Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

03 lutego 2017 14:38
Prośba do lubiących gotować,o przepis na surówkę z włoskiej kapusty.
03 lutego 2017 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Kolezanko, warto być Twoją pdp:-)

Jeszcze milej kumpelka! Nawet pieke dla przyjaciol. Oraz gotuje! Wpadnij do mnie Hawanka,zbaczysz jak Cie ugoszcze. Zrobie tego kurczaka na ryzu wg. przepisu Basi48. Jest pyszny!
03 lutego 2017 18:33 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jeszcze milej kumpelka! Nawet pieke dla przyjaciol. Oraz gotuje! Wpadnij do mnie Hawanka,zbaczysz jak Cie ugoszcze. Zrobie tego kurczaka na ryzu wg. przepisu Basi48. Jest pyszny! :-):aniolki:

Kusisz, kusisz...
03 lutego 2017 18:34
hawana

Kusisz, kusisz...

No bo ja jestem tej plci kusicielskiej...Jablkiem nie moge to ryzu uzywam. 
03 lutego 2017 19:21
fioletowa.mysz

No bo ja jestem tej plci kusicielskiej...Jablkiem nie moge to ryzu uzywam. :-)

Poleciałabym ja do Ciebie , bo jutro mam wolnego od metra, ale skrzydełek nie mam...
03 lutego 2017 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Poleciałabym ja do Ciebie , bo jutro mam wolnego od metra, ale skrzydełek nie mam...:placze1:

To moze chociaz samochod? Skrzydelka ja upieke...Nie martw sie kochanie
03 lutego 2017 20:35
fioletowa.mysz

To moze chociaz samochod? Skrzydelka ja upieke...Nie martw sie kochanie:-)

Na tej szteli nie mam auta , a mapa mówi, że jesteś 418 km ode mnie. Schade.
03 lutego 2017 21:55
hawana

Na tej szteli nie mam auta , a mapa mówi, że jesteś 418 km ode mnie. Schade.

No i powiedz czy nie mozna sie zalamac? Jak tylko sie czlowiek zdazy uradowac to zaraz ZONK....Nie rozumiem tego!
03 lutego 2017 22:02
salazar

Fioletowa, nie wiem, jak pdp przeżyła resztę menu, ale wiem, że zupa na pewno jej nie zaszkodziła, powiedziałabym nawet, że wręcz przeciwnie :). 
Pomidory najlepiej smakują prosto z krzaka, ale poza sezonem sto razy lepsze i zdrowsze są te z puszki (likopen!). 

Na drugie chętnie bym się do Ciebie wprosiła, ale napoje przyniosłabym własne :D!

"Pomidory z puszki czy z kartonika?   Zdecydowanie lepszym opakowaniem jest kartonik, a najlepszym szkło. Wnętrze puszek jest pokryte żywicą epoksydową, która wydziela toksyczny bisfenol A (BPA ). Puszka może być również po prostu wykonana z potencjalnie szkodliwego aluminium."- tak se zacytowałem.
03 lutego 2017 22:04
fioletowa.mysz

No i powiedz czy nie mozna sie zalamac? Jak tylko sie czlowiek zdazy uradowac to zaraz ZONK....Nie rozumiem tego!

Dokładnie, ale przyjdzie czas, będzie rada. Wycieczkę do Netto jutro zaliczę. Z braku rozrywek lepszych
03 lutego 2017 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Moze ktos pozyczy? Albo jakis ksiaze sie trafi,taki co z konia nie spada A na powaznie to moze Ty w koncu rodzine odwiedzisz a i mnie przy okazji,co?
03 lutego 2017 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Dokładnie, ale przyjdzie czas, będzie rada. Wycieczkę do Netto jutro zaliczę. Z braku rozrywek lepszych:-)

Dobre Netto nie jest zle. Ale ja jestem lepsiejsza
03 lutego 2017 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

"Pomidory z puszki czy z kartonika?   Zdecydowanie lepszym opakowaniem jest kartonik, a najlepszym szkło. Wnętrze puszek jest pokryte żywicą epoksydową, która wydziela toksyczny bisfenol A (BPA ). Puszka może być również po prostu wykonana z potencjalnie szkodliwego aluminium."- tak se zacytowałem.

No nie tak do konca. Bio czy nie bio, zimowa pora sa obrywane z krzaka jako zielona jagoda,a potem leza w welnie mineralnej nasaczonej woda i nawozami. Zeby kolor zlapaly...
03 lutego 2017 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Prawdopodobnie ja tez Podjedziesz wiec do mojej stajni,co? Bede se strasznie cieszyla!!
03 lutego 2017 22:27 / 5 osobom podoba się ten post
Ziemniaki z koperkiem, do tego mięso mielone, herbata, surówka z jabłka i marchewki.