Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

04 lutego 2017 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Mniam, mniam. Pyszny obiadek:-)
Tylko Ty dzisiaj gotowalas?
Reszta sie opitala jak widze.

Reszta na mrożonkach jedzie...
05 lutego 2017 02:13 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

"Pomidory z puszki czy z kartonika?   Zdecydowanie lepszym opakowaniem jest kartonik, a najlepszym szkło. Wnętrze puszek jest pokryte żywicą epoksydową, która wydziela toksyczny bisfenol A (BPA ). Puszka może być również po prostu wykonana z potencjalnie szkodliwego aluminium."- tak se zacytowałem.

Cytuj na zdrowie i jedz w zimie pomidorówkę z plastikowych pomidorów z rozmarynem, smacznego :D.
05 lutego 2017 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki ,filet z kurczaka panierowany,marchewka zasmazana z groszkiem,budyn ,kompot
05 lutego 2017 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj rodzina PDP ( jako, że niedlugo wyjeżdżam) chciala zjeśc dobry "słowiański" obiad...a że PDP to Ukrainiec , jego córka też, a Niemiec ( jej mąz) nietypowo pogodny) to zgodzilem sie...i zrobiłem im....kopytka...do tego pyszne miesko z jeszcze lepszym sosem no i sałatka z pomidorków, cebulki w piórka , bazyli ( świeżej) i paru przypraw z pietruszką na czele... do tego napój z winogron i budyń na deser...a niech mają...a co... niedziela...
05 lutego 2017 12:32 / 5 osobom podoba się ten post
Pieczony filet wieprzowy,knedle,czerwona kapusta,duszony seler naciowy,sos. Dla dziadka krem Dr. Oetkera z zórawiną i rurkami waflowymi.
05 lutego 2017 14:08 / 3 osobom podoba się ten post
kotlet mielony buraczki i ziemniaczki na deserek jogurcik i jest ok.
06 lutego 2017 10:23 / 4 osobom podoba się ten post
Jajko sadzone, ziemniaki, szpinak.
Budyń z owocami.
06 lutego 2017 10:24 / 5 osobom podoba się ten post
Ryż...leczo,na deser ciasto plesniak z agrestem
06 lutego 2017 10:39 / 5 osobom podoba się ten post
Jesoooo.Czy ja dociągnę dzisiaj do wieczora?...Niemiec robi zupę rybną!...Obym WC nie zaliczał za dużo... podobno jego kumple (Niemcy) mówią, ze dobra...no cóż, przyjdzie mi się "zmierzyć" z tą potrawą...
06 lutego 2017 10:55 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj obiadek jem samotnie bo Frau jest w szkole więc zjem pizze
06 lutego 2017 11:32 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dziś pyszna zupa z dyni ,z mlekiem kokosowym. Deser dla seniora - pudding.
06 lutego 2017 12:13 / 6 osobom podoba się ten post
dzisiaj "byle co" moim"meszczyznom" musi smakowaćtak powiedzieli ugotuj "byle co"Obiad
06 lutego 2017 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Pyszną zupę jarzynową ......podano mi pod nos...Wszystkie , prawie wszystkie zjadłyśmy po dwa talerze mniamnuśnej zupki .Prawie wszystkie dlatego , że D S opyliła 3 ( trzy ) talerze ...Gdzie ta cholernica to mieści ?
06 lutego 2017 14:45 / 6 osobom podoba się ten post
Knedle z sosem i warzywa gotowane
06 lutego 2017 16:54 / 4 osobom podoba się ten post
Ufffff...żiwu!!! sjeł rybnuju i żywu!... Niemiec zupę zrobił i...zaskoczyl mnie dokładnie... Nie dość, ze zupa była gotowa w pół godziny...to jeszcze wybornie mi smakowała... Patrzyłem co i jak robi ( nawet pomagalem) no i jestem pewien, że po powrocie do domu rodzicom taką zupę ugotuję... ( wszystkiego czlowiek się uczy a i tak głupim umiera...)...