Internet w Niemczech

28 października 2012 19:03
zarejestrowac karte sim mozna rowniez telefonicznie i po problemie.
28 października 2012 20:30
Dzięki dziewczyny, jakoś to będzie ;-). Muszę sobie poradzić.
20 grudnia 2012 20:52
ratunku!!!!doładowałam sobie net na 30dni z ALDI i nie moge zmienic taryfy z 24godzinnej na 30dniowa-probuje roznie i du.......ktos wie jak to zrobic????
20 grudnia 2012 22:06
musisz najprowdopodobniej zmienic taryfe w narzedziach i ustawic Flatmonat, bo chyba masz flattag

21 grudnia 2012 17:06
Ja mam internet w o2 ( ub, roku też z niego korzystałam). Nigdy nie miałam żadnych problemów, miesięczne doładowanie kosztuje 25 e.
21 grudnia 2012 21:08
Dziewczyny ja mam tableta nie wiem jak to działa ale narazie chyba ściągam internet od sąsiadów,raz lepiej raz gorzej ale działa.
21 grudnia 2012 21:20
berlinka -dzieki:)odswiezylam i jakos dalam rade sama i jak widac dziaal ale wolny taki ze slimaki go chyba przescigna:):):)
21 grudnia 2012 22:23
Kasiu w pierwszej kolejności przełóż karte do telefonu i ustaw taryfę internet Flatrate XL na 30 dni . Połączysz się z automatycznym biurem i tam bedziesz miała opcje zmiany taryfy. Musisz mieć konto doladowane nie mniej niż 15 euro. Jak dostaniesz już sms potwierdzającego że masz taryfe aktywną przełóż karte do modemu . Jak otworzysz Verbidungsassysten (aplikacja do obsługi internetu) u góry równolegle z napisem Verbidungassysten są ikonki( tylko nie łącz się z internetem jeszcze) i ta druga ikonka ten tak jakby "klucz " do odkręcania śrub , kliknij w nią następnie to co Ci wyskoczy tez kliknij i nastepnie bedziesz miała opcję do wyboru odhacz monatsflat. Pozdrawiam
21 grudnia 2012 22:40
a ja to zrobilam bez wkladana karty do telefonu - odswiezylam ,nie laczyłam z netem i poszlo:)
21 stycznia 2013 21:36
RTL- 3 mce koszt 44.99- 6 GB
22 stycznia 2013 18:17
jestem 2x w niemczech pierwszy raz wlasciciel nie udostepnil mi password bo dziadek 80 letni wymyslil ze mu sciagne dane z jego kompa -no nic teraz jestem 2x od poczatku stycznia juz madrzejsza kupilam w polsce na rok stika w orange stick za 1 abonament 39z w niemczech hula jak nie wiem co poza tym sprawdzalam ze to w srodku to zwykla karta z komorki przekladalam na inne sieci i dziala za kazdym razem wystarczy w polsce podladowac lub kupic karte niemiecka i wlozyc tez dziala
22 stycznia 2013 19:35
Nie wiem czy to takie proste jak piszesz. Żeby nie zaskoczył Ciebie rachunek jaki otrzymasz w Polsce.
22 stycznia 2013 19:42
nie zaskoczy nie dolicza sie sie do abonamentu jak w telefonie po prostu wolniej chodzi juz sprawdzone ale moga cos zmienic bo jak sie pytalam w orange to wszyscy hurtem ze w niemczech inernet nie dziala i wzielam go na pale ale wymyslilam ze skoro internet w telefonie dziala to ten tez i sprawdzilo sie a poza tym policzylam ze lepiej kupic polskie doladowania taniej wychodza napisze w lutym jaki mam rachunek czy cos doliczyli ale maz sprawdzal na koncie i narazie spoko- jola
22 stycznia 2013 20:04
Czy ktoś zna Sticka Congstar (sieć DT)?

Tutaj, w okolicach Calw (Badenia Witembergia) nic nie chce działać w normalny sposób ....ani mój ulubiony Lidl (sieć o2), ani Tschibo (również o2), ani Aldi (eplus)....chociaż ten "jakotako czasami", tylko Aldiego nie ma w pobliżu.......Straciłam w miesiąc ponad 60 euro na doładowania .....i nic.

Syn babci sprezentował mi Sticka Congstar (też problem z doładowaniem, bo za gotówkę się nie da, trzeba mieć tu konto).
22 stycznia 2013 20:07
zawsze mozesz im dac kase niech ci doladuja ze swojego konta i po klopocie bedzie