tam:)Która godzina, a ja nie głodna:)W truskawkach ze śmietaną nie kalorie i nasycenie są ważne -przyjemnośc jest najważniejsza:):):):)Jak jeden raz nie zjem obiadu obiadu to przeca nie padnę?hi hi hi
02 czerwca 2017 07:34 / 4 osobom podoba się ten post
A co mi tam zrobie placki ziemniaczane,mus jabłkowy do tego,spargel crem
02 czerwca 2017 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś będą pierogi z kapustą i grzybkami
02 czerwca 2017 09:13 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

No , szczególnie ta śmietana na pewno w du..e!:-)
Dla mnie to też deser , choć najlepiej ze słodyczy lubię chleb ze smalcem, śledzie itp.

Widzę że mamy podobne smaki, do tego smalcu jeszcze ogórek małosolny, mniam ale sie rozmarzyłam. 
Wczoraj kupiłam słoik śledzi marynowanych w occie i już 2 szt. zjadłam.pychotka :)
02 czerwca 2017 09:21 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj rozbiłam 3 kotlety ze schabu, ale udusiłam tylko po połówce więc dzisiaj zrobię resztę. Surówka z pora, jabłka i marchewki też wczorajsza. To tylko 3 ziemniaczki ugotuję i obiad z głowy. 
02 czerwca 2017 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Tadam,zamrozę i starczy mi na kilka obiadów,seniorzy na szczescie nie moga jesc kapusty :glodny::gotuje:

Ale fajna ta kapustka :)
02 czerwca 2017 09:25 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Widzę że mamy podobne smaki, do tego smalcu jeszcze ogórek małosolny, mniam ale sie rozmarzyłam. 
Wczoraj kupiłam słoik śledzi marynowanych w occie i już 2 szt. zjadłam.pychotka :)

Oj tak, tak! Dziś na zakupach , oblukam czy pojawiły się drobne ogóreczki , nawet korzeń chrzanu przywiozłam sobie zapobiegawczo.
02 czerwca 2017 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Wczoraj rozbiłam 3 kotlety ze schabu, ale udusiłam tylko po połówce więc dzisiaj zrobię resztę. Surówka z pora, jabłka i marchewki też wczorajsza. To tylko 3 ziemniaczki ugotuję i obiad z głowy. 

Tutaj cały piątek jest dniem bezmięsnym, babcia gorliwa katoliczka , więc dziś placki ziemniaczane.
Dla babci z nieśmiertelnym musem jabłkowym , a dla mnie ze śmietaną.
02 czerwca 2017 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Oj tak, tak! Dziś na zakupach , oblukam czy pojawiły się drobne ogóreczki , nawet korzeń chrzanu przywiozłam sobie zapobiegawczo.

Zapobiegawczo dobry i korzeń chrzanuU nich nie widziałam tych korzeni.
02 czerwca 2017 09:33 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Zapobiegawczo dobry i korzeń chrzanu:oklaski:U nich nie widziałam tych korzeni.

No , wtedy bym darła ryja razem z tym zakichanym pawiem! 
02 czerwca 2017 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

No , wtedy bym darła ryja razem z tym zakichanym pawiem! :lol1:

02 czerwca 2017 10:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj kuchnia serwuje zupe pomidorowa a"la Edeka,kluski jajeczne,szparagi z sosikiem,a zum Nachtisch lody Nie wysiliłam sie,prawie same gotowce,tylko odgrzać.
02 czerwca 2017 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem u mamy, siostra przywozi szparagi))))