Na wyjeździe 37

07 marca 2017 18:28 / 6 osobom podoba się ten post
Gosiap

Ja tam zawsze mam Hołowczyca przy sobie. Jestem fanką nawigacji oczywiście dobrej i uaktualnianej.

Od poczatku pilotem i nawigacja jestem:)I b.to lubię:)Nie będzie mi jakaś obca baba kłapać w aucie:)Co to to nie:)hi hi hi
07 marca 2017 20:05 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Od poczatku pilotem i nawigacja jestem:)I b.to lubię:)Nie będzie mi jakaś obca baba kłapać w aucie:)Co to to nie:)hi hi hi

acha bo kierowcą ktoś inny, to rozumiem. Jak jestem pasażerem to tylko zabawiam kierowcę, musi on sobie sam radzić.
Jak jadę sama to mam towarzystwo Krzysia Hołowczyca i sobie z nim bardzo poważne rozmowy prowadzę.
07 marca 2017 20:57 / 10 osobom podoba się ten post
No coś Ty ,nie płacz ))) Mnie moja Pipi też czasem całuje w rękę.Czuje się nieswojo wtedy,bo nie chcę żeby tak robiła.Kiedys jej już powiedziałam o tym ,że nie chce aby mnie całowała w rękę,ona na to, że przez wdzięczność to robi ))). Kurcze nie może w inny sposób tego okazać?? 
Mnie sprawia przyjemność ,jak facet "cmoknie ,ale żeby kobieta mnie ???Nie ogarniam tego , może i dobrze)))
07 marca 2017 21:20 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

No coś Ty ,nie płacz ))) Mnie moja Pipi też czasem całuje w rękę.Czuje się nieswojo wtedy,bo nie chcę żeby tak robiła.Kiedys jej już powiedziałam o tym ,że nie chce aby mnie całowała w rękę,ona na to, że przez wdzięczność to robi ))). Kurcze nie może w inny sposób tego okazać?? 
Mnie sprawia przyjemność ,jak facet "cmoknie ,ale żeby kobieta mnie ???Nie ogarniam tego , może i dobrze)))

Magdzie i Andrea - one po prostu nie potrafią inaczej podziękować, nie ma co ogarniać, takie odruchy. Trza to przyjąc na klatę, następnego dnia może "foch" nastąpić.
07 marca 2017 21:47 / 5 osobom podoba się ten post
Wiem, wiem, Barbara to brzmi tak melodyjnie, jak ta muzyczka z płytki CD, a Barbara tańce uskuteczniała, fajnie było!
07 marca 2017 22:03 / 11 osobom podoba się ten post
emilia

Wiem, wiem, Barbara to brzmi tak melodyjnie, jak ta muzyczka z płytki CD, a Barbara tańce uskuteczniała, fajnie było!

Noooo ...Tylko Andreyka niezbyt jasno napisała o jaką MYSZKĘ biega  Ktoś czytający z boku może pomyśleć , że ta myszka to po prostu  ciaraszka  , czy tam inna pipcia  Wyjaśniam więc : siostry zostały kiedyś obdarowane przez C. figurkami myszek ....i teraz te dwa paskudne , sztuczne gryzonie siedzą se cały czas na stole w jadalni ....no ! Wyjaśniłam .....Kurde , żeby której z Was czytających przez myśl nie przeszło , żeby na swoją , osobistą ciaraszkę Baśka mówić .... bo kuźwa znienawidzę to swoje imię na wieki ! No ! 
07 marca 2017 22:06 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noooo :-)...Tylko Andreyka niezbyt jasno napisała o jaką MYSZKĘ biega :lol3: Ktoś czytający z boku może pomyśleć , że ta myszka to po prostu  ciaraszka  , czy tam inna pipcia :lol3: Wyjaśniam więc : siostry zostały kiedyś obdarowane przez C. figurkami myszek ....i teraz te dwa paskudne , sztuczne gryzonie siedzą se cały czas na stole w jadalni ....no ! Wyjaśniłam :-) .....Kurde , żeby której z Was czytających przez myśl nie przeszło , żeby na swoją , osobistą ciaraszkę Baśka mówić .... bo kuźwa znienawidzę to swoje imię na wieki ! No ! :lol3:

)))) U mnie Baśki nie było ,była tylko Zosia , masz szczęście))
07 marca 2017 22:32 / 5 osobom podoba się ten post
emilia

Magdzie i Andrea - one po prostu nie potrafią inaczej podziękować, nie ma co ogarniać, takie odruchy. Trza to przyjąc na klatę, następnego dnia może "foch" nastąpić.

