Na wyjeździe 37

25 maja 2017 15:42 / 6 osobom podoba się ten post
Kaffee zeit o 15 a Barbara śpi, oczywiście nikt mnie nie obudził,  babcie się poubierały same i wyszły na taras w oczekiwaniu na...Co za dom. ..Tak to ja prześpię resztę mojego życia. 
25 maja 2017 15:44 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Kaffee zeit o 15 a Barbara śpi, oczywiście nikt mnie nie obudził,  babcie się poubierały same i wyszły na taras w oczekiwaniu na...Co za dom. ..Tak to ja prześpię resztę mojego życia. 

Ale masz kulturne babunie...
25 maja 2017 15:47 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara48

Kaffee zeit o 15 a Barbara śpi, oczywiście nikt mnie nie obudził,  babcie się poubierały same i wyszły na taras w oczekiwaniu na...Co za dom. ..Tak to ja prześpię resztę mojego życia. 

bo ten dzisiejszy dzien nudny i wlecze sie straszliwie ---- nie dziwne , ze spisz!
25 maja 2017 15:56 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara48

Kaffee zeit o 15 a Barbara śpi, oczywiście nikt mnie nie obudził,  babcie się poubierały same i wyszły na taras w oczekiwaniu na...Co za dom. ..Tak to ja prześpię resztę mojego życia. 

Dobrze, że nie dały nogi za płot....... Grzeczne babunie....
25 maja 2017 16:32 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

ja z mają Pricessą zaczełam świętowac od guana od szyi po pięty ! Oni tutaj mają jednak specyficzne wyczucie czasu !

Czasu jak czasu , ale poczucie humoru przednie
25 maja 2017 16:34 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Dobrze, że nie dały nogi za płot......:lol3:. Grzeczne babunie....:-)

Ach nie, bezemnie to one nigdzie nie ruszą, tylko na taras, chociaz z tym jest dobrze. 
25 maja 2017 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Tak tak -one potrafią zjeść a z problemem my zostajemy:-)zwlaszcza jak na śmietance czy jabluszkach to ciasteczko

Moja seniorka nie odmawia, a później cukier 240...
25 maja 2017 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

bo ten dzisiejszy dzien nudny i wlecze sie straszliwie ---- nie dziwne , ze spisz!

Naprawdę - wlecze się okrutnie....
25 maja 2017 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
Ciełam dzisiaj do tej kaplicy, o której wcześniej pisałam... Dzisiaj było lżej bo bez duszy na ramieniu... Na górkę wyczynowo, a z powrotem już tak bardziej spacerkiem ... Wiedziałam, że warto tam wrócić bo zabytek z 1050 r. na wzniesieniu 475m (to chyba wybujałość tego wzgórza). Dzisiaj było trochę ludzi, ale nikogo mówiącego po polsku... , a mocno nadstawiałam ucha. W krypcie dziś i za pierwszym razem byłam sama, ciekawy system wentylacji, ale to musiałby fachowiec obejrzeć i wytłumaczyć... Na katafalku figura Jezusa zdjętego z krzyża... ponoć jak ją (figurę) gdzieś się pocałuje to coś się spełni, czy stanie.., ale nie zrozumiałam do końca mojej seniorki i tak nie chciałam całej tej figury obcałowywać ... zwłaszcza, że nie wiedziałam do końca co to mi ma przynieść... Zapaliłam tylko świeczkę... Przy kaplicy cmentarz, ale najstarszy grób z 1945 r. Jeden z nazwiskiem Sowa (Herman), czy kiedyś tu były starsze groby nie mam pojęcia ... Ogólnie bardzo fajne miejsce z widokiem na całą okolicę... ))))
25 maja 2017 17:30 / 7 osobom podoba się ten post
Kobietka

Naprawdę - wlecze się okrutnie....

Mnie się nie wlecze. Pdp mnie aktywizuje....!!! Wrocilysmy ze spaceru....pogoda piękna...grupki młodych chłopców z piwem w ręku i pieśnią na ustach ciągnących za sobą mobilną konsole disk dżokeja....muzyka na cały regulator.... Moja Pdp jakieś krzywe miny robi i coś pod nosem mruczy, że kto to widział tacy młodzi i piwo piją.....   A ja na to.....A Pani nie była młoda...??? Nie bawiła się Pani i piwa nie piła.....??? To mi odpowiedziała, że owszem ale nie w tak młodym wieku i nie na ulicy.....
25 maja 2017 17:52 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Mnie się nie wlecze. Pdp mnie aktywizuje....!!! Wrocilysmy ze spaceru....pogoda piękna...grupki młodych chłopców z piwem w ręku i pieśnią na ustach ciągnących za sobą mobilną konsole disk dżokeja....muzyka na cały regulator....:-) Moja Pdp jakieś krzywe miny robi i coś pod nosem mruczy, że kto to widział tacy młodzi i piwo piją.....:lol3:   A ja na to.....A Pani nie była młoda...??? Nie bawiła się Pani i piwa nie piła.....??? To mi odpowiedziała, że owszem ale nie w tak młodym wieku i nie na ulicy.....:lol3:

My nie wychodzimy, bo moja Pdp nie chodzi, a mieszkanie na 1 piętrze. Tzn. ja sobie wychodzę i... chodzę Ogólnie już dogadujemy się całkiem nieźle, nie iskrzy nawet. Ja czasem nie reaguję, a babcia też odpuściła. Dzisiaj rano powiedziałam (stojąc na balkonie), że mi zimno, a Pdp zlustrowala mnie od stóp po grzywkę i z uśmieszkiem stwierdziła, że za mało "szpeku" mam wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008


25 maja 2017 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Mnie się nie wlecze. Pdp mnie aktywizuje....!!! Wrocilysmy ze spaceru....pogoda piękna...grupki młodych chłopców z piwem w ręku i pieśnią na ustach ciągnących za sobą mobilną konsole disk dżokeja....muzyka na cały regulator....:-) Moja Pdp jakieś krzywe miny robi i coś pod nosem mruczy, że kto to widział tacy młodzi i piwo piją.....:lol3:   A ja na to.....A Pani nie była młoda...??? Nie bawiła się Pani i piwa nie piła.....??? To mi odpowiedziała, że owszem ale nie w tak młodym wieku i nie na ulicy.....:lol3:

Ewuś, a nie powinno być odwrotnie? 
25 maja 2017 18:53 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

:uśmiech ona: My nie wychodzimy, bo moja Pdp nie chodzi, a mieszkanie na 1 piętrze. Tzn. ja sobie wychodzę i... chodzę :oczko1: Ogólnie już dogadujemy się całkiem nieźle, nie iskrzy nawet. Ja czasem nie reaguję, a babcia też odpuściła. Dzisiaj rano powiedziałam (stojąc na balkonie), że mi zimno, a Pdp zlustrowala mnie od stóp po grzywkę i z uśmieszkiem stwierdziła, że za mało "szpeku" mam wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008


my tez nie wychodzimy na spacery pomimo , ze mieszkamy w olbrzymim domku jednorodzinnym , ktory z kazdej strony ma schody , a do tego Princessa przesypia cale dni i noce , wiec mozna dostac zajob......a
25 maja 2017 18:56 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ewuś, a nie powinno być odwrotnie? 

A co odwrotnie Basiu ??
25 maja 2017 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

A co odwrotnie Basiu ??

No własnie... Też nie jarzę...