Na wyjeździe 37

08 marca 2017 16:52 / 5 osobom podoba się ten post
lolowa

ale chyba wiele z Nas jest --CZLONKIEM - tych grup , tylko szkoda , ze tak sie tam nawzajem poniewieraja

Bo moderatora gromowładnego tam nie ma,hi hi hi.Namnożyło się ostatnio tych opiekunkowych grup  na FB.Trudno rozszyfrować ,która jest wartościowa,a w której bytność polega właśnie na słownym"naparzaniu" się w wulgarny sposób.Co zresztą świadczy o tym jaki tam poziom jest:( Na forum nawet jak się komu jakie "mięso" wymsknie czasami to wiadomo Wielka Siostra czuwa:)Zruga albo bananem po łapkach:)Pewnie,ze sa takie dni ,kiedy do gardeł sobie skaczemy ,ale aż tak ekstremalnie jak na FB bywa to nie:)
08 marca 2017 17:02 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo moderatora gromowładnego tam nie ma,hi hi hi.Namnożyło się ostatnio tych opiekunkowych grup  na FB.Trudno rozszyfrować ,która jest wartościowa,a w której bytność polega właśnie na słownym"naparzaniu" się w wulgarny sposób.Co zresztą świadczy o tym jaki tam poziom jest:( Na forum nawet jak się komu jakie "mięso" wymsknie czasami to wiadomo Wielka Siostra czuwa:)Zruga albo bananem po łapkach:)Pewnie,ze sa takie dni ,kiedy do gardeł sobie skaczemy ,ale aż tak ekstremalnie jak na FB bywa to nie:)

ja Was dlatego - KOCHAM- , ale z uwagi na uzytkowniczke , ktora na mnie bez powodu i o duperele - nie dotyczaca opieki -- najechala , jak na troje , mam uraze
08 marca 2017 17:07 / 5 osobom podoba się ten post
lolowa

ja Was dlatego - KOCHAM- , ale z uwagi na uzytkowniczke , ktora na mnie bez powodu i o duperele - nie dotyczaca opieki -- najechala , jak na troje , mam uraze

To sie tez zdarza.Ideałami nie jesteśmy:)Nie myśl sobie ,że tu jakiś Wersal panuje,Praga przedwojenna też się trafia a nawet Nikiszowiec:):):):)Poza tym z powodu jednej osoby chyba nie warto urazy chować?:)Może owa miała gorszy dzień i akurat na Tobie się wyżyła?:(Olej to i pisz:)
08 marca 2017 17:15 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

ja Was dlatego - KOCHAM- , ale z uwagi na uzytkowniczke , ktora na mnie bez powodu i o duperele - nie dotyczaca opieki -- najechala , jak na troje , mam uraze

Nie bądź pamiętliwa  może zły dzien miała. 
08 marca 2017 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mhm....nie chciałabym byc jedynie "członkiem".Wolę być składową cudu i Tobie też polecam :):):)Siedź tu ,z nami :)Co będziesz po jakichś grupach swe członki poniewierać:):):)Hi hi hi

Hahahahaha!!! to sie pewnie nasza adminka cieszy bo ona w cuda to wierzy hahahahahahaha!!!! ale racja takie cos jak tutaj to sie nie powtorzy a szczegolnie po dzikim zachodzie hahahahaha!!!! Witamy nowa kolezanka u nas!
08 marca 2017 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
lolowa

ja Was dlatego - KOCHAM- , ale z uwagi na uzytkowniczke , ktora na mnie bez powodu i o duperele - nie dotyczaca opieki -- najechala , jak na troje , mam uraze

Jak masz uraz to omijaj szerokim lukiem, trza zapomniec i zyc dalej. czesto i mnie nerwy ponosza i musze uwazac na moje pisanie ale nie mam zlych zamiarow.
08 marca 2017 18:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To sie tez zdarza.Ideałami nie jesteśmy:)Nie myśl sobie ,że tu jakiś Wersal panuje,Praga przedwojenna też się trafia a nawet Nikiszowiec:):):):)Poza tym z powodu jednej osoby chyba nie warto urazy chować?:)Może owa miała gorszy dzień i akurat na Tobie się wyżyła?:(Olej to i pisz:)

no to mialam pecha -- ale z jej wczesniejszych wpisow, sadze , ze nie miala zlego dnia
08 marca 2017 18:39 / 11 osobom podoba się ten post
Na wódkę, jak Teresa iść nie mogę, bom w robocie...Za to otworzyłam sobie Ptasie mleczko przywiezione z Pl na czarną godzinę...
Nie,żeby ona nadeszła, ale co się ma marnować
08 marca 2017 18:53 / 4 osobom podoba się ten post
Ja też w robocie....ale kupilam sobie na dzisiejszy wieczór.....bananki w czekoladzie ! Galaretki. Bo lubię  I mam jeszcze czekoladę....w razie jakby ten facet z bukietem.....
08 marca 2017 19:04 / 11 osobom podoba się ten post
A ja sobie czytam forum i podjadam chalwę.....A miałam się odchudzać....
Stwierdziłam jednak, że jakbym schudła to by mi wszystko obwisło....i byłabym nieszczesliwa.....To już wolę być pulchna ale szczęśliwa.....
08 marca 2017 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
a ja sobie zapodalam fasolke po bretonku ze sloika
08 marca 2017 20:48 / 6 osobom podoba się ten post
lolowa

ale chyba wiele z Nas jest --CZLONKIEM - tych grup , tylko szkoda , ze tak sie tam nawzajem poniewieraja

Eeee tam, owszem, należę do kilku grup związanych z opieką na FB i uważam, że nie wszędzie się poniewierają i moim zdaniem, jak się ktoś da poniewierać, to nie mój problem, tylko tej osoby. Należę, bo jest mi to "zawodowo" potrzebne, a przyjemność bycia wśród ludzi sympatycznych i możliwość dyskutowania - mam tutaj.
08 marca 2017 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Eeee tam, owszem, należę do kilku grup związanych z opieką na FB i uważam, że nie wszędzie się poniewierają i moim zdaniem, jak się ktoś da poniewierać, to nie mój problem, tylko tej osoby. Należę, bo jest mi to "zawodowo" potrzebne, a przyjemność bycia wśród ludzi sympatycznych i możliwość dyskutowania - mam tutaj.

wyrwalas mi to z ust
08 marca 2017 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Hahahahaha!!! to sie pewnie nasza adminka cieszy bo ona w cuda to wierzy hahahahahahaha!!!! :lol3: :lol1: ale racja takie cos jak tutaj to sie nie powtorzy a szczegolnie po dzikim zachodzie hahahahaha!!!! :smiech3: Witamy nowa kolezanka u nas!

ja nie jestem nowa
08 marca 2017 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

no to mialam pecha -- ale z jej wczesniejszych wpisow, sadze , ze nie miala zlego dnia

O Jezusku Nazareński ...Ty czasem o mnie nie piszesz ? To ja Ci coś może przywaliłam ? Noz kurde robię se rachunek sumienia i.......nie pamiętam ....
Zara , zara... chyba nie ja jednak . Coś mi się przypomina , że chyba Ciebie upodobała sobie kiedyś jedna z koleżanek ....ale jej to już dawno nie widać tutaj ....nawet nie bardzo pamiętam , bo mało pisała ...chyba ?
 W sprawie " członka " gdzieś tam ...to sie wypisz . Napisz podanie w stylu Icka jak sie z partii ( słusznej zresztą ) wypisywał : 
" Z powodu choroby i serca feleru ....proszę wypisać mnie z PZPR-u !
Proszę nie ciagnąć mnie więcej za członek .........podpisał Icek Skowronek ."...i  gitarra