Moja niby nie kumata, a co rano słyszę litanię...ty taka dobra dla mnie jestes, masz tyle pracy przy mnie..ty jesteś sehr liebe..
08 marca 2017 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Od poczatku pilotem i nawigacja jestem:)I b.to lubię:)Nie będzie mi jakaś obca baba kłapać w aucie:)Co to to nie:)hi hi hi

To spróbuj tak Kasiu w DE nawigować i nie w miasteczku ale poza nim 
08 marca 2017 10:31 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

To spróbuj tak Kasiu w DE nawigować i nie w miasteczku ale poza nim :-)

Jak jedziemy gdzieś w nowe okolice to ja sobie  z mapą "opracowuję "trasę wcześniej:)I pilotuję:)Pana F. w ogóle nie interesuje co i jak ,on tylko kieruje:)Jak kiedy wjedziemy do jeziora to będzie na mnie:):):)
To samo robię jak jestem w jakims nowym miejscu w D i chcę gdzieś dotrzeć:)Kiedyś dawno zajmowałam się  orientacją terenową/terenoznawstwem/ czyli dzisiejszą nawigacją.Dużo jeździłam na rajdy itp.To zawsze było moje hobby takie:)
08 marca 2017 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak jedziemy gdzieś w nowe okolice to ja sobie  z mapą "opracowuję "trasę wcześniej:)I pilotuję:)Pana F. w ogóle nie interesuje co i jak ,on tylko kieruje:)Jak kiedy wjedziemy do jeziora to będzie na mnie:):):)
To samo robię jak jestem w jakims nowym miejscu w D i chcę gdzieś dotrzeć:)Kiedyś dawno zajmowałam się  orientacją terenową/terenoznawstwem/ czyli dzisiejszą nawigacją.Dużo jeździłam na rajdy itp.To zawsze było moje hobby takie:)

Kasiu ja tez lubię "siama" ale w PL, bo w DE większość nazw mi nic nie mówi. Nie ułatwia to określenia kierunku geograficznego. 
08 marca 2017 14:53 / 17 osobom podoba się ten post
przepraszam ze bez ortografi --- ale niemiecka wersja . A teraz chcialam powiedziec , ze te nasze forum --TO CUD -- w porownaniu do grup na fb , ktorych jestem czlonkiem ( czuje sie doslownie jak czlonek ), mieso , burdy , obelgi ---- DZIEKUJE WAM ZA POZIOM i pozdrawiam
08 marca 2017 15:43 / 7 osobom podoba się ten post
lolowa

przepraszam ze bez ortografi --- ale niemiecka wersja . A teraz chcialam powiedziec , ze te nasze forum --TO CUD -- w porownaniu do grup na fb , ktorych jestem czlonkiem ( czuje sie doslownie jak czlonek ), mieso , burdy , obelgi ---- DZIEKUJE WAM ZA POZIOM i pozdrawiam

Mhm....nie chciałabym byc jedynie "członkiem".Wolę być składową cudu i Tobie też polecam :):):)Siedź tu ,z nami :)Co będziesz po jakichś grupach swe członki poniewierać:):):)Hi hi hi
08 marca 2017 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mhm....nie chciałabym byc jedynie "członkiem".Wolę być składową cudu i Tobie też polecam :):):)Siedź tu ,z nami :)Co będziesz po jakichś grupach swe członki poniewierać:):):)Hi hi hi

masz racje---przepraszam
08 marca 2017 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
ale chyba wiele z Nas jest --CZLONKIEM - tych grup , tylko szkoda , ze tak sie tam nawzajem poniewieraja