Zakupy 4

27 lipca 2017 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.  :-) Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

Myszko bardzo udany zakup, podoba mi się :)
27 lipca 2017 12:08 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Swojej mamie kupiłam sandałki Riekera. Mają dobrą amortyzację, a przed operacją stawu biodrowego miała problemy z chodzeniem. Teraz już jest po operacji, własnie trwa rehabilitacja i też chetnie te buty zakłada.

Chodzę teraz w tych sandałach, bo je testuję  i powiem Ci, że są o wiele wygodniejsze niż sportowe sandały Scholl, które zresztą zostawiłam w PL. No jestem troszkę zaskoczona. 
27 lipca 2017 15:59 / 9 osobom podoba się ten post
Jak jadę busem nie mogę spać koleżanka mi kupiła dzisiaj maskę na oczy,myślę że zasnę
27 lipca 2017 16:03 / 10 osobom podoba się ten post
Malina

Jak jadę busem nie mogę spać koleżanka mi kupiła dzisiaj maskę na oczy,myślę że zasnę

Bądź ostrożna ...żeby Ci jakaś współpasażerka w czasie Twojego , głębokiego snu na nosie nie przysiadła .
27 lipca 2017 16:07 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bądź ostrożna ...żeby Ci jakaś współpasażerka w czasie Twojego , głębokiego snu na nosie nie przysiadła .

Myślisz że za bardzo wyzywająca? wiesz nie pomyślałam może będe nakładała jak będe jechała do de,bo do domu masz racje może tak się zdażyć jak piszesz
27 lipca 2017 17:05 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Jak jadę busem nie mogę spać koleżanka mi kupiła dzisiaj maskę na oczy,myślę że zasnę

Fajna........  chciałabym widzieć miny Twoich wspolpasazerow jak ja założysz......
27 lipca 2017 17:07 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Fajna........:smiech3:  chciałabym widzieć miny Twoich wspolpasazerow jak ja założysz......:lol3:

Pasażerów, to pół biedy, gorzej jak kierowca ciągle we wsteczne lusterko bedzie zerkał
27 lipca 2017 17:09 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Myślisz że za bardzo wyzywająca? wiesz nie pomyślałam może będe nakładała jak będe jechała do de,bo do domu masz racje może tak się zdażyć jak piszesz:-)

Bardzo, barrrrdddzo twarzowa...
27 lipca 2017 17:17 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Myślisz że za bardzo wyzywająca? wiesz nie pomyślałam może będe nakładała jak będe jechała do de,bo do domu masz racje może tak się zdażyć jak piszesz:-)

Nie, nie bardzo......bardzo stonowana i stosowna....Padłam..padłam wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
27 lipca 2017 17:54 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Bardzo, barrrrdddzo twarzowa...:smiech:

Myślisz? twarzowa powiadasz
27 lipca 2017 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Chodzę teraz w tych sandałach, bo je testuję :lol2: i powiem Ci, że są o wiele wygodniejsze niż sportowe sandały Scholl, które zresztą zostawiłam w PL. No jestem troszkę zaskoczona. 

Scholla nie miałam, ale te sandałki oprócz tego, że są wygodne, to bardzo ładnie wyglądają.
27 lipca 2017 22:00 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Jak jadę busem nie mogę spać koleżanka mi kupiła dzisiaj maskę na oczy,myślę że zasnę

Hahahaha!!!!!! Rzeczywiscie da sie zasnac  jeszcze widza te wszystkie geby otwarte ze zdziwienia i nie tylko 
28 lipca 2017 19:48 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zamówiłam na allegro tester Gucci Envy. Przesyłka dojdzie jutro. Ciekawa jestem, czy perfumy będą oryginalne. Jakby co, to jest możliwość zwrotu do sprzedawcy.

Przesyłka dotarła- perfumy oryginalne :)
28 lipca 2017 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przesyłka dotarła- perfumy oryginalne :)

Dla eleganckiej 100 procent Kobiety, eleganckie perfumy
28 lipca 2017 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dla eleganckiej 100 procent Kobiety, eleganckie perfumy :tanczy:

Te akurat trudno dostac, bo takiej wersji już nie produkują ,a bardzo je lubię. Mozna kupić czasem na ebayu, ale są bardzo drogie-a tester kosztował 125 zł.