Internet w Niemczech

30 lipca 2012 11:21
O! dopiero teraz zauważyłam - ja mam konto zablokowane? A to z jakiej przyczyny, jeśli można wiedzieć?
30 lipca 2012 11:23
Jaśniej proszę. Oczywiście że mógłbym. Od kiedy masz zablokowane konto?
30 lipca 2012 11:33
Przeszłam do tego tematu z Twojego linku przekierowującego (temat Prosenior24) -niestety kieruje tylko na 1 str. (stare wypowiedzi), a nie można wejść na 2 str.



Od kiedy i dlaczego mam zablokowane konto - nie mam pojęcia, nie dostałam nigdy zadnej uwagi ani ostrzeżenia. Od dawna też nie pisałam, dopiero dzisiaj po wpisie w sprawie internetu zauważyłam, ze mój nick jest na szaro z uwagą (konto zablokowane). Dziwne też, ze przy zablokowym koncie mogę pisać -może jakiś błąd techniczny?
31 lipca 2012 11:50
Bajka dzięki za info o internecie , dobrze wiedziec ze sticker Aldikowy jest ok, chociaz z tchibo tez nie mialam problemów ale dwa razy do obsługi klienta musiałam dzwonić i sprawdzać moje konto, czy w aldikowym tez trzeba najpierw zarejestrować sie przez internet?
31 lipca 2012 11:52
Yodo nasz co sie dzieje , niezależnie jaki temat się wybierze ląduje się na 1 stronie ???
31 lipca 2012 17:53
ja mam internernet "S mobil" kupilam jeszcze przedtem w Schlecker sticker i sobie podlaczylam . Jest to internet na karte. A przedtym mialam ale bardzo krotko O2. byl ok, tylko po doladowania musialam jezdzic 30km do innego miasta ^^
31 lipca 2012 17:55
acha , sticker od S mobil kosztowal hmmm chyba z 40 €... a doladowanie kosztuje najtaniej 20€ / miesiecznie.
01 sierpnia 2012 14:32
Mija said:
Przeszłam do tego tematu z Twojego linku przekierowującego (temat Prosenior24) -niestety kieruje tylko na 1 str. (stare wypowiedzi), a nie można wejść na 2 str.



Od kiedy i dlaczego mam zablokowane konto - nie mam pojęcia, nie dostałam nigdy zadnej uwagi ani ostrzeżenia. Od dawna też nie pisałam, dopiero dzisiaj po wpisie w sprawie internetu zauważyłam, ze mój nick jest na szaro z uwagą (konto zablokowane). Dziwne też, ze przy zablokowym koncie mogę pisać -może jakiś błąd techniczny?

Mija nie masz bana. Jakiś błąd się wkradł. Wyjaśniłem Ci przez maila.

26 października 2012 11:50
Mam pytanie czy internet z Aldi działa tylko na ich modemach. Czy można mieć swój modem bez sim-loka? Może ktoś wie?
26 października 2012 12:08
Wiesz co ,to powinno sie udac,ja pewnego razu chcac sprawdzic czy internet dziala,bo mialam wlasnie problem z modemem,przelozylam karte sim do smartfona i internet dzialal normalnie.Mozesz rowniez smartfona uzyc jako modemu.

.
27 października 2012 20:03
witaj:) dziala na innych modemach bez simloka. Tylko tu problem leży że każda sieć w niemczech ma przypisany program do odbioru internetu zainstalowany w modemie. Rozwiązaniem jest zgranie po prostu programu z wlaściwego modemu zakupionego w Aldi. Jest takze możliwość zainstalowania aplikacji która będzie odczytywac wszystkie sieci , jest to aplikacja Mobile Parter należy ją sobie ściągnąć z internetu i odnaleść kod przypisany do danej sieci .Aldi jest to e-plus w niemczech , kod jest inny niz w Polsce
27 października 2012 22:09
Ja kiedys kupilam TCHIBO;masakra,mialo byc z przedluzeniem na 30 dni ,dzialalo 7 dni,bo poprostu zezarlo.a potem taka sama sytuacja.Teraz akurat ma internet stacjonarny,ale jak mi sie przytrafi,to sobie kupie z ALDI:Dobrze miec tuaj Was.i posluchac madrych glow.Pozdrawiam.
27 października 2012 22:29
ja mam internet z Lidla. Działa, ale są dni, kiedy pisze, ze nie może połączyć mnie z serwerem, wtedy go wyłączam i daję mu trochę odsapnąć. Ogólnie nie jest zły, ale młodzi Niemcy stąd przełączyli mi go na jakiś inny program, uznając że to konieczne, a raz zablokowałam go sobie porządnie, dzwoniąc ze Skype'a. Pomogła nam odblokować dopiero niemiecka infolinia.

Niestety, nie odbiera gładko piosenek ani muzyki z youtube, gra z przerwami na ładowanie, co jest bez sensu, na internecie stacjonarnym w poprzednim miejscu pracy tego nie miałam. Cieszę się jednak, że go w ogóle mam i działa mi na spikerii, choć nie jet idealny. Karta na doładowanie kosztuje 15 euro i starcza podobno na miesiąc.
27 października 2012 22:32
Ja mam z Aldika-rodzina kupila-a do tego fundneli nowego laptopa!zebym wiedziala to bym swojego nie wiozla.Na dniach mam miec internet stacjonarny Tmobile,zobaczymy ,ale ten z Aldika calkiem calkiem,nie jest zly.
27 października 2012 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
czy jak mam sticka z Lidla i na razie karty też, to mogę mieć potem karty z innych firm, czy nie?

Anna, co trzeba zrobić, aby dostać od rodziny laptopa, hi, hi... Kurczę, to jest kilkaset euro pewnie! Pracujesz tam od 5 roku życia